בכורי עת השלום ורדיו זמן השלום לחודש שביעי, בשנת שישים ושבע לקוממיות העם היהודי בארץ ישראל.

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

כִּי-תִקְרַב אֶל-עִיר, לְהִלָּחֵם עָלֶיהָ–וְקָרָאתָ אֵלֶיהָ, לְשָׁלוֹם.

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

אינטל

האם נינט טייב, תעזור לבני ובנות הדרום בשיר מחאה קטן נגד אינטל…

המעשה הכי אמיץ שהיא עשתה עד עכשיו זה לעשות קרחת בשביל פירסומת לפלאפון אם זכרוני אינו מטעני. גם פלאפון מעסיקים עובדי קבלן..

עושה רושם שלמוסדות ארץ יותר קל לקבל את המזרחים ששרים אני אוהב אותך את אוהבת אותי למה עזבת אותי יפה שלי ואתה תותח וכו'… אם איל גולן היה שר את הלחן של ואני קורא לך אל תלכי  עם מילים נגד עידן עופר שמעסיק עובדי קבלן, לא הייתם רואים אותו יותר בערוץ 2, יש מצב שאפילו דידי הררי לא היה משמיע אותו. זה ברור לכולנו. עארס פואיטיקה יורים במטרות שמתו, זה מאוד נוח לשרי אריסון.. (לכן איחוד הכוחות שהחל להיות במחאת 2011 של פעילי שכונת התקווה השחורים ופעילי יפו המוסלמים והנוצרים ביחד עם מה שעדי קייסר קוראת לו מחאת הצפונבונים (דפני ליף) מרוטשילד,היה מאוד לא נוח לשרי אריסון, לכן הם יעצימו את ההפרד ומשול באמצעות עדי קיסר ורועי חסן) זה כמו להשמיע את ולדימיר ויסוצקי היום, המטרות שירה עליהם ויסוצקי- מזמן מתו. היום צריך לקחת את מה שאמר ויסוצקי ואיפה שהוא כתב קומוניזם, צריך לכתוב- קפיטליזם. וכן, וומן עדיין השחורה של העולם כי גם אצל שרי אריסון ועידן עופר ואצל המבורגר יאיר, היא מרויחה פחות ולכן בבית לבעלה יש יתרון עליה. לכן גם במקרה זה צריך לשכתב את השיר של ג'ון לנון-  צריך להאשים את עידן עופר (סמי עופר כבר מת, אין טעם להפנות אצבע מאשימה אליו. וחשוב להתחיל כבר מעכשיו להשכים קום ולהאשים את אלעד תשובה, אורלי דניאל תשובה וגל נאור תשובה וכו' (יש לו חמישה ילדים לשרון יצחק תשובה, אולי זאת הסיבה שאנחנו רואים הרבה את הספרה 5 בזמן האחרון כמו בשיר- בחמש קם ציד) ואת אבנר נתניהו, לפני שהם יתחילו להרוג אותנו כשיחליפו את אביהם (היינו צריכים להתחיל להאשים את יאיר לפיד שקשור לישי דוידי מקרן פימי 5 הרבה לפני, עוד בימים שטומי היה החבר הכי טוב של אולמרט (החבר של המבורגר)) שגורם לאיש של האישה (תוארו של הזכר הנשוי לאשה ככתוב בתורתנו הקדושה) שהפך לבעל של האישה, להרגיש עליון עליה, האלוהים שלה.

לכן איימי ווינהאוס לא כל כך מעניינת, והיא לא כל כך שייכת למועדון ה- 27. מבחינתי היא כמו שרית חדד ששרה- "תלך כפרה עלי" ומנשקת את כפות רגליו של איל גולן. אם שרית חדד היתה מתה בגיל 27, ברור לכולנו ש 88 לא היו מכניסים אותה למועדון ה-27. (מבחינת וודו צ'יילד, שמה של איימי ווינהאוס  מתאים לדת הקפיטל בבואה להשתמש בתורה לצורך העבדתה (עיין ערך דת הציונות כפי שכתב יואל אלחנן על פועלם של אנשים כמו נפתלי בנט)).

לכן, באין קנביס נשתה עראק, אין את המילה עראק בתורה, כך שהתורה לא מתנגדת לעראק. בדיוק כמו שאין התיחסות ליחסי אישות של שתי נשים כשהתורה מתנגדת ליחסי אישות של שני זכרים. בשורה התחתונה בורא עולם ריפא אותי מהתשוקה לזכר ואני לא מתכוננת לחלות שוב.

אתם יודעים שהתשוקה לזכר היא עונש.

mazal. מז"ל.

אתם תהיו עדים בחודשים הבאים להכנתו של אשכנזי כציר של חורש הצירים לדמות הנהגה לבית הכיסא ה- 21. ברור לכולנו באיזה צד אשכנזי נמצא.וכמו גלנט המושחת יש מצב שתראו אותו לוקח חלק בהזרמת כסף\הטבות\הקלות לצינור שמגיע לטייקונים מקופת האוצר. יש מישהו שדואג שלא תהיה סתימה בצינור הזה, שם מחלחל ללא הפסקה..

תדעו לכם שבית הכיסא בירושלים הוא קידוח שקידוח תמר הוא כלום לעומתו מבחינת הזהב השחור שניתן להפיק ממנו… ושלא כמו לקידוח תמר שלו יש רק צינור 1, מבית הכיסא בירושלים הטייקונים דאגו להקים כמה וכמה צינורות שמהם מוליכים לטייקונים את הכסף\הטבות\הקלות\רגולציות…. וחשוב שתדעו כל הזמן בונים צינורות.. שצינור מתפוצץ.. מיד מפעילים צינור חדש שהוכן מבעוד מועד ש"חס וחלילה" לא תעצר ההזרמה מהסניף המרכזי..

וזה מזל גדול שנפל בחלקם של הטייקונים שמחלחלים חלק מהמזל לפועלים ש'להם אתם וודאי יודעים.. מאוד לארג'ים..

בריתות ישנות.
כמובן שכולם יודעים שכראדי ושוגון עובדים אצל שרון יצחק תשובה if you know what i mean…  כמו דנינו שהחל את חייו האזרחים אצל שלמה אליהו כיו"ר מגדל.. יו"ר מגדל.. נניח..
בשורה התחתונה.כמובן שצריך לבדוק כמה כסף יצא מהשוק ולא חזר אליו באמצעות צריכה.. גם כסף כזה..

"נחשפה הונאת מס בינלאומית בהיקף 120 מיליארד דולרים

תחקיר בינלאומי שופך אור על התנהלות סניף בנק HSBC בז'נווה, שסייע להונאות מס של מלכים, סוחרי נשק, יהלומנים וזמרי רוק. ברשימה מופיעים 6,554 חשבונות בנק הקשורים לישראל, עם הון כולל של כ-10 מיליארד דולרים בין השמות המעורבים בפרשה נמצאים מלך ירדן עבדאללה השני," וואלה.

כ- 9 אחוז מהסכום הכולל קשור לישראל. אתם מבינים שישראל מדינה מאוד קטנה. מאוד מאוד קטנה.

מטבע לסוחר.

לכלכלן הממוצע שלומד במוסדות הלימוד שתומכים בהם אנשים כמו בני שטיינמיץ ושרון יצחק תשובה לא תהיה יכולת להבין שאנשים כמו שרון יצחק תשובה גורמים לבעית צריכה עולמית כי ה 2.5 מליארד דולאר שהפקיד בני שטיינמיץ בשוויץ היו אמורים לשמש לצריכה של הגינאים ממפעלים בעולם שמייצרים את מה שגינאה לא מייצרת. לאותם מפעלים שהיו מוכרים יותר, מיצרים יותר, מעסיקים יותר בני אדם שקונים יותר..

גז חיש ונעופה לעשירים:

גז חיש ונעופה לעניים:

קום, קום, קום !

חיש, חיש, חיש!

לכן, פסק הלכה:

לחמם מים בקום קום על הגז, ולא באל-קט-ריק קום קום..

(ברור שבצחוק..).

יְמֵי-שְׁנוֹתֵינוּ בָהֶם שִׁבְעִים שָׁנָה, וְאִם בִּגְבוּרֹת שְׁמוֹנִים שָׁנָה–
וְרָהְבָּם,    עָמָל וָאָוֶן:
כִּי-גָז חִישׁ,    וַנָּעֻפָה.

 

אין בעיה.

אמרתי לו בוא תראה, אתה לוקח את הבורג שם אותו בקצה החור מבריג קצת עם היד.. ואז ממשיך עם המברג..

וככה התחלתי להבריג תוך כדי שאני מסבירה לו איך אני מבריגה ואמרתי לו אתה צריך להרגיש את העץ.. מבריגים בעדינות..

אם מרגישים שיש התנגדות של העץ מבריגים לאט יותר ובעדינות שלא יתפוצץ החור.

וממשיכים בעדינות להבריג את הבורג עד הסוף וככה הברגתי ובסוף אמרתי לו, אתה רואה , נכנס הבורג!

הסתכלתי על הבחור שהיה די שקט במהלך העניינים.. ואמרתי לו, אני חדשה בענף ואני צריכה ללמד אותך עם כל הנסיון שלך..

והלכתי.

נכנסתי לאוטו הנעתי ונסעתי, רק אחרי חמש דקות קלטתי את הקטע..

לב.

באיזשהו שלב מישהו קבע שא' זה 1 ב' זה 2 ג' זה 3 וכו'. אין סימוכין לכך בתורה שהיא מקור השפה העברית.

מבחינה הגיונית ב' צריך להיות אחד כי התורה נפתחת באות ב' לגבי שאר האותיות לא ניתן לדעת לפי התורה.

כתר ארם צובא שהוא מספרי התורה העתיקים ביותר שנמצאים ברשותנו, גם הוא לא ממספר את התורה באותיות, לא בפסוקים ולא בפרקים. יש הערות בצד אך זה לא מספור.

בפרשת וזאת הברכה בכתר ארם צובא ניתן לראות את האות ט' בהתחלה, אך עושה רושם שאין לאות משמעות מספרית כי אין המשכיות ובפרשת וזאת הברכה בתורה בגירסא המודרנית כמו שאומרים, הפסוק הפותח את הפרשה מוספר באות א'.

מה שאני אומרת בשורה התחתונה – שאתה לא יכול לקבוע שלב זה 32.

יותר נכון לעם היהודי לקבוע תאריך במספרים ולא באותיות. כך התורה עושה.

פיענוח צופן דה ווינצ'י– מונה לי ז,ה.

שישי השלוש עשרה. יג' באדר. יג' הוא 13 לפי ספורות בבל. אדר הוא החודש השישי לפי ספורות אחשוורוש\בבל.

מונה. לצורך מסכת פרה זה.

שמעונה מדימונה מירוחם.

אני אסביר לך. אני חושבת שזאת דמגוגיה זולה לקחת את זה למקום של שנאת עשירים. ובכלל אני לא אוהבת את המושג שנאה. אבל אזרום איתך בשפה שלך. אין פה שנאת עשירים. מה שיש פה זה שנאת העוני. המגיבים פה שונאים את המצב שקרוי עוני. אני לא מבינה מה את והדומים לך בדעותיהם לא מבינים בדיוק. לקחת את העניינים למקום של "שונאים אותי" זאת למעשה מגננה, מגננה ממה? את בטח שואלת.. מגננה מהידיעה הפנימית הטהורה ביותר שמשהו כאן דפוק. לכן הצורך במגננה. אף אחד לא שונא עשירים. את יודעת מה. אני רוצה להפגיש אותך עם אישה אחת שאני מכירה. עובדת קבלן. עובדת משש בבוקר ועד ארבע כל יום. ביום שישי היא עובדת משמונה עד 12. והיא עניה. למה? כי היא מרוויחה משכורת מינימום. היא לא פרזיטית והיא לא טפילה. היא משלמת מס הכנסה. היא בת ארבעים וחמש, נראית כמו בת חמישים וחמש. בגדיה בלויים. והיא אוספת את השאריות שנשאר בחדר האוכל בחברה בה היא עובדת כמנקה כעובדת קבלן. היא לא שונאת אותך. היא שונאת את האילוץ הזה להיות עניה.

 

ביטוח

לכן הנסיון של המבורגר לתקן עצמו ומעשיו באמצעות נזיד עדשים שהוא חילק לעובדיו, הוא ניסיון של אדם עלוב נפש.

לכן נקפיד ונאמר ליאיר המבורגר שעובדיו קיבלו שכר בעבור עבודה כשחקנים בשידורי תעמולה  של חברת הראל ולא כחלק מפעולה לכפרת עוונותיו של יאיר המובורגר וזאת כדי שעובדי הראל ביטוח לא ישמשו כקורבן אדם (כחיעז) לפשעיו.

בשורה התחתונה, הראל ביטוח למעשה שייכת לעם ישראל, ועם ישראל שייך ליהוה. ככתוב בתורתנו הקדושה: כִּי-לִי בְנֵי-יִשְׂרָאֵל, עֲבָדִים–עֲבָדַי הֵם, אֲשֶׁר-הוֹצֵאתִי אוֹתָם מֵאֶרֶץ מִצְרָיִם:  אֲנִי, יְהוָה אֱלֹהֵיכֶם.

המבורגר

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

לימודי תורה.

שבעה ספרי תורה.

לגבי התורה, התורה שלנו היא לא חומש. היא שבעה ספרים. בראשית שמות ויקרא במדבר דברים יהושע ושופטים. ספר יהושע הוא המשך של ספר דברים שנחתם במות משה וסמיכת ידו של יהושע. ספר יהושע נפתח במות משה ותחילת הנהגתו של יהושע, ספר יהושע נחתם במותו של יהושע ובמות אלעזר בן אהרון. ספר שופטים מתחיל באחרי מות יהושע. יש חוט מקשר ברור בין שבעת הספרים.לספר שמואל אין קשר ברור עם ספר שופטים. בחלוקה של תורה נביאים כתובים ספר יהושע וספר שופטים צריכים להיות בתורה, זה יותר נכון עם ההגיון.

 

וַתִּקַּח מִרְיָם הַנְּבִיאָה אֲחוֹת אַהֲרֹן, אֶת-הַתֹּף–בְּיָדָהּ;
וַתֵּצֶאןָ כָל-הַנָּשִׁים אַחֲרֶיהָ, בְּתֻפִּים וּבִמְחֹלֹת. וַתַּעַן לָהֶם, מִרְיָם:
שִׁירוּ לַיהוָה כִּי-גָאֹה גָּאָה, סוּס וְרֹכְבוֹ רָמָה בַיָּם.
ברור לכולנו, שבני ישראל לא אנסו את בנות ישראל שיצאו בתופים ובמחולות..

 

רדיו זמן השלום.

אפרטהייד ישראל.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

נחמה בעניי.

יש משהו הזוי בסאונד הזה של קול המנוע של האופנוע נכנס לשכונה ואז דימום מנוע וקולות צעדי האדם של מחלק העיתונים כשכולם ישנים וברקע שקט. זה כמו אדם ששר בלי מוסיקת רקע. הקולות האלה כשברקע שקט אלו קולות שהכי קשה להכיל אותם. הם גורמים לך להיות דרוך. אפילו שהם מנוגנים בווליום נמוך זה נשמע לך כמו פול ווליום. וזה מחזק את את דעתי שהשמש היא למעשה מגן מפני האור. היה אור לפני שבורא עולם ברא את השמש כדי להאיר ביום, כך שהשמש עושה סוג של מוסיקת רקע כדי שנוכל להכיל את היום. בדיוק כמו אותה תודעה של אדם שרואה את העדות בפוטו שלהלן וחוזר לסדר יומו עם אותה תודעה שהיתה לו כמה שניות לפני שראה את הפוטו.

שוטרים של נובל

אתם לא באמת מפנימים את עומק הענין בעדות הזו. יש אדם של נובל אנרג'י ביחד עם שוטרים שמכה יהודי שמפגין נגד נובל אנרג'י . נציג של טייקון ביחד עם שוטרים מכה יהודי שמפגין. אז אתם מתפלאים שדנינו וכראדי ושוגון קיבלו משרה אצל טייקונים. אתם לא באמת קולטים את חומרת הענין. וקצת אחרי בנימין נתניהו נלחם לאשר את המתווה שלכולם ברור ש- 5 דולאר זה מאוד יקר לעומת 3-4 דולאר שמשלמים במצרים. וירידות הנפט שאמורות להשפיע על מחירי הגז בתחומים שגם נפט וגם גז נותן מענה שמחיר המתווה כפי שהבנתי לא יושפע באופן מלא מירידות מחיר אם יהיו…זה פוטו שצריך להיות בראש כל עיתון בישראל במשך שנה לפחות.

איך האשכנזים אומרים, נו שויין…יש מלחמה עכשיו למי יש זמן לחשוב על דברים מסוג זה..וסביר להניח שזה יעשה טוב לבנימין אחרי הרפיסות שהוא הפגין מול שרון יצחק תשובה יש לו הזדמנות לשפר תדמית ולהראות עצמו כחזק מול הפלסטינאים. חודש ככה ובנימין שוב הגבר גבר ומי בכלל יזכור את המתווה..ועידן עופר ישדר במהדורה המרכזית ידיעה אודות תרומה נדיבה של שרון יצחק תשובה לחיילים במלחמה…

כמו ששידרו את נוחי ב-2006.

ואיפה נוחי היום אחרי שהרבו את כבוד ביתו.

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.