בכורי עת השלום ורדיו זמן השלום לחודש השמיני והתשיעי בשנת השישים ושבע לקוממיות העם היהודי בארצו- בעריכה.

. . . . . . . . . . . .צריך לחשוב על ההקבלה בין המושגים גיא צלמוות ו"פוטו רצח". אתם יודעים, אותו פוטו שמישהו קרא לו פוטו רצח  לצילום במה שקראו לו "תעודת זהות". העדות שראיתם חיל של נובל אנרג'י מכה ביחד עם המשטרה, התרחשה בעת שלטונו\משטרו של דנינו על משטרת המדינה. דנינו היום הוא יושב ראש במגדל של בעל ההון שלמה אליהו. ואתם יודעים יש פועלי אוון במוסדות ארץ שפועלים למען בעל הון שלישי ומתוגמלים בחסות בעל הון שני ולהפך. להסתיר עקבות אתם יודעים..  כל מה שקורה עכשיו עם הר הבית ודעש אלו תופי מלחמה שמנסים להשכיח מתודעתנו את גילוי הגז במצרים והעובדה שמצרים שילמה לבריטים יותר זול מ-5 דולאר וזאת לפני גילוי הגז במצרים..  וכפי שראיתם בעדות, לנובל אנרג'י יש צירים שביחד עם הפקודים לשעבר של דנינו וכראדי (המפכ"ל לשעבר ושכיר של שרון יצחק תשובה לאחר פרישתו)מכים יהודי שמלין ביקר..  ואתם יודעים.. עייני  ופואד שחברו לשמולי ועייני שעובד היום כפולה.. יועץ אצל המבורגר\בכר בדיסקונט ומשווק ביחד עם ברוש את הגז שבשליטת שרון יצחק תשובה  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ברור לכולנו שלאחר שלא הצליח בנימין נתניהו לאשר באופן סופי את מתווה הגז, ידע אורי אריאל כמו קודמו פייגלין שעליא להר הבית תעורר מהומות. "משבר מהונדס". מטי גר. יַחְפְּשׂוּ עוֹלֹת– תַּמְנוּ, חֵפֶשׂ מְחֻפָּשׂ; וְקֶרֶב אִישׁ, וְלֵב עָמֹק. תהלים. בתהלים כתוב- וְאָדָם בִּיקָר, בַּל-יָלִין; נִמְשַׁל כַּבְּהֵמוֹת נִדְמוּ. לא יתכן שבארץ ישראל נחלתו של יְהוָה, בעלי הון (נובל אנרג'י השותפה של שרון יצחק תשובה, ביחד עם המשטרה שמפכ"ל שלה (כראדיעובד אצל שרון יצחק תשובה) יכו יהודי שמלין ביקרכִּי-אָפֵס עָרִיץ, וְכָלָה לֵץ; וְנִכְרְתוּ, כָּל-שֹׁקְדֵי אָוֶן. ישעיהו. . . . . . . . . . . .

שוטרים של נובל

(שימו לב לאיש לבן העורף של נובל אנרג'י, שימו לב לרגלו, זאת רגל שבועטת בבן ישראל שהפגין למען עם ישראל). האם בנימין נתניהו יזהיר את אנשי נובל אנרג'י כמו שהוא מזהיר את הפלסטינאים..או שהמפגין נגד מתווה הגז הוא לא יהודי כתפישת בנימין נתניהו. אתם יודעים שבנימין נתניהו אמר לעובדיא יוסף שהשמאלנים לא יהודים.. מה אני אומרת, אני אומרת שבנימין נתניהו לא יְמָנִי.

 שמעונה

בסופו של יום למדתי שהאנשים הללו משמרים את העוני כדי להיות אלוהים אחרים, ללא האביונות הם לא יכולים להיות מלכים. ללא העוני לא היה מתקיים הפעם שמקיים את היתרון שלהם שמקיים את השליטה שלהם. זאת מהותו של מלך אביון. ללא העוני לא היה צורך בתרומה.התרומה נועדה ליצור תודעה שמעריכה את פועלם ומשכך בזמנים מסויימים כך הם קנו את אהבת והערכת העמים. לכן הצורך בשם שהם שמים בשלטים במקומות להם הם תורמים. לשמר תודעה שהאנשים הללו טובים. לכן, אסור לאשר אותם. הם האביר שמייצר עוני כדי להציל את העני, כדי שהעני יאהב אותו. בסופו של כנראה יצא השמן עם הסיגר, יגעל שילון, ויאמר- עבדנו עלייכם..למרות שזה "מצחיק, אפילו לי " וולדימיר ויסוצקי, אין לי גם sympathy לאנשים הללו… ככתוב: 

זֵדִים, הֱלִיצֻנִי עַד-מְאֹד;    מִתּוֹרָתְךָ, לֹא נָטִיתִי.
זָכַרְתִּי מִשְׁפָּטֶיךָ מֵעוֹלָם יְהוָה;    וָאֶתְנֶחָם.

תהלים- דוד המלך.

באשה..

בסופו של יום, הטבע שיצרת עושה "פגם" בבריאה. "פגם" שיצר את הצורך שלך להמציא ויאגרה לנשים, לא רק לעצמך. וזה מצב של "סימפטי" אין אהבה. וגוף מכונה שהויאגרה לוחץ בכפתור שמניע את הגוף לעשות את פעולת ביאת האיש לאשה. כמו הרטלין, שבסופו של יום ברור לכולנו שהרטלין לוחץ בכפתור בגוף שמשתק את האדם בזמן שהוא\היא אמור\אמורה להתנגד לטחינה שהטבע שם במזל שלו\שלה ושלא כפי שגורל הבריאה יעד לו\לה.

אני חושבת שלנוכח גופו השרירי והמחוטב של יאיר לפיד, הוא היה מביא יותר תועלת כאיש של הכיסאות בים..

משרד החינוך.ברור לכולנו שהתודעה הנרכשת במוסדות המדינה (בניהולו של נפתלי בנט שהתנגד לחוק העסקה ישירה) לא תלמד את העם היהודי והגר התושב עימנו  שעידן עופר אויבנו. 

ברור לכולנו שהערים שהוקמו בנגב הן ערי עבדים לשרות הקיבוצניקים ומפעלי טייקונים. ולא כמו שמציע ספר הלימוד של משרד החינוך בראשותו של שר הכלכלה לשעבר.

על כך אמר דוד המלך עבד יהוה:

יִמּוֹטוּ, כָּל-מוֹסְדֵי אָרֶץ. תהלים.

פוקס הרצוג נאמן.

. . . . . . . . . . . .חשוב שתדעו שלמרות המצב הביטחוני- העם היהודי בישראל והגר התושב עימנו לא שכחנו ש:

. . . . אולמרט צריך לשבת בכלא שש שנים.

דני דנקנר צריך לשבת בכלא שלוש שנים נוספות. 

את פרשת פאינה קירשינבאום\ליטבינוף\עין גדי\מועצה אזורית תמר\מטה בנימין\מועצה אזורית שומרון\ומועצה אזורית זבולון.

את פרשת פואד.

וכמובן את פרשת ברונו שטיין ופישר. . . . . . . . . . . . .

אם האנשים הללו לא ישבו בכלא בסופו של יום, אתה תוכיח את טענתי שהמגרש שנבנה בישראל הוא מגרש שמהותו מגדל בבל.

למרות שכבר הוכחת:

משל ורמוס.

נקודת ראות. כלכלה ובטחון.

נקודת ראות.המשל הטוב ביותר הוא משל אילן רמון שנשלח לשמים בחללית שנושאת את שם הבורא בכתיבה עברית. kolombia. אילן רמון הקריא מתורתו של בורא עולם מעבר לשמים וזה ניאוץ דבר תורה. כי במקום לתת את המליארדים לעניים העדפתם לשרוף את הכסף בחלל. לכן פיצוץ החללית הוא נס ליראיו של יהוה להתנוסס בו, כי זה מעשה של השכלה להרע ולא להטיב. ככתוב בתורה הקדושה:

כִּי הַמִּצְוָה הַזֹּאת, אֲשֶׁר אָנֹכִי מְצַוְּךָ הַיּוֹם–לֹא-נִפְלֵאת הִוא מִמְּךָ, וְלֹא רְחֹקָה הִוא. לֹא בַשָּׁמַיִם, הִוא: לֵאמֹר, מִי יַעֲלֶה-לָּנוּ הַשָּׁמַיְמָה וְיִקָּחֶהָ לָּנוּ, וְיַשְׁמִעֵנוּ אֹתָהּ, וְנַעֲשֶׂנָּה. וְלֹא-מֵעֵבֶר לַיָּם, הִוא:  לֵאמֹר, מִי יַעֲבָר-לָנוּ אֶל-עֵבֶר הַיָּם וְיִקָּחֶהָ לָּנוּ, וְיַשְׁמִעֵנוּ אֹתָהּ, וְנַעֲשֶׂנָּה. כִּי-קָרוֹב אֵלֶיךָ הַדָּבָר, מְאֹד:  בְּפִיךָ וּבִלְבָבְךָ, לַעֲשֹׂתוֹ.

זאת משמעות לעבוד מהלב. קודם לעניי הארץ. ולא לאבנים הגדולות בירח.

מלחמות מהונדסות.

. . . . . . . . . . . . . . מה שאתם רואים בטבלה, הוא איסוף מידע מכמה עיתונים בזמנים שונים ביחידה אחת שיכולה ללמד אותנו לראות נכון יותר  את "מציאות" חיינו ..ולהבין את מעשיהם של השולטים על העם בישראל וגם על העמים כולם… יש מצב שכמו שהימנים משתמשים בשלי יחימוביץ'  כדי להרתיע את בוחריהם מדבריה בעניין מתווה הגז, כך גם ערוץ 7 משתמש בערבים שמתנגדים למתווה הגז כדי לייצר תמיכה של הציבור הדתי במתווה הגז..(לנוכח ידיעתנו על תמיכת שלי בקיום מונופול נשר כמונופול, יש מצב שהיא מביעה התנגדות למונופול הגז כשהיא לא ממש מתנגדת, אלא רק בובה\גולם שנועד לייצר תמיכה במתווה הגז בהפוך על הפוך- טכניקת הטעייה). . . . . . . . . .

צירים/גלמים.

ברור שכמו לג'אז גם למוסיקה המזרחית נעשתה קודיפיקציא. אתם יודעים, מיפוי המוסיקה המזרחית, זיהוי המוסיקה. כמו שאתה לוקח חומר וה"מטרלורג" יודע לומר לך את המרכיבים של החומר כדי שתוכל לייצר שוב פעם את אותה יציקה שתייצר את אותן תכונות שהקהל של המוסיקה המזרחית אוהב.

עכשיו תחשבו שככה זה גם בפוליטיקה.. אנחנו עדים לסימטרי שעושה בנט על נתניהו. בנט מייצר תודעה שהוא יכול להיות מענה למצוקות של בוחריו של ביבי.. גם של אלו שבוחרים בו ב"קלפי" וגם את אלו שמממנים את מסע הבחירות שלו…(או שמאפשרים לו לנהל מסע בחירות) כך שאתם מבינים שמצוקת הבטחון היא גורם מכריע לבחירתו של בנימין נתניהו וכמו המוסיקאי שרוצה שימחאו לו כפיים כדי שהוא ישיר עוד פעם את אותו קטע.. גם בנט יצטרך לשתול כמה שונאים משלו שייצרו איבה.. וגם מריעים משלו בכל מיני מקומות אתם יודעים…(הוא צריך לייצר את אותה יציקה, כולל המלחמה, כולל תחושת הפחד הקיומי שבתודעה בנט הוא האדם החזק להתמודד מולו שבסופו של יום תסיח את דעתו של העם מבעיות "אקונומיות". עושה רושם שאינטל ונובל מאוד נהנים מ"האקלים העיסקי" בישראל, אתם יודעים רווחים כלואים מענקים של מליאדים וראש ממשלה שרץ וממהר לאשר את המתווה- כי ידעו כי ערטילאין אינון ועבדון להון זרזין..-הפרשנות של אונקלוס לידעו כי ערומים הם).

. . . . . . . . . . . . . . . . . . עכשיו תחשבו שישראל על כל הצירים שבתוכה לצורך שליטה על העם היושב בציון, היא רק קומה אחת בפירמידה העולמית שיושבי הקצה שלה מנהלים את העולם. מנהלים את הצירים המרכזים בכל מדינה ומדינה כולל ישראל. בכל אירגון ואירגון בכל מדינה ומדינה.. כולל החיזבאלה..כולל החמאס..כולל איראן . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

במה שקוראים לו כדור הארץ יש שתי עולמות.

וּדְעוּ–כִּי-הִפְלָה יְהוָה, חָסִיד לוֹ; תהלים.

הבריאה וטבע.

את הבריאה ברא אלהים, את הטבע יוצר האדם. האדם החל ליצור טבע, עולם בתוך הבריאה הבנוי על חוקי הבריאה בהבדל אחד: בעולם הטבע האלוהים הם בני אדם שמעצבים את העולם וכל החי בתוכו כעולם שמקבל אלוהות אחרת על כל מה שמשתמע מכך.. כולל- הפלה חסיד לו

בשורה התחתונה לחזור לספר בראשית ולא להמשיך עם יְהוֹשֻׁעַ. אונס לקיים את נבואתו של שלמה המלך שמה שהיה הוא שיהיה. ידוע לכולנו ששלמה המלך בגד ביהוה ויהוה קרע את ממלכתו ונתנה לעבדו. אני מניחה שאבירי המלך שלמה בחזרתם כל שנה לבראשית במקום להמשיך עם יהושע מבקשים ליצר את מה שהיה הוא שיהיה בסטייל שהעשיר ממשיך להעביד עבדים ולהתעשר על גבם.

ברור לכולם שגם אם לא תחשפו את נותני השוחד.. בורא עולם יודע מי יכול לבנות עיר בישראל נחלתו של יהוה ומי לא.

צרכן זנות

בדיוק כמו בעלילת המוסדים שכותבים שהם עשקו את חסכונות החוסכים לעת זקנה שהפריט לנהולם בכר. הם לא כותבים שהמבורגר יאיר עושק את החוסכים לעת זקנה שהפריט בכר שעובד היום בדיסקונט ושהמבורגר יאיר בעל מניות בבנק דיסקונט. בדיוק כמו שצריך לכתוב שמנהל המוסד harel ins (ברחוב אבא הילל סילבר ובעל מניות בכביש 6 (חוצה ישראל, חוצה 12 השבטים) והרכבת הקלה בשותף עם סוארי מאשטרום ויבואן אאודי 8, חבר של אולמרט שהביע תשוקה עזה לאאודי 8..אותו אולמרט שכיבד את המבורגר יאיר בנאום  בפני עובדיו כשהיה ראש עריית ירושלים שם סלולה הרכבת הקלה) המבורגר יאיר, הלווה  מכספי החוסכים לעת זקנה מהמוסד שהוא מנהל, לשרון יצחק תשובה, בעל מוסד הפניקס ביטוח שמנהל כספי חוסכים לעת זקנה. יש לכתוב את הדברים בנשימה אחת כמו שאומרים. יש לכתוב את השמות של העושקים ולא להסתיר אותם מאחורי מסכת המוסדים. זאת חלק מעבודה על תודעת הציבור. שטיפת מח כמו שאומרים. (פנסיא עם ה' בסוף המילה- לא טוב. לא טוב לתת ל- המבורגר יאיר את ה- פן יה של עם ישראל. את זה אנחנו נותנים ליהוה. מחצית- נוס בערבית).

בחמש קם ציד.

. . . . . המקור של השיר אהבה בת עשרים ששר יוסי בנאי הוא של jaqus brell. יותר נכון לקרוא לשיר שיר לאֹהֲבִים הותיקים כפי שהציע jaqus brell, מאשר אהבה בת עשרים כמו שהציעה נעומי שמר. הניסוח של נעומי שמר מייצר הבדל בין המקור לעותק כהבדל בין השיר גן עדן ששרו louis &ela לבין over the rainbow ששרה judi garlend של- wizard of oz . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . אתם יודעים.. אובר.. עובר..

21

ובהמשך ממשלות של בובות, אתם יודעים ההפרטות של באבא ביבי בובה:

ruzuuky 2

אִישׁ הָיָה בְאֶרֶץ עוּץ, אִיּוֹב שְׁמוֹ.

רשיון לרצוח.

"ככלל, באזור חיפה, הקריות וקריית טבעון נרשם שיעור התחלואה בסרטן הגבוה ביותר בישראל." הארץ 2001 (לפי הספורות הנוצריות).

"מחקר: ילדים באיזור חיפה סובלים פי 2 מאסתמה בדיקה של 4,000 ילדים מאזור חיפה והקריות מעלה כי שכיחות האסתמה באזור גבוהה פי 2 ויותר מהממוצע הארצי." y net 2010 (לפי הספורות הנוצריות).

"לדברי רונית פיסו, מנכ"לית האגודה לבריאות הציבור בחיפה, "הנתונים הללו מצטרפים ומחזקים נתונים לגבי תחלואה עודפת של מחלות נשימה נוספות, סרטן ומחלות לב. אסתמה, בניגוד למחלות אחרות כגון סרטן, משקפת נאמנה את איכות האוויר ובמיידי – כאשר ישנה החמרה בזיהום האוויר (דבר שעלול לקרות תוך שעות ספורות) ההשלכה לגבי חולי אסתמה היא מיידית. למשל, יום לאחר פליטה גבוהה במיוחד, נמצא עלייה בשיעור האשפוזים בעיקר בקרב ילדים וקשישים." y net 2010 (לפי הספורות הנוצריות).

משכב זכר- המשך..

(אם מדברים על ישבנים..ויינון מגל. שהתייחס באופן מיני לישבן של עובדת תחת מרותו. ישבן אינו אבר מין. כמובן שביחסי אישות כל איבר בגוף האדם הוא איבר שניתן להתייחס אליו באופן מיני. כמו חיבוק, יש חיבוקים שהם מיניים ויש חיבוק שהם לא מיניים. גם ליטוף או נגיעה ביד יכולה להיות מינית.. כמו נשיקה, יש נשיקה מינית ויש נשיקה שאינה מינית. די מעניין שבתקופה המודרנית הפך הישבן לאיבר מין בפני עצמו כאבר מקביל לכוס וזין… גם ביחסי אישות בין זכר לנקבה, לעיתים הזכר מחדיר את אבר מינו לפי הטבעת באחוריים של אשתו.

מחשבות בעניין העגבניא והמלפפון.

נהוג לחשוב שהעסק בו  האדם עובד  היא הבאר ממנה הוא שותה.
אני טוענת שלא כך הדבר.
כי הבאר ממנה שותה כל עסק הם הלקוחות שלו, והבאר ממנה שותים הלקוחות,
הם הלקוחות שלהם. והבאר ממנה שותים כל הלקוחות של הלקוחות שלהם.
ומי הם הלקוחות של הלקוחות של הלקוחות שלהם?
אותה אישה שקנתה שרשרת שפירנסה את החנות, את היצרן ממנו קנה בעל החנות את השרשרת, את סוחר הזהב ממנן קנה היצרן את חומר הגלם את בעל השליטה על המכרה ממנו כורים הכורים את הזהב. ומי יצר את הזהב? בורא עולם.
הבאר ממנה אנחנו שותים היא הבריאה שברא את העולם.
כל מה שיש בידי אדם הוא בבעלות בורא עולם.
.
סביר להניח שלבעל עסק או מה שקוראים לו היום, בעל שליטה, תהיה סוג של בעיה עם תפישה זו ויש מצב שהוא ינקוט בפעולות  כדי להפגין את שליטתו, את כוחו.
זאת תהיה כפירה בבורא עולם.

כִּי-לִי כָל-חַיְתוֹ-יָעַר; בְּהֵמוֹת, בְּהַרְרֵי-אָלֶף.
יָדַעְתִּי, כָּל-עוֹף הָרִים; וְזִיז שָׂדַי, עִמָּדִי.
אִם-אֶרְעַב, לֹא-אֹמַר לָךְ: כִּי-לִי תֵבֵל, וּמְלֹאָהּ.
לא נשכח ולא נסלח- משל ורמוס.

יאמר המתחכם שורמוס פעל למען הבעלים הקודמים של פסגות, אז אטען כנגדו שזאת חלק מהמזימה כדי לקיים את פסגות כמרכז כח של האחווה. יורק וורמוס עשו חטאים שהעצימו את פסגות ואייפקס קונה, ופסגות נשארת כמרכז כח של בעלי ההון הריכוזי לצורך שליטה של אנשי האחווה על העמים מבלי יכולת להאשים את הבעלים החדשים שמקיימים את פסגות כמרכז כח שמעשיר את אנשי האחווה.

ינון מגל לא יכול להשתקם בפרלמנט(י) (ברור לך שהמבנה שבנית בירושלים בירת העם היהדי אינו מושב כנסת ישראל), זה מאוד יטריד את המוטרדות שהוא היה המנהל שלהן.

להזכירך, בפרשת נתן אשל המוטרדת נאלצה לעזוב את העבודה, בדיוק כמו יעל מפרשת קיבוץ שומרת ונטלי מפרשת קיבוץ כברי.  בדיוק כמו דרוקמן שביקש להחזיר את אלון לישיבת אור עציון לאחר שאנס תלמידים. כך שביקורו של בנימין נתניהו השבוע במעון לנשים מוכות הוא כתבת תדמית שאין בה אמת שעשה לו אדלסון בעיתון שלו.

חוק העצמות היבשות. 

אתם יודעים שבנימין נתניהו אמר לעובדיא יוסף שהשמאלנים לא יהודיםמה אני אומרת, אני אומרת שבנימין נתניהו לא יְמָנִי.

השאלה הנשאלת היא איזהו חוק יבש מצדיק את אחדות המשטרה עם נובל אנרג'י נגד יהודי שמלין ביקר.

כנראה חוק העצמות היבשות בסטייל של גיינזברג, כנראה למדינה יש את מחלת אוסטאופורוזיס בסטייל של גיינזברג שהם שלדים, מסכות על הבמה שמשחקות תפקיד בהצגה שבסופו של יום ובסתר סתרים פועלים נגד העם היהודי ולטובת בני אדם שהם אויבי, עוכרי וצוררי ישראל והעמים כולם.

אידוי.

האדים שעולים השמיימה יוצרים עננים והעננים מורידים\מחלחלים טל ומטר לעולם לאנושות. כשאנחנו צורכים הכסף נאגר כאותם אדים אצל מוקדי עושר שהיום אנחנו מכירים אותם כטייקונים  שהכסף שנאגר אצלהם בסופו של יום אמור לחלחל לשאר העם, אם באמצעות שכר אם באמצעות רכישה ממפעלים אחרים וכו'. מה שאנחנו רואים היום זה סוג של חילחול שמהותו שימור שליטה והעבדה. שכר מינימום משמעותו לקיים את העבד כדי שיוכל לעבוד את המעביד, כי אם לעבד לא יהיו תנאי קיום מינימליים, הוא לא יוכל לשרת  אדם אדון. לעיתים גם אשראי בנקאי משמש לצורך שמירה על איזון צריכה של העם בדרך כזאת שתקיים צמיחה במשק.

"משרד יהודה רוה ושות' הוא מהמשרדים הוותיקים במדינת ישראל. הוא הוקם בשנות ה-40' על-ידי גדעון האוזנר, אשר שימש כתובע הראשי של ישראל וכשר בממשלה.
כיום, המשרד מנוהל על-ידי עוה"ד יהודה רוה, ומועסקים בו כ-80 עורכי דין, מתמחים וצוות מנהלה, המספקים שירותים למגוון רחב של לקוחות מארבעת הסניפים השונים של המשרד – בירושלים, תל אביב, חיפה ובאר שבע. המשרד מתמחה תחומי המשפט האזרחי, המסחרי והמנהלי, ובמרוצת השנים האחרונות, הפך לאחד המשרדים המובילים בארץ בתחומים של מכרזי B.O.T., תשתיות ועסקאות מקרקעין, בנושאים מוניציפליים שונים, ובתחום המינהלי והרגולטיבי בכלל." ניוז 1.
"נחתם הסכם זיכיון ראשון מסוגו בפרויקט ה-B.O.T ברכבת הקלה בירושלים, בהיקף של 2 מיליארד שקל. באוצר מעריכים, כי מימון הפרויקט על-ידי המדינה ייעשה מהערבויות האמריקניות, בהנחה שתאושרנה.  החשב הכללי באוצר, ניר גלעד, וסגנו דוד גרשונוביץ, חתמו היום (ד') מול קבוצת סיטי פס על הסכם הזיכיון להקמה, הפעלה ואחזקה של פרויקט הרכבת הקלה בירושלים. "היד רועדת. מדובר באחריות ומחויבות גדולה מאוד במונחים של תקציב המדינה", אמר גלעד. " גלובס.2002
"ההסכם נחתם במעמד ראש הממשלה, אריאל שרון, שר האוצר, סילבן שלום, ראש עיריית ירושלים, אהוד אולמרט, ונציגי הקבוצה – סגן נשיא קבוצת אלסטום, ברי האו, מנכ"ל פולאר השקעות, צחי אפלויג, ומנכ"ל אשטרום, ליפא משורר." גלובס 2002
"משקיעים פיננסיים:
1. הראל השקעות בביטוח – קבוצת הפיננסים והביטוח השנייה בגודלה בארץ. החברה פעילה בתחומי שוק ההון, ביטוח ואחזקות ריאליות בארץ ובחו"ל.
2. אשטרום נכסים (מקבוצת אשטרום) – מחברות הנדל"ן המניב הגדולות בארץ. החברה פועלת בתחום הנדל"ן ופרוייקטים שונים בישראל ובגרמניה.
3. קרן תשתיות ישראל www.iif.co.il – קרן השקעות פרטית, שהוקמה ע"י חברת הביטוח הראל, עו"ד יהודה רווה וירון קסטנבאום, הפועלת בתחומי התשתיות, האנרגיה והתחבורה. היקף הקרן עומד על כמיליארד דולר ארה"ב. תיק השקעות הקרן כולל, בין היתר, אחזקות במסוף המטענים החדש סוויספורט שבנתב"ג, בדליה אנרגיה כח, כביש חוצה ישראל – כביש 6; כביש 431 ומילגם – שרותים מוניציפאליים.

הרכבת הקלה.

לנוכח פועלם של בנימין נתניהו ונפתלי בנט כמנהיגים שעושקים את עם ישראל ולא קובעים חוק יסוד שהמדינה יהודיה- כארץ יסדה לעולם. בנימין נתניהו לא יכול לדרוש את גאולת אחרית הימים ולכן הוא מציע מלחמת עד. המלחמה מקיימת את מנהיגותו של בנימין נתניהו שבשורה התחתונה מטיבה עם אלוהים אחרים- שרון יצחק תשובה. אין לו ענין במדינה יהודיה. ומשכך בנימין נתניהו- לא מציע ימים נכונים תחת הנהגתו כי מתווה הגז שהוא חש לאשר אותו, מקבע עושק שמנסה לקבע את מלכותו של שרון יצחק תשובה ונובל אנרג'י על אוצרות העם היהודי כארץ יסדה לעולם ושרון יצחק תשובה (שי"ת) הוא לא השם יתברך.

הר הבית

וְקָרַבְתִּי אֲלֵיכֶם לַמִּשְׁפָּט וְהָיִיתִי עֵד מְמַהֵר בַּמְכַשְּׁפִים וּבַמְנָאֲפִים וּבַנִּשְׁבָּעִים לַשָּׁקֶר וּבְעֹשְׁקֵי שְׂכַר-שָׂכִיר אַלְמָנָה וְיָתוֹם וּמַטֵּי-גֵר וְלֹא יְרֵאוּנִי אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת. כִּי אֲנִי יְהוָה לֹא שָׁנִיתִי וְאַתֶּם בְּנֵי-יַעֲקֹב לֹא כְלִיתֶם. לְמִימֵי אֲבֹתֵיכֶם סַרְתֶּם מֵחֻקַּי וְלֹא שְׁמַרְתֶּם שׁוּבוּ אֵלַי וְאָשׁוּבָה אֲלֵיכֶם אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת וַאֲמַרְתֶּם בַּמֶּה נָשׁוּב.  הֲיִקְבַּע אָדָם אֱלֹהִים כִּי אַתֶּם קֹבְעִים אֹתִי וַאֲמַרְתֶּם בַּמֶּה קְבַעֲנוּךָ  הַמַּעֲשֵׂר וְהַתְּרוּמָה. בַּמְּאֵרָה אַתֶּם נֵאָרִים וְאֹתִי אַתֶּם קֹבְעִים הַגּוֹי כֻּלּוֹ.  הָבִיאוּ אֶת-כָּל-הַמַּעֲשֵׂר אֶל-בֵּית הָאוֹצָר וִיהִי טֶרֶף בְּבֵיתִי וּבְחָנוּנִי נָא בָּזֹאת אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת  אִם-לֹא אֶפְתַּח לָכֶם אֵת אֲרֻבּוֹת הַשָּׁמַיִם וַהֲרִיקֹתִי לָכֶם בְּרָכָה עַד-בְּלִי-דָי. וְגָעַרְתִּי לָכֶם בָּאֹכֵל וְלֹא-יַשְׁחִת לָכֶם אֶת-פְּרִי הָאֲדָמָה וְלֹא-תְשַׁכֵּל לָכֶם הַגֶּפֶן בַּשָּׂדֶה אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת. וְאִשְּׁרוּ אֶתְכֶם כָּל-הַגּוֹיִם  כִּי-תִהְיוּ אַתֶּם אֶרֶץ חֵפֶץ אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת. מלאכי.

בנט- העסקת עובדי קבלן.

AL KAPONA.

ברור לי ולך שכל המהלכים לאישור מתווה הגז בפרט והפרטה בכלל נעשים גם בחוקי התורה, הנביאים והכתובים וזאת כדי להכשיר עושק וגזל. זאת מהותה של דת הציונות שאין לה קשר ליהדות שמעבידה את התורה. לכן, כמו שתפשו את אל קפונה על חטאי מס ולא על החטאים שרצו לתפוס אותו, גם כאן ניתן לתפוס אותך ואת חבורתך בחוקי התורה, הנביאים והכתובים וזאת שלא בחטאים שרצינו לתפוס את החבורה שעושקת את עמי העולם.

תכניס גם את המשפטים הבאים לגזר הדין:

כִּי-יִמָּצֵא אִישׁ שֹׁכֵב עִם-אִשָּׁה בְעֻלַת-בַּעַל, וּמֵתוּ גַּם-שְׁנֵיהֶם–הָאִישׁ הַשֹּׁכֵב עִם-הָאִשָּׁה, וְהָאִשָּׁה; וּבִעַרְתָּ הָרָע, מִיִּשְׂרָאֵל.

וכולם יודעים שבנימין נתניהו שכב עם בעולת בעל. אם בנימין נתניהו דורש את הר הבית כמקום שבורא עולם ששמו יְהוָה נתן ליהודים, הוא חייב לקבל עליו את הדין של השוכב עם בעולת בעל. הוא לא יכול להיות מנהיג בישראל. וכמו כחלון הוא לא יוכל לאשר את מתווה הגז.

וְאִישׁ, אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶת-זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה–תּוֹעֵבָה עָשׂוּ, שְׁנֵיהֶם; מוֹת יוּמָתוּ, דְּמֵיהֶם בָּם.

וַיֹּאכְלוּ וַיִּשְׂבְּעוּ מְאֹד;  וְתַאֲוָתָם, יָבִא לָהֶם.
לֹא-זָרוּ מִתַּאֲוָתָם;  עוֹד, אָכְלָם בְּפִיהֶם.
וְאַף אֱלֹהִים, עָלָה בָהֶם,  וַיַּהֲרֹג, בְּמִשְׁמַנֵּיהֶם;

וּבְעֹשְׁקֵי שְׂכַר-שָׂכִיר אַלְמָנָה וְיָתוֹם וּמַטֵּי-גֵר, וְלֹא יְרֵאוּנִי–אָמַר, יְהוָה צְבָאוֹת.

אָנֹכִי הַעִירֹתִהוּ בְצֶדֶק, וְכָל-דְּרָכָיו אֲיַשֵּׁר; הוּא-יִבְנֶה עִירִי, וְגָלוּתִי יְשַׁלֵּחַ–לֹא בִמְחִיר וְלֹא בְשֹׁחַד, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת.

לֹא-יָבֹא מַמְזֵר, בִּקְהַל יְהוָה:  גַּם דּוֹר עֲשִׂירִי, לֹא-יָבֹא לוֹ בִּקְהַל יְהוָה.

כֹּה אָמַר יְהוָה, הֲרָצַחְתָּ, וְגַם-יָרָשְׁתָּ; וְדִבַּרְתָּ אֵלָיו לֵאמֹר, כֹּה אָמַר יְהוָה, בִּמְקוֹם אֲשֶׁר לָקְקוּ הַכְּלָבִים אֶת-דַּם נָבוֹת, יָלֹקּוּ הַכְּלָבִים אֶת-דָּמְךָ גַּם-אָתָּה.

דואר – פסק הלכה.

דואר ישראל עם סמל הצבי מסמל את זה:

עֲשֵׂה-לָהֶם כְּמִדְיָן;    כְּסִיסְרָא כְיָבִין, בְּנַחַל קִישׁוֹן.
נִשְׁמְדוּ בְעֵין-דֹּאר;   הָיוּ דֹּמֶן, לָאֲדָמָה.

וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ. וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר.  הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים. הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן. מִדַּם חֲלָלִים, מֵחֵלֶב גִּבּוֹרִים–קֶשֶׁת יְהוֹנָתָן, לֹא נָשׂוֹג אָחוֹר; וְחֶרֶב שָׁאוּל, לֹא תָשׁוּב רֵיקָם.

וּמִמַּטֵּה נַפְתָּלִי אֶת-עִיר מִקְלַט הָרֹצֵחַ, אֶת-קֶדֶשׁ בַּגָּלִיל וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ וְאֶת-חַמֹּת דֹּאר וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ, וְאֶת-קַרְתָּן, וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ:  עָרִים, שָׁלֹשׁ.

המר.

בית זבול היה הבית שהקים שלמה המלך.

בָּנֹה בָנִיתִי בֵּית זְבֻל, לָךְ–מָכוֹן לְשִׁבְתְּךָ, עוֹלָמִים.

אבן אדם של בבילון עם המילה זבול בשמו יכול לקיים פעולת אוון של המרה, של לבלות ממשמעות המילה בלוי.. סוג הרג רוחני:

כַּצֹּאן, לִשְׁאוֹל שַׁתּוּ–  מָוֶת יִרְעֵם: וַיִּרְדּוּ בָם יְשָׁרִים, לַבֹּקֶר–וצירם (וְצוּרָם), לְבַלּוֹת שְׁאוֹל;  מִזְּבֻל לוֹ.

ציר- אבן אדם עם שם שמתאר את הפעולה שהוא עושה למען העיר בבילון. בדרך כלל למען פרנס העיר…שיעשיר את הציר.. בדרכו לעיר כשהוא עושה פעולת אוון כזאת או אחרת.

המרת בית זבול.

אֲשֶׁר שָׁנְנוּ כַחֶרֶב לְשׁוֹנָם דָּרְכוּ חִצָּם דָּבָר מָר. (אבן אדם מר).

יַחְפְּשׂוּ עוֹלֹת תַּמְנוּ חֵפֶשׂ מְחֻפָּשׂ וְקֶרֶב אִישׁ וְלֵב עָמֹק.

בְּרֵאשִׁית,

כדי להסביר לך את דברי בענין רוח ונשמה אסביר זאת באמצעותו של האדם שאת תפקידו הגדרת כנפח. לנפח נדרש שני כלים כדי לעשות את עבודתו. פטיש ואש. עם האש הוא מחמם את הברזל ועם הפטיש הוא יוצר את צורת הברזל שהוא מבקש ליצור. שני נפחים שישתמשו באותם כלי העבודה ישיגו תוצאות שונות אם במבחינת איכות העבודה ואם מבחינת מה שאתה קורא לו סגנון. וזה תלוי ראש, תלוי מחשבה. כל נפח חושב בדרך שונה. וכך לגבי הבריאה.

בְּרֵאשִׁית, בָּרָא אֱלֹהִים, אֵת הַשָּׁמַיִם, וְאֵת הָאָרֶץ.  וְהָאָרֶץ, הָיְתָה תֹהוּ וָבֹהוּ, וְחֹשֶׁךְ, עַל-פְּנֵי תְהוֹם; וְרוּחַ אֱלֹהִים, מְרַחֶפֶת עַל-פְּנֵי הַמָּיִם.

זאת אומרת שכל רוח בעולם, היא רוחו של בורא עולם. כמו הנפח שאתה מכיר, כל אדם הוא כלי שמתפעל את אותה הרוח. לכולם יש את אותה רוח. הכלי, הגוף, הוא שמפעיל את הרוח. כך שאני מתקנת את משלו של דוד המלך- חילקו בגדי להם ועל לבושי יפילו גורל. כן, מותר לא להסכים עם דוד המלך, אני חושבת שפחדו (יותר נכון לומר, הכרה של דוד המלך בפעולה שכזאת) של דוד המלך מפעולת אוון שכזאת, קיימה את התוצאה שהפועלים שפעלו על דוד המלך ביקשו להשיג. כך שאתה לא יכול באמת לעשות את פעולת – העברת גורל ונשמה מאדם לאדם. האמונה שיש סוגי רוח, היא שמקיימת את הפעולה הזאת. האמונה בבורא עולם ששמו יהוה שהוא אחד ואין מלבדו, מונעת ממך להשיג תוצאה מפעולה שכזאת. אתה מבין וודאי שלמרות שאני אוהבת את דוד המלך ולא בזה לו, אני מרשה לעצמי לתקן את משלו. הוא לא אלהים אתה וודאי יודע. לכן אין עניין להשיג את ספורותיו של דוד המלך. דוד המלך מת. והוא בעצמו אמר: לא המתים יהללו-יה ולא כל יורדי דומה. דוד המלך עשה את עבודתו בעולם הזה ועתה צריך לשיר חדש. כמו שדוד המלך אמר.

  • אין ערך להחלפה, הנשמה, רוח החיים היא אותה רוח חיים, החלפה שכזאת היא החלפה של נקי בנקי, הגוף שלך, גוף של איש ששכב את זכר משכבי אשה, או עם בעולת בעל הוא אותו גוף.. ואתה לא יכול להחליף את הגוף שלך.
גופיא.

שפועלי האוון פעלו על דוד המלך הוא אמר –

יְחַלְּקוּ בְגָדַי לָהֶם;    וְעַל-לְבוּשִׁי, יַפִּילוּ גוֹרָל.

בימנו אנו מכירים את הפעולה כפעולת אוון של עובדי האלוהים האחרים ההודים.

סימטרי וקארמה.

לעשות סימטרי בין אדם לאדם. ואז לעשות המרת גורל- המרת קארמה.

המילה גופיא שמיצרת את צירוף המילים גוף-יה כפי שמציע המילון של פרלמן יוצרת את היכולת לעשות פעולות אוון על בני אדם תמימים שלא יודעים שהאדם שביקש מהם גופיא ביקש לעשות המרה בינו לבין האדם שהגופיא היתה שלו.

ברור לכולנו שאלו פעולות של אנשים יודעי דבר שעושים פעולות על אנשים תמימים באמצעות בגדים עם שמות ומותגים.

ברור לכולנו שאדם שעושה פעולות כאלו עם כוונות כאלו- עושה פעולת אוון. זהו מעשה שאדם שעשה אותו לא יכול להיות בבית יה לאחר שעשה את מעשה פעולת האוון.

הגוף שלנו הוא גוף –יה. גוף שדרך אפנו נפח בורא עולם נשמת חיים.  הבדים על גופנו הם לא גוף-יה. לא נראה לי שאתה יכול ל"הסניף" את הבד ששמת לו את השם גופיא.

לא נראה לי שאתה יכול לצרוב, להתיך את הבד ולהטמיע אותו על עורך.

לא תוכל לעשות את פעולת העור בעד עור.

וַיְהִי הַיּוֹם–וַיָּבֹאוּ בְּנֵי הָאֱלֹהִים, לְהִתְיַצֵּב עַל יְהוָה; וַיָּבוֹא גַם הַשָּׂטָן בְּתֹכָם, לְהִתְיַצֵּב עַל יְהוָה. וַיֹּאמֶר יְהוָה אֶל הַשָּׂטָן, אֵי מִזֶּה תָּבֹא; וַיַּעַן הַשָּׂטָן אֶת יְהוָה, וַיֹּאמַר, מִשֻּׁט בָּאָרֶץ, וּמֵהִתְהַלֵּךְ בָּהּ. וַיֹּאמֶר יְהוָה אֶל הַשָּׂטָן, הֲשַׂמְתָּ לִבְּךָ אֶל עַבְדִּי אִיּוֹב–כִּי אֵין כָּמֹהוּ בָּאָרֶץ אִישׁ תָּם וְיָשָׁר יְרֵא אֱלֹהִים, וְסָר מֵרָע; וְעֹדֶנּוּ מַחֲזִיק בְּתֻמָּתוֹ, וַתְּסִיתֵנִי בוֹ לְבַלְּעוֹ חִנָּם. וַיַּעַן הַשָּׂטָן אֶת יְהוָה, וַיֹּאמַר:  עוֹר בְּעַד עוֹר, וְכֹל אֲשֶׁר לָאִישׁ–יִתֵּן, בְּעַד נַפְשׁוֹ.

זאת לא פעולה שתתקן את גופך ששכב משכב זכר, או את גופך ששכב משכב עם בעולת בעל, או את בנך הממזר.

מ- בצע.
וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ.  וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר.  הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים.  הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן.עַמְּךָ נְדָבֹת,    בְּיוֹם חֵילֶךָ:
בְּהַדְרֵי-קֹדֶשׁ, מֵרֶחֶם מִשְׁחָר;    לְךָ, טַל יַלְדֻתֶיךָ.
נִשְׁבַּע יְהוָה, וְלֹא יִנָּחֵם–    אַתָּה-כֹהֵן לְעוֹלָם;
עַל-דִּבְרָתִי,    מַלְכִּי-צֶדֶק. בערב מלחמת (מבצע) צוק איתן רצה בנק מזרחי של משפחת עופר (החבר'ה של ויקטור מדינה) רחוב על שם הבנק בלוד. matal מט"ל היה כתוב על ה"שלט".. שם הבנק באנגלית ו"בראשי תיבות". (מט"ל בלוד וזאת ב"זכות" תרומות, יכול לקיים געילה בשדה תרומות כשעושים זאת ערב "מבצע" צוק איתן, יכול לשמש ככלי לישועה ממצוקתו של התורם).

.

ברור לכולנו שכמו ביבי ששר בסופו של יום למען החתן שלו, כך גם גידי גוב ישיר למען החתנים שלו, הבעלים של בנק לאומי ויש מצב שאהבתנו לשירתו של גידי גוב תתועל לטובת בעלי המניות של בנק לאומי.

בנקים

קודיפיקטור

רדיו זמן השלום- יְהוֹשֻׁעַ 

רדיו זמן השלום-צְפַנְיָה יְהוֹשֻׁעַ דוד ובודלר .

דָוִד, אִיּוֹב, יְהוֹשֻׁעַ, יְשַׁעְיָהוּ, צְפַנְיָה.

רדיו זמן השלום- שנות השבעים- לבנון-דָוִד, אִיּוֹב, יְהוֹשֻׁעַ, יְשַׁעְיָהוּ, צְפַנְיָה.

רדיו זמן השלום- קורסיקה- היחידה השלמה.

רדיו זמן השלום- שנות השבעים ושתים הישראליות.

דרג וזרג. שְׁנֵים-עָשָׂר בַּחֹדֶשׁ הַתְּשִׁיעִי בַּשָׁנָה הַשִׁבְעִים וּשְתַּים.

רדיו זמן השלום- מוסיקה קווקזית- היחידה השלמה.

רדיו זמן השלום- מוסיקה קלאסית ארופאית- אפשר גן עדן.

רדיו זמן השלום- מוסיקה קלאסית ארופאית- אפשר גהנום.

. יש אמת שנאמרה ושלא נאמרה בפעם הקודמת. עולם האמת לא נותן לכולם שקט. לבונים יש שלשה סמלים. פטיש חגורה ומקל. ברור לכולנו שהחגורה מסמלת את הידיעה כי ערומים הם. לכן הם עשו להם חגורות וזאת הסיבה שבנימין ממהר לעשות לו חגורה..וְאִתְפַּתַּחָא, עֵינֵי תַּרְוֵיהוֹן, וִידַעוּ, אֲרֵי עַרְטִלָּאִין אִנּוּן; וְחָטִיטוּ לְהוֹן טַרְפֵי תֵּינִין, וַעֲבַדוּ לְהוֹן זְרָזִין – אונקלוס . . . . . . . . . . . . . יש את לפני הימים ההם, יש את הימים ההם, ויש את אחרי הימים ההם. שבעת ההיא הופכים לעת אחת. כי, כִּי אֶלֶף שָׁנִים, בְּעֵינֶיךָ–  כְּיוֹם אֶתְמוֹל, תהלים. . . . . . .

סוויסה

ערום...

תורתו של בורא עולם, שעל סמך דבר תורה זו דורש בנימין נתניהו את הר הבית- דורשת את מותו של בנימין נתניהו:

אל קפונה

נאה דורש, נאה מקיים.

חשוב שתבין בנימין, תורתו של בורא עולם שבדברו דרשת, דורש את מותך- לא העלמה מיכל כהן. אם תהרוג את העלמה מיכל כהן, בורא עולם עדיין ידרוש את מותך. למרות שהבן שלך שלמד תורה, יגיד לך שכך הדבר- הוא לא ידרוש בדבר. אתה וודאי יודע שגם בן של רָשָׁע–כְּגֹבַהּ אַפּוֹ, בַּל-יִדְרֹשׁ- תהלים. למרות שחבשת את פניו בטמון, בנך, אבנר נתניהו, סריס כמו אביו שאינו יכול לדרוש. גם אם ילך להופעה של עינת שרוף, אחרי ההופעה הוא ישאר שרוף כי הוא לא יוכל לדרוש את מותו של אביו כפי שהתורה דורשת.

פֶּה-לָהֶם, וְלֹא יְדַבֵּרוּ;

זאת הייתה בדיחת עולם אם אבנר נתניהו היה נשאל ב"חידון התנ"ך" מה הדין של איש השוכב עם בעולת בעל..מה דעתך בנימין האם מחברי השאלות של "חידון התנ"ך" היו שואלים שאלה זו את בנך.

כך שכל הנאמנים לך שאינם דורשים בדבר- הופכים לנכים שבסופו של יום אינם נאמנים לבורא עולם.

נשאלת השאלה ממי תקבל "קצבת נכות" לאחר פרישתך..אתה יודע שבכר (מפריט הפנסיות) אצל המבורגר (בעלים של קרנות פנסיות) בדיסקונט.. ועייני גם בדיסקונט גם בדלק.."יש מצב" שבנך יקבל "קצבת נכות" בעבור נכותו של אביו ב- קידוח אבנר אתה יודע..

ברור לכולם שאתה השקמת  לפני  שקמתי. אין כל הגיון בלבנות ערים בישראל ששמן גת ואשקלון עם רחוב חוצות היוצר. (ברור לי שיש לך "קונפליקט" עם ה"ניסוח", יש משהו בתוכך שמסכים שיש טעות ב"ניסוח").

"כברי הוא קיבוץ בגליל המערבי, כארבעה ק"מ ממזרח לנהריה. שייך לתנועה הקיבוצית ובעבר השתייך לתק"ם. שמו של הקיבוץ הוא כשם הכפר הערבי אל-כאברי שחרב במלחמת העצמאות, ההשערה היא, ששם זה שימר את השם "כבריתא" או "כבריתה"‏[1] הנזכר כיישוב גבול צפוני בימי שיבת ציון[2] ובתוספתא ובתלמוד הירושלמי.‏" wikipedia.

שלא כמו תושבי גבעת עמל, תושבי קיבוץ כברי זכו שהאדמה שהם התישבו בה תוכר כשלהם בטאבו ושאלת פינויים לצורך בניית מגדלים להרחבת שכונות צפון נהריא לא עלתה "על הפרק" כמו הרחבת שכונות בבלי ב-צפון tlv כשפינו באונס את תושבי גבעת עמל, לוחמי ההגנה שלחמו לקוממיות העם היהודי בארץ ישראל לאחר כ- אלפיים שנות גלות, יען כי שרון יצחק תשובה רצה "לדפוק בוחטות" כמו שאומרים בשפת בבל. כמו שרון יצחק תשובה שמחלו לו על חוב בסך כ- מליארד וארבע מאות מליון שקל ככה מחלו לקיבוצים על של כ- עשרים מליארד שקל. ובנימין נתניהו רץ עם זנב מקופל ביין הרגליים לאשר מתווה בו עם ישראל ישלם כ- עשרים שקל ל- mmbtu\ ליחידת דומה גז. מאוד יקר.

זְכֹר יְהוָה, לִבְנֵי אֱדוֹם–    אֵת, יוֹם יְרוּשָׁלִָם:
הָאֹמְרִים, עָרוּ עָרוּ–    עַד, הַיְסוֹד בָּהּ.
בַּת-בָּבֶל,    הַשְּׁדוּדָה:
אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם-לָךְ–    אֶת-גְּמוּלֵךְ, שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ.
אַשְׁרֵי, שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת-עֹלָלַיִךְ–    אֶל-הַסָּלַע.

סדר פסח.

שכר נמוך לגר מקיים איום על היהודי בבואו לדרוש שכר הגון. זאת משמעות הטיית גר לטובת המבקש שליטה. הטיית גר לשכונות חלשות מקיים מצב איבה בין היהודי לגר. איבה שרק מכונה לא תחוש לנוכח השינוי באורחות חייהם של תושבי דרום תל אביב. מצב זה מחטיא את עם ישראל שמצווה לנהוג טוב בגר, כי גר היינו בארץ מצרים. אדם מאמין יודע שלרוח יש משמעות. היות עם ישראל בדין חוטא לעיתים מכשירה את השולטים ומעשיהם לצורך השגת שליטה.

אני לא יכולה לקבל את העיר tlv כמרכז תרבות, כמרכז אומנות, אני לא יכלה להנות  מיצירת רוח שנותני החסות שלה הם אנשים כמשל שרי אריסון, שהם אנשים שהרוח והאומנות צריכה להתנגד להם.. ליצור בחסות שרי אריסון שמה את הרוח , את האומן בשבי, במצב אוננות, בו הוא מביא את אומנותו לידי ביטוי אך לא לידי מעשה. ולעיתים גם לעשות את אומנותו לטובת אנשים כמו שרי אריסון. אני לא יכולה לבוא למרכז תרבות שמקויים בשדה תרומות של אנשים כמו שרי אריסון וזאת מפני שאי אפשר. שמישהו יצר מצב שאי אפשר אומנות בלי אנשים כמו שרי אריסון. בדיק כמו שאולמרט לא עזר לשדרות\מעלות אחרי המלחמה כדי שדנקנר יושיע אותם ויזכה לרחמים בין השמשות ביום שהוא לא יום ולא לילה.. לקיבוצים הוא כן עזר.. בדיוק כמו שצה"ל לא נתן אוכל לחיילים כדי שבעל חברה פרטית יושיע אותם באמצעות מתנדב שיזכיר את השם של החברה שלו במוסרות של ערוץ 2 ויזכה לרחמים בין השמשות..בעמך נדבות ביום חילך..ואחרי המלחמה ימשיך לעשוק..
אני אגיד לך זאת שוב, לנוכח ידיעתי מי החוסן שלך-"לייבל ר"ז ד"ז" אתה יודע.. ולנוכח ידיעתי אודות הסתעפות הפועלים בסוד\רז המרעים שלך, סביר להניח שלואי ארמסטרונג היה עורף את ראשך. שנינו יודעים שאתה לא אומן, לא יוצר, אתה גולם ספור של חבורת גלמים שצדים את הנפש של העמים לטובת אנשי "העיר בבל" האנשים הריקים.. הערפדים שפועלים לשפוך דם לאבד נפשות.. בסופו של יום אתה כוהן פרעה סריס פוטי.. שר הטבחים...(פוטי, הם זכרים שיש להם מנוש בפי הטבעת באחוריים סיטרא אחרא אתם יודעים..חיקוי לפות המקורי… אנשי הדומה , הכפולים הם שוכבי משכב זכר למרות שרובם אנשים נשואים לנשים..לא קראתי את שר הטבעות.. דומה היא גם- ring el ma ney  אם החלילים.. הריקים שנשמתם שאובה באמצעות ספורות מעולמות המתים.. לכן השם רייז"לה.. ז"לקינד.. electrikcity חלילי הקסם.. עליהם אמר דוד המלך- לא המתים יהללו-יה ולא כל יורדי דומה משכב הזכר פותח את הבב בפי הטבעת שמאפשר את השאיבה באמצעות ספורות. זהו אחד הטקסים הסודיים של אנשי ה- iluminati  פתיחת צ'קרת המין דרך פי הטבעת.. כשאיש האחווה מבקש לעצמו נשמה חדשה הוא סופר עצמו בספורות של אדם שהוא מבקש את צינורותיו – פעולת סימטרי בינו לבין האדם שאת נפשו הוא מבקש לעשוק- עור בעד עור..לעיתים גם ספורות של אנשים מהתורה.. וכו'..וכך הוא מייצר לעצמו גורל טוב יותר כמו שעשו לדוד המלך- יחלקו בגדי להם ועל לבושי יפילו גורל. אני טוענת שעושים זאת דרך מוסדות המדינה- אריה חורשי כתב על כך בסיפרו שנותן שומן החזירים לקיסר יוצא עם- מגפיים חדשים.ונוצצים מג קסם.. ימי הביניים בסטייל של קרב יום שהוא לא יום ולא לילה הוא יום רחמים בין השמשות. לעיתים בזמן מלחמה כעמך נדבות ביום חיילך, שדה תרומות מאפשרות לטייקון לשאוב ולנקות עצמו ולצאת אחרי המלחמה עם מגפיים חדשים- דוד המלך כתב על כך- צְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים.  אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים. הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן. מִדַּם חֲלָלִים, מֵחֵלֶב גִּבּוֹרִים–קֶשֶׁת יְהוֹנָתָן, לֹא נָשׂוֹג אָחוֹר; וְחֶרֶב שָׁאוּל, לֹא תָשׁוּב רֵיקָם. געילה= ריקון= חלל. אסור שיתקיימו ערים גת ואשקלון בישראל . כך שלמעשה כשאולמרט וצה"ל לא עוזרים לחיילים ונפגעי מלחמות ביום חיילך והטייקון נחלץ לעזרא, מי שנחלץ מעונשו- הוא הטייקון שתרומתו מזכה אותו במגפיים חדשים ושוב- רייזלה קום קום…חיש חיש.. גז חיש ונעופה... יעקו-בונים …).

אני בטוחה שיש כאלו ש"מתרפקים" על ה"פרטיות" אצל מימן בחצר…

פרטיות..

המבורגר ולבנת הבוס של אולמרט ושותף של דנקנר מכלל לשעבר.. ובכר המפריט של הפנסיות…. וד"ר שקשוקה… והכל בחבילה אחת… לא כתוב בתורה, אך על זאת יאמר- פייייייי

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.