בכורי שנת שישים ושמונה לקוממיות העם היהודי בארצו.

אַתֶּם עֵדַי נְאֻם-יְהוָה, וְעַבְדִּי אֲשֶׁר בָּחָרְתִּי: לְמַעַן תֵּדְעוּ וְתַאֲמִינוּ לִי וְתָבִינוּ, כִּי-אֲנִי הוּא–לְפָנַי לֹא-נוֹצַר אֵל, וְאַחֲרַי לֹא יִהְיֶה. ישעיהו. לְמַעַן יֵדְעוּ, מִמִּזְרַח-שֶׁמֶשׁ וּמִמַּעֲרָבָה, כִּי-אֶפֶס, בִּלְעָדָי: אֲנִי יְהוָה, וְאֵין עוֹד. ישעיהו.

עמוד ראשי- בעריכה.

בשורה התחתונה אם היו שואלים בחידון התנ"ך את AVNER הבן של:

,BENJAMIN NETANYAHU

מה הדין של אדם ששכב אם בעולת בעל הוא היה עונה, שצריך לבער את BENJAMIN NETANYAHU מישראל. סביר להניח שהחידונאים לא היו שואלים אותו את השאלה הזו, לכן AVNER NETANYAHUהוא לא חתן תורה נביאים כתובים. נהפוך הוא…

וְלָרָשָׁע, אָמַר אֱלֹהִים, מַה-לְּךָ, לְסַפֵּר חֻקָּי;  וַתִּשָּׂא בְרִיתִי עֲלֵי-פִיךָ. וְאַתָּה, שָׂנֵאתָ מוּסָר;  וַתַּשְׁלֵךְ דְּבָרַי אַחֲרֶיךָ. אִם-רָאִיתָ גַנָּב, וַתִּרֶץ עִמּוֹ; וְעִם מְנָאֲפִים חֶלְקֶךָ. תהלים.

ברור שאם אבנר יחדל לחסות בצל אביו ויוותר על חלקו בירושת אביו יהיה מותר לו לאמר דבר תורה. עד אז עם אב שרץ עם גנבים ואב מנאף- חלקו.

ברור לכולנו שיש עוד כמה וכמה אנשים שיכולים לראות עצמם ב"משבצת"של:

AVNER NETANYAHU ו- YAIR NETANIHU.

בכורי חג השבועות לשנת שישים ושמונה לקוממיות העם היהודי בארץ ישראל- עריכה חדשה- בעריכה.

כשקוראים בתורה באיזשהו שלב מבינים שבעת שקרו הדברים כפי שכתוב בתורה, הייתה להם בינה וקידמה (כפי שאתם מייחסים למילה את משמעותה) שלא נופלת מהבינה של היום.

ההוכחה הנכונה ביותר הן הפירמידות. כל "קונסטרוקטור" או "אדריכל" יאמר לך שצריך כלים "טכנולוגיים" מאוד מתקדמים כדי לבנות את הפירמידות. כמובן שלא ניתן להתעלם מהבינה המתמטית הנדרשת כדי לתכנן את בנייתן.

ושלא לדבר על חרטומים שעושים "ALCHIMIA".., עושים יש מאין..

זאת אומרת שקלוד ללוש יכול לעשות סרט על עבדות ויציאת מצרים כששרון יצחק תשובה הוא פרעה שיש לו מושל שהוא פיתח אותו, אך שרון יצחק תשובה הוא פרעה שלא ידע את יוסף.

benjamin

ואתם יודעים אינטל וניר גלבוע כנוגשי פרעה..

והמרכבות יהיו AUDI 6 ו 8, ו- BMW אתם יודעים.. והסרט יהי אמין.

תהיה בעיה עם סוף הסרט, כי במציאות שלנו בורא עולם עדיין בהסתר, כך שקלוד ללוש יצטרך לסיים את הסרט עם-

TO BE CONTINUE…

בכורי החודש השלישי מיום אחרי חג השבועות בשנת שישים ושמונה לקוממיות העם היהודי בארץ ישראל- עריכה חדשה- בעריכה.אני טוענת שאתם צריכים לבקש מרואה החשבון שיחשב את הנזק מבחינה כספית שעשה נוחי דנקנר כמו ורמוס בשרות אייפקס, יורק.. ובהתאם לקבוע את סכום הכופר, ברור לכולנו שהכופר ששילם ורמוס, ה-חמש מאות אלף שקל מתוך הכ- 70 מליון שקיבל מיורק-

זאת הלצה ולא כפרת נפש על מעשי שולחיו הנהנים מהרצה זו.

אם הם נתנו לורמוס כ- 70 מליון שקל אז סביר להניח שמאוד נהנו השולחים של ורמוס… העמדה לדין של המנכ"ל, של ורמוס, היא כדי לשמור על הנהנים והכסף שמהנה אותם.. הפרקליטות לא דרשה נכון, היא לא העמידה לדין את הבעלים.. נו, מה אפשר לצפות מתלמיד באוניברסיטת TLV שרקאנטי תורמת שם… ברור לי ולך שאין לברוך רואה החשבון את הכלים למדוד מה גובה הנזק הכספי שעשו דנקנר ויורק, אייפקס.. (אתה יודע ש"בייצים" של זרע דוד, הם הכלים הנדרשים למדוד מדידה זו. וראית את ברוך.. ברור לי ולך מה גודל ה- WEVOS PODRIDOS של ברוך.. ההתמחות של ברוך היא להוציא מגפיים חדשים ונוצצים מהקייסר תמורת שומן חזירים.. ואתה יודע איך מייצרים שומן חזירים למטרה זו.. אתה יודע השמנים של- HOTEL CARLIFORNIA לא עושים CHEACK OUT…לכן ברור לכולנו שהקייסר לא עושה CHEACK IN…).

(צריך לחשוב בעניין הניסיון של הפרקליטות להפיל אשמה על הכפופים לורמוס).

ברור לכולנו שזאת תהי הלצה אם תשחרר את נוחי תמורת כופר

בכורי החודש הרביעי בשנת שישים ושמונה לקוממיות העם היהודי בארץ ישראל- בעריכה.

זונה.

מה שאתם רואים בתמונה זאת ילדה זונה, בנקודת הראות המוצעת, נראית ילדה TOM BOY לא הדמות של מלכת הכיתה.. כשאתם מסתכלים על הילדה הזו תחשבו על חדר ההמתנה והאמא של הילדה הזו מדריכה אותה איך להרשים את הבמאי או המלהק, ברור לכולנו שההדרכה היא איך למצוא חן ע"י פעולות גופניות כמו חיוך.. וכו'. האם הזאת מדריכה את בתה איך להשתמש בגופה כדי למצוא חן, ולקבל את העבודה.. הילדה הזאת מוכרת את גופה ויש אמא "פושרית" מאחור… שנותנת הוראות..

בכורי החודש החמישי לשנת השישים ושמונה לקוממיות העם היהודי בארץ ישראל- עריכה חדשה.

הצרה היא שהרבה מכם לא רואים את המשך הסרט עם אסתר "המלכה".. ברור שהיה המשך לסרט.. זה שאין המשך סרט בכתובים זה לא אומר שאין המשך לסרט..

הרי סיפור מגילת אסתר היה בגלות ובגלות אמרו אבות אבותנו ואמהות אמהותינו- לשנה הבאה בירושלים הבנויה. מה היה קורה אם ארבע שנים אחר שאסתר התחתנה עם האחשוראש עם ישראל היה יוצא מפרס לירושלים.. בחזרה הביתה.. ברור לכולנו שאסתר היתה נשארת בפרס.. האחשוראש לא היה עושה עליה לירושלים… הוא המלך של פרס, אתם יודעים..

אני טוענת שאסתר הוכרתה מישראל, בת ישראל שהופקרה..

בכורי החודש השישי בשנת השישים ושמונה בשנת השישים ושמונה לקוממיות העם היהודי בארץ ישראל.

חידון אֵיךְ נֶחְפְּשׂוּ עֵשָׂו, נִבְעוּ מַצְפֻּנָיו. עובדיה:

חידה ראשונה: וְהָיָה, בַּיּוֹם הַהוּא, שֹׁרֶשׁ יִשַׁי אֲשֶׁר עֹמֵד לְנֵס עַמִּים, אֵלָיו גּוֹיִם יִדְרֹשׁוּ; וְהָיְתָה מְנֻחָתוֹ, כָּבוֹד. ישעיהו.

ועוד נקודה.

ברור לי שיש מצב שאתה חושב שאני לא מעניינת.

זה בסדר, אין לי צרה עם העניין. אין לי עניין לעניין אותך..

שביתה.

חידוש תוכנית שירי WISOTZKI. שמתי את הקראת השיר והשיר – צמרמורת.

נגן תוכניות רדיו זמן השלום לשנת שישים ושמונה– בעריכה:

תוכניות רדיו זמן השלום לשנת שישים ושמונה לקוממיות העם היהודי בארץ ישראל.

התקליט AMERICAN PRAYER נעשה לאחר מותו של ג'ים מוריסון, יש הרבה שירים שג'ים הקליט עצמו מקריא אותם וה- DOORS עשו אותם ביחד עם מוסיקה, בסוף התקליט יש מעט זמן שקט ואז ג'ים מדבר. את ההקראה הזו של ג'ים לא הרבה מכירים, כי הרבה פעמים חושבים שהתקליט נגמר ואז מוציאים אותו.

מה שעשיתי בתוכנית כתר מלכות היה לשים את הקטע של ALBINONI עם הגיטרה שכולם אוהבים מהתקליט הזה, ושילבתי אותו ביחד עם מילותיו של ג'ים מסוף התקליט ביחד עם היצירה של ALBINONI בניגון הקלאסי ביחד עם פרק צפונותיך מכתר מלכות של איבן גבירול. כך בחרתי להביא לאור השמש את דבריו האלה של ג'ים שנראה צלוב על עטיפת התקליט.

בכורי החודש השביעי בשנת שישים ושמונה לקוממיות העם היהודי בארץ ישראל.

אז קחי את בעלך ותחזרו לארופה..

ברור לכולנו שהילדים שלכם שהלכו והתחננו לאזרחות בפולין ובגרמניא וגרים בשכנות טובה וחברות עם העם הגרמני אמרו לך ללא מילים שהם לא שונאים העם שעשה שואה לאבותיהם.

משמע- הילדים שלכם לא אוהבים אתכם. מי שלא שונא את האנשים שעשו שואה לאבותיו ואמהותיו, לא אוהב את אבותיו ואמהותיו.

אתה יכול לראות זאת במילותיו של בן לניצולי שואה-

הם חושקים באזרחות והאזרחות נכספת… לאזרחות פולנית נכספה נפשו עוד בהיותו "צעיר פוחז כמים".

כתב שיר לאזרחות הפולנית הנכספת…

שפלות נפש

בכורי החודש השמיני בשנת השישים ושמונה לקוממיות העם היהודי בארץ ישראל- בעריכה.

כשבני אדם שומעים שירה חזקה בשעה קבועה בבוקר במקום קבוע, זאת שירה שמעוררת מחשבה. יהיו כאלה שיסכימו לדבר השירה ויהיו כאלה שלא יסכימו לדבר השירה. יצירת הרגש החזק כלפי השירה, לא משנה אם הם בעד דבר השירה או לא, מייצרת את קיומה במחשבה. ביום שהשומעים יפסיקו לשמוע את השירה שעוררה בהם את הרגש החזק , הם ימשיכו לשמוע את השירה מתוך מקום, שבאותו מקום ובאותה עת שהם כבר לא שומעים את השירה הזו, הם יחשבו על השירה שלא מושמעת, וזאת גם דרך לקיים את השירה. כי הם חושבים עליה, כל בוקר באותה עת באותו מקום השירה הזו תתנגן במחשבה של השומעים שמעתה ישמעו אותה שלא באותה דרך שהם שמעו אותה, אך עדיין הם ישמעו אותה.

אותו הדבר לגבי רצח רבין. הרצח, תמיד ישמור את רבין בחיים. לא צריך לייצר ערבי זכרון ותוכניות על פועלו של רבין, וגם לא מבנים על שמו של רבין כדי לשמור על זכר פועלו. רבין המנהיג הנבחר תמיד יזכר כאיש שנלחם למען קוממיות העם היהודי בארצו וכאיש שדרש שלום ונרצח.

 

זאת שיטה אצל בנט, כשהוא היה שר כלכלה הוא התנגד לחוק העסקה ישירה, כך שלמעשה בנט תמך בהעסקת יהודים דרך סוחר בבני אדם שלוקח חלק מהשכר המשולם להם, וכשהוא נהיה שר חינוך הוא הצהיר שלילדים העניים שנולדו לאבות עניים אין מזל ואמר שכולם ילדיו.

אדם לא יכול להיות המכה והחובש. שאדם עושה דבר כזה הוא מבקש להיות אלהים על בני אדם.

 בכורי החודש התשיעי בשנת שישים ושמונה לקוממיות העם היהודי בארץ ישראל- בעריכה.

סיתרא-אחרע.

בכורי החודש העשירי בשנת השישים ושמונה לקוממיות העם היהודי בארץ ישראל– בעריכה.

נעשה סדר,

בחורף אני לובשת בגדים חמים כי קר לי .

בקיץ, אני לובשת בגדים קצרים, גופיות וכו' כי חם לי.

אני לא נוהגת ללכת יחפה בחורף כי קר לי ברגלים, בקייץ אני הולכת יחפה למרחקים קצרים בדרך כלל ואם למרחקים ארוכים, לא בחודש הרביעי והחמישי לפי הספורות היהודיות כי חם מידי ברגליים.

עראק זה בסדר לשתות, בתנאי שאתה לא משתכר. בדיוק כמו שוקולד, שאם תאכל במידה המתיקות תגרום לך להנאה ואם תאכל יותר מידי, תשמין וזה לא בריא.

בדיוק כמו שהסכמנו אני והבחורה הנחמדה שדיברתי בחנות התבלנים, סך הכל אפשר לאכול הכל, רק חשוב שיהיה במידה הנכונה.

יותר נכון לאמר בריאה. טבע היא אינה מילה מהתורה. 

המילה בריאה היא גם מילה שעל כל הפעלים שלה היא במשמעות בריאות, ההפך מחולי.

לכן אני תמיד טוענת שעדיף לקנות מתוצרת הארץ… 

בְּרֵאשִׁית, בָּרָא אֱלֹהִים, אֵת הַשָּׁמַיִם, וְאֵת הָאָרֶץ. בראשית.

בכורי חודש עשתי עשר בשנת שישים ושמונה לקוממיות העם היהודי בארצו- בעריכה.

בכורי החודש השנים עשר בשנת שישים ושמונה לקוממיות העם היהודי בארץ ישראל- בעריכה.

העמוד האחרון לשנת שבעים ושלוש.

בעל הכנף.מאז שגיליתי שיש בעל כנף שמגיד לעשיר הדבר, אני מרוצה מאוד מהשרות..

דאבוס.

כי בסופו של יום אבנר הרפתן יסכים עימי שהפרה מאוד סובלת שהעטינים של מלאים יותר ממה שהם יכולים להכיל ואתה רואה אותה הולכת ברפת שהעטינים שלה מתנדנדים מצד לצד ופוגעים לה ברגלים, 
ובסופו של יום אתה יכול לראות את ההקלה שלה לאחר החליבה.. כמו עגלה צעירה היא יוצאת לאחר החליבה…בשפה שלכם NATI היא אותו גולם מכונה ש- PROGREM TO RECEIVE, הם מתוכנתים לקבל, והם יקבלו הכל, יאכלו הכל ולא יפסיקו כמו הפרה ברפת, שעד שלא תסגור את ה- ULIM היא לא תפסיק לאכול. 
זה פגם בייצור שאתה חייב גם לעצמך לתקן את התקלה הזאת באנשי המכונה שלך. זאת תקלה של המכונות שלך שהמכונה גם משמידה את עצמה וגם הפעולות של המכונות שלך- פוגעות גם בך.
תשועת עולמים.בחיים יש שתי דרכים שאנשים בוחרים ללכת בהן : יש אנשים שאומרים- אם אתה לא יכול לנצח אותם, תחבור אליהם. ויש אנשים שאומרים- אם אתה לא יכול לנצח אותם, תחבור לאחד שיכול לנצח אותם. שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל: יְהוָה אֱלֹהֵינוּ, יְהוָה אֶחָד.- דברים. יִשְׂרָאֵל נוֹשַׁע בַּיהוָה, תְּשׁוּעַת עוֹלָמִים:- ישעיהו. כפי שאמר דוד המלך בתהלים: שִׁירוּ לַיהוָה, שִׁיר חָדָשׁ; שִׁירוּ לַיהוָה, כָּל-הָאָרֶץ. שִׁירוּ לַיהוָה, בָּרְכוּ שְׁמוֹ; בַּשְּׂרוּ מִיּוֹם-לְיוֹם, יְשׁוּעָתוֹ.

.

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.