בכורי חודש עשירי בשנת שבעים וארבע.

מזרע הנחש.

ארבע דקות.

ללא השואה לא היתה לעם היהודי מדינה. השואה היתה פסח קטן לעם היהודי. מי שניפגע מהשואה היו האשכנזים. כולם חשבו שהם יהודים, אך הם כוזרים. ולכן פסח קטן לעם היהודי, בדיוק כמו שבאותו שטח במצרים רק פרעונים נפגעו, באותו שטח הקרוי יהודים, הפגיעה העיקרית היתה באשכנזים. אגב מפקד בדימוס שניהל משא ומתן לרכישת אוניות לצבא, אמר שבזכות השואה הוא קיבל הנחה מהגרמנים..

"אריסון גויסה לחיל הים, אך שירותה הצבאי לא עלה יפה והיא שוחררה לפני תום שירותה." WIKIPEDIA.. "אריסון ידועה גם בשל עיסוקהּ ברוחניות. היא סיפרה בעבר על מפגשיה עם ד"ר בריאן וייס העוסק בגלגול נשמות, ועל השפעת החיפוש הפנימי על חייה." WIKIPEDIA. אתה יודע איך היא עושה את ה- ROLL…  יְחַלְּקוּ בְגָדַי לָהֶם; וְעַל-לְבוּשִׁי, יַפִּילוּ גוֹרָל. תהלים. ומתוך המקום הזה צריך לבדוק את התרומות שניתנו ליהודים על ידי פרנסי העיר שנחשבו ליהודים בארופה של לפני השואה. צריך לבדוק מי התורמים לבתי החולים שלובשים בהם את בגדי בית החולים עם שמות התורמים וישנים שם על סדינים עם שם התורמים.

אתה יודע איך היא עושה את ה- ROLL

בנשימה אחת.

IC POWER- GUATAMALA.

PATRICK DERHI.

BENNY STEINMETZ.

יְחַלְּקוּ בְגָדַי לָהֶם; וְעַל-לְבוּשִׁי, יַפִּילוּ גוֹרָל. תהלים.

7.5. זה לאז,ה..

המרת בית זבול. זבולון המר.

מי הצר האורב לי בדרך, מי המרעיל בארות נחמה- רחל המשוררת- חלק ראשון.

מי הצר האורב לי בדרך, מי המרעיל בארות נחמה- רחל המשוררת- חלק שני.

פיענוח צופן דה ווינצ'י מעודכן חודש עשירי.

"המבנה השבטי של הכוזרים היה מורכב, ויש הטוענים כי כלל פילוג בין אק-כוזרים ("כוזרים לבנים") וקרא-כוזרים ("כוזרים שחורים"). הגאוגרף המוסלמיא צטח'רי טען, שהכוזרים הלבנים היו ניכרים בצורה בולטת עם שיער אדמדם, עור לבן ועיניים כחולות, בעוד הכוזרים השחורים היו קרובים לשחור עמוק, כמו "סוג של הודים". חלוקה דומה (פוליטית, לא אתנית) הייתה בקרב מספר לאומים טורקים, בין מעמד "לבן" של לוחם לבין מעמד "שחור" של בני העם." WIKIPEDIA.

שמעונה מדימונה מירוחם.

קראתי בעתון של שוקן שאנשיו של דרוקמן וחברו ההומו מוטי אלון שוב עוקרים נטוע, חשוב שתדעו האנשים האלה לא יהודים והם אויבי העם היהודי בדיוק כמו שהם אויבי הגרים בארצנו.

שרי אריסון.שרי אריסון.

אתם צריכים להבין שמבחינת היהודים התנגדותו של בנט נפתלי לחוק העסקה ישירה  ואישור המתווה משולה להכרזת מלחמה על ישראל מטעם החמס במשמעות שבנט וצאן מרעיתו הם אנשי חמסים. לכן חשוב לא להאשים יהודים בחטאיהם של הרועים והעדר של ישיבת ORDO-ETZYON.

אילומיניטי 3

NOVUS ORDO= NEW ORDER= סדר חדש. אנשי הסדר העולמי החדש.. פירמידות אתם יודעים..

תזכרו שהדין של מוטי אלון על פי תורתנו הקדושה- הוא דין מוות. דרוקמן מחטיא את ציבור מרעיתו כשהוא צועק ששפכו את דמו של חברו מוטי אלון. דמו של מוטי אלון בראשו על פי דין תורה שדרקמן לא מקבל אותה. ברור לכל שדרוקמן לא זוכר כי גר היה במצרים, יען כי אבות אבותיו לא היה גרים במצרים, דרוקמן ובנט נפתלי הם כוזרים ערלים בני ערלים.

הכנף.

הצפרטיסטים מאוקראינה… והאפרטהייד הבורים שהתנחלו בדרום אפריקה… אנשיו של לוציפר.. הנחש…

ברור לכם שלא נכון הדבר שהומואים שהתורה דנה אותם לדין מוות מנהלים ישיבה תורנית שמקבלת תקציבים מהמדינה.. אני דורשת שישיבת OR ETZYON תחזיר את הכסף שהם קיבלו כל השנים…

ו…

raus

החשבתם  על כך שישיבות OR ETZYON שמקבלות כסף מכספי מיסים, מקבלות כסף גם מהגרים המוסלמים, הנוצרים והדרוזים בישראל.

אני טוענת שיש לישיבות של דרוקמן ומוטי אלון צרה שהם מקבלים כסף מאנשים ששונאים את OR ETzYON.

כתובת החודש העשירי- חלק שלישי.

וַיֹּאמֶר עֵשָׂו אֶל-אָבִיו, הַבְרָכָה אַחַת הִוא-לְךָ אָבִי–בָּרְכֵנִי גַם-אָנִי, אָבִי; וַיִּשָּׂא עֵשָׂו קֹלוֹ, וַיֵּבְךְּ. וַיַּעַן יִצְחָק אָבִיו, וַיֹּאמֶר אֵלָיו:  הִנֵּה מִשְׁמַנֵּי הָאָרֶץ, יִהְיֶה מוֹשָׁבֶךָ, וּמִטַּל הַשָּׁמַיִם, מֵעָל. וְעַל-חַרְבְּךָ תִחְיֶה, וְאֶת-אָחִיךָ תַּעֲבֹד; וְהָיָה כַּאֲשֶׁר תָּרִיד, וּפָרַקְתָּ עֻלּוֹ מֵעַל צַוָּארֶךָ. וַיִּשְׂטֹם עֵשָׂו, אֶת-יַעֲקֹב, עַל-הַבְּרָכָה, אֲשֶׁר בֵּרְכוֹ אָבִיו; וַיֹּאמֶר עֵשָׂו בְּלִבּוֹ, יִקְרְבוּ יְמֵי אֵבֶל אָבִי, וְאַהַרְגָה, אֶת-יַעֲקֹב אָחִי. בראשית.

בנימין נתניהו מדמה את ישראל לזרע עשו.

כתובת החודש העשירי- חלק ראשון.

כתוביות חודש חודש עשירי.

שוחד.
בשורה התחתונה, השיטה של בית המשפט\פרקליטות בישראל היא להביא בדין את מקבל השוחד\כסף\משרה הבכירה לאחר השרות, ולא את נותן השוחד שאצלו במחשכים נמצאים כספי העושק.. בדיוק כמו שהפרקליטות לא הפנתה אצבע מאשימה כלפי יורק ונתנה לורמוס מנכ"ל PSAGOT אפשרות לשלם כופר והעמידה לדין את מנוהליו\ השווערצע חייעז\אדרי ובן דוד לדין לשאת באשמה שהביאה לורמוס פיצויים של כ-50 מליון שקל ועוד כ-19.9 מליון שקל שלא הוגדרו כפיצוים + ורווחים נאים ליורק ולמשקיעים שעלו על הגל ב-הרצת המניות שהריצה.

 PSAGOT.

כתובת החודש העשירי- חלק שני.

גנדי.

ברור לכל שלרוב דירי רחוב רחבעם זאבי או נורדאו אין קשר עם אנשים בזויים אלה. ברור לכל שעל אותו משל יש דירים ברחוב רבין או נוסעים בדרך רבין על כביש 6 שסותרים וגם שונאים את האדם שהיה רבין. כך שלא מחייב שהנוסעים בדרך רבין נוהגים כדרך רבין. ולא מחייב שהגרים הרחוב רחבעם זאבי נוהגים כדרך רחבעם זאבי. אני לא גרה ברחוב נורדאו או רחבעם זאבי, ואני טוענת שצריך לעשות TRANSFER לים המלח לשלטי רחובות אלה.

נורדאו וזאביהשוואה. “כוכב אחר כוכב-נופל”ביאליק.

שבירת הקסם חלק ראשון.    שבירת הקסם חלק שני. שבירת הקסם חלק שלישי. שבירת הקסם חלק רביעי.  שבירת הקסם חלק חמישי. 
שבירת הקסם- שש. שבירת הקסם- שבע. שבירת הקסם- שמונה. שבירת הקסם- תשע. שבירת הקסם- עשר. שבירת הקסם- עשתי עשר.
שבירת הקסם- שנים עשר.  שבירת הקסם- שלושה עשר. שבירת הקסם- ארבעה עשר. שבירת הקסם- חמישה עשר. שבירת הקסם- שישה עשר. שבירת הקסם- שבעה עשר.
שבירת הקסם- שמונה עשר.   שבירת הקסם -תשעה עשר. שבירת הקסם- עשרים.  שבירת הקסם- אחד ועשרים. שבירת הקסם- שנים ועשרים. 
שבירת הקסם- שלושה ועשרים. שבירת הקסם- ארבעה ועשרים. שבירת הקסם- חמישה ועשרים. שבירת הקסם- שישה ועשרים. שבירת הקסם- שבעה ועשרים. שבירת הקסם- שמונה ועשרים.
שבירת הקסם- תשעה ועשרים. שבירת הקסם- שלושים. שבירת הקסם- אחד ושלושים.
שבירת הקסם- שנים ושלושים. שבירת הקסם- שלוש ושלושים. שבירת הקסם- ארבע ושלושים.
שבירת הקסם – חמש ושלושים. שבירת הקסם- ששה ושלושים. שבירת הקסם- שבעה ושלושים.
בסופו של יום הבנת שאם אתה עומד בתור בבנק הפועלים ובא שודד לשדוד את הבנק, הכי נכון לא להיות הגיבור של שרי אריסון ושזה לא נכון לסכן את חייך למען הטייקונית שרי אריסון. ברור לכולנו בסופו של יום גם אתה הבנת שהכי נכון להיות בשקט כמה דקות ולתת לשודד לעשות את מלאכתו מבלי לעורר את הצורך שלו לירות בנשקו.

וַיֹּאמֶר יְהוָה, רָאֹה רָאִיתִי אֶת-עֳנִי עַמִּי אֲשֶׁר בְּמִצְרָיִם; וְאֶת-צַעֲקָתָם שָׁמַעְתִּי מִפְּנֵי נֹגְשָׂיו, כִּי יָדַעְתִּי אֶת-מַכְאֹבָיו.  שמות.

תשימו לב, בורא עולם אמר שהוא ראה את עֳנִי עמו, העוני הוא העבדות שממנה חילץ בורא עולם את עם ישראל ממצרים.

וברור לי ולך שהמשפט הנכון למעשי שרים בארץ הוא מהספר יחזקאל:

לעשירים- 2

עִם-מְלָכִים, וְיֹעֲצֵי אָרֶץ; הַבֹּנִים חֳרָבוֹת לָמוֹ. אוֹ עִם-שָׂרִים, זָהָב לָהֶם; הַמְמַלְאִים בָּתֵּיהֶם כָּסֶף. אוֹ כְנֵפֶל טָמוּן, לֹא אֶהְיֶה; איוב.

אני טוענת ששרון יצחק תשובה הוא משך זרע של מלך לשרון שהרג יהושע. יש מצב שככובש שרון יצחק נבנה מאריק שרון, ושרון יצחק תשובה כובש בארץ כדי לבנות את מלכותו כמלך כנעני בישראל. יש מצב שחמי פרסקי כמשווק של APPLE בישראל הוא משך הזרע של מלך לתפוח שגם אותו הרג יהושע.

"יצחק תשובה (שרון) (נולד ב-7 ביולי 1948) הוא איש עסקים ישראלי, שהונו הוערך על ידי מגזין פורבס (במרץ 2014) בכ-3.4 מיליארד דולר[1]. תשובה הוא בין השאר, בעל השליטה בחברת האחזקות קבוצת דלק ובאלעד השקעות."WIKIPEDIA.

וַיִּזְבְּחוּ אֶת-בְּנֵיהֶם, וְאֶת-בְּנוֹתֵיהֶם– לַשֵּׁדִים. וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי, דַּם-בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם– אֲשֶׁר זִבְּחוּ, לַעֲצַבֵּי כְנָעַן; וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ, בַּדָּמִים. תהלים.

בעת הזאת ניתן לראות שהמשטרה המושחתת מנסה להצדיק עצמה באמצעות הרשעתו של BENJAMIN NETANYAHU.

חשוב מאוד ללמד את ילדי ישראל להשתמש באומנות הלחימה נגד ילדיהם של השוטרים שהכו את אבותיהם כשהלינו ביקר ששרון יצחק תשובה אנס את את היהודים והגרים לשלם תוך שהוא מפעיל את הצירים שהוא חרש במשטרה להכות יהודים שלא מסכימים למתווה הגז. כמו שבחברת חשמל הילדים יורשים את תפקידיהם של אבותיהם ואמהותיהם, במוסדות המדינה או במוסדות הטייקונים כבריונים.

אם לא מתעלים את הלמידה של אומנות הלחימה נגד האנשים שאתם רואים בעדות מכים יהודי, אין טעם שילמדו אומנות לחימה.

בן כלב.

אני טוענת שבקריאה השנתית שנהוג לקרוא את פרשות השבוע מספר בראשית ועד דברים ואחר כך מתחילים מחדש מבראשית, זה לייצר מבחינה רוחית את הסיפור שאינו נגמר לישראל, שהעם לא מגיע לארץ לישראל וגם כשהעם היהודי בישראל, העם היהודי לא מגיע לגאולה בארצו. כיבוש הארץ בהנהגת יהושע הוא לא רק כיבוש של אדמה, זאת החלה של עשיית דבר הבורא על ידי היהודים כפי שיעד בורא עולם, כפי שציווה בורא עולם על העם היהודי לעשות. לכן אני טוענת שצריך לקרוא גם את יהושע, כדי שנגיע.

יש שנים שמוסיפים ימים לחודש כדי להתכוון לספירה של שנה מלאה על פי השמש, החכמים בחרו להוסיף יום בחודש התשיעי, כסלו על פי ספורות בבל. אני טוענת שבגלל שיש צום בחודש העשירי, יום הצום לא מחובר לנראות הירח מבחינת היום בחודש, כמובן שכדי לצום במועד הנכון על פי הירח, השנה צריך לצום ביום התשיעי בחודש העשירי.

בעת הזאת שחזרנו לארצנו אני לא רואה לנכון לצום בחודש העשירי, צום החודש העשירי הוא צום שנקבע יען כי תרגמו את התורה לשפה שאינה עברית. בעת הזאת ניתן לראות את הטעויות שיש בגלל למידת התורה בשפה שאינה עברית. יש שפות שאינן עברית שמדברים בהן באותה לשון לזכר ונקבה.  בעברית יש לשון זכר ויש לשון נקבה ומכך אנחנו למדים שיש מצוות שחלות על נשים ויש מצוות שאינן חלות על נשים ומשכך יש דינים שאינם חלים על נשים, כי הן לא חוטאות כשאינן מקיימות את המצוות או האיסורים. בדיוק כמו שמקריבים שעיר לעזאזל ולא מקריבים שעירה לעזאזל.

כתובת החודש העשירי בשנת ארבע ושבעים– חלק ראשון. כתובת החודש העשירי בשנת שלוש ושבעים. צום החודש העשירי.

שיר למעלות.

עוד לא דיברנו על כך שמישהו מהממשל האמריקני שם עגל זהב ב- WALL STREET, ככה מבלי להתבייש הם מצהירים שם שהאלוהים שלהם הוא כסף וזהב.


 אתר מיוחד לרדיו זמן השלום שניתן לראותו במכשירי שח רחוק… MOBILE PHONE.. ומשכך גם לשמוע ברכב… בנסיעה…

 

רדיו זמן השלום- תוכנית החודש העשירי – polska music.

התוכנית מחולקת לארבעה פרקים:

FOLK MUSIC.

JAZZ MUSIC.

seventies music.

ניגונים של יוצרים צעירים מהעת הזאת  שמחוברים לכלי יצירה של העת הזאת,  עם השרשים של העם הפולני.

לא הקראתי את כל השיר, תיקנתי מעט .. והיו מילים שחשבתי לנכון לא להקריא אותן.

המילים של השיר בעזרת העתון של שוקן.

בְּרֵאשִׁית, בָּרָא אֱלֹהִים, אֵת הַשָּׁמַיִם, וְאֵת הָאָרֶץ.  וְהָאָרֶץ, הָיְתָה תֹהוּ וָבֹהוּ, וְחֹשֶׁךְ, עַל-פְּנֵי תְהוֹם; וְרוּחַ אֱלֹהִים, מְרַחֶפֶת עַל-פְּנֵי הַמָּיִם. וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים, יְהִי אוֹר; וַיְהִי-אוֹר.  וַיַּרְא אֱלֹהִים אֶת-הָאוֹר, כִּי-טוֹב; וַיַּבְדֵּל אֱלֹהִים, בֵּין הָאוֹר וּבֵין הַחֹשֶׁךְ.  וַיִּקְרָא אֱלֹהִים לָאוֹר יוֹם, וְלַחֹשֶׁךְ קָרָא לָיְלָה;  וַיְהִי-עֶרֶב וַיְהִי-בֹקֶר, יוֹם אֶחָד. בראשית.

כֹל שִׂיחַ הַשָּׂדֶה, טֶרֶם יִהְיֶה בָאָרֶץ, וְכָל-עֵשֶׂב הַשָּׂדֶה, טֶרֶם יִצְמָח:  כִּי לֹא הִמְטִיר יְהוָה אֱלֹהִים, עַל-הָאָרֶץ, וְאָדָם אַיִן, לַעֲבֹד אֶת-הָאֲדָמָה.  וְאֵד, יַעֲלֶה מִן-הָאָרֶץ, וְהִשְׁקָה, אֶת-כָּל-פְּנֵי הָאֲדָמָה. וַיִּיצֶר יְהוָה אֱלֹהִים אֶת-הָאָדָם, עָפָר מִן-הָאֲדָמָה, וַיִּפַּח בְּאַפָּיו, נִשְׁמַת חַיִּים; וַיְהִי הָאָדָם, לְנֶפֶשׁ חַיָּה.  בראשית.

וַיֹּאמֶר יְהוָה אֱלֹהִים לָאִשָּׁה, מַה-זֹּאת עָשִׂית; וַתֹּאמֶר, הָאִשָּׁה, הַנָּחָשׁ הִשִּׁיאַנִי, וָאֹכֵל. בראשית.

וַיֹּאמֶר יְהוָה אֱלֹהִים אֶל-הַנָּחָשׁ, כִּי עָשִׂיתָ זֹּאת, אָרוּר אַתָּה מִכָּל-הַבְּהֵמָה, וּמִכֹּל חַיַּת הַשָּׂדֶה; עַל-גְּחֹנְךָ תֵלֵךְ, וְעָפָר תֹּאכַל כָּל-יְמֵי חַיֶּיךָ.  וְאֵיבָה אָשִׁית, בֵּינְךָ וּבֵין הָאִשָּׁה, וּבֵין זַרְעֲךָ, וּבֵין זַרְעָהּ:  הוּא יְשׁוּפְךָ רֹאשׁ, וְאַתָּה תְּשׁוּפֶנּוּ עָקֵב.  בראשית.

בסופו של יום ברור לכל שלכל השיטות בשליטתך – קפיטליזם, דיקטטוריזם, קומוניזם וסוציאליזם- יש את אותה התוצאה.

THE RICH STAY RICH AND POOR STAY POOR- LEONARD COHEN.

I WILL DO THE BEST THAT I CAN THET IN THIS TIMES EVERYBODY WILL KNOW THAT A LOT OF MAN SAW THE RICHMAN NAKED..

[wpvideo 4KESBKWH]

רדיו זמן השלום- POLSKA MUSIC- פרק ראשון FOLK:

הפרק עשוי בשני חלקיםבחלק הראשון השמעתי מוסיקה קלאסית של יוצרים פולניםלנוכח הידיעה שמוסיקה קלאסית היא מוסיקה שצמחה כמו הג’אז\גוספל בכנסיהאני טוענת שמוסיקה קלאסית היא מוסיקה עממיתבתחום המוסיקה הקלאסית בארופה אין הבדל ניכר בין העמים בארופהכמו עם הג'אז היה תהליך של עליון המוסיקה הקלאסית מהעם, אך לא זה לא סותר את העובדה שהמוסיקה הקלאסית היא מוסיקה עממית שראוי לה ונכון לה לחזור להיות מוסיקה עממית . להוריד את המוסיקה הקלאסית לעם זה לא אומר לעשות אותה עם התפשרות באיכותה מתוך מקום שמבקש למצוא חן בעיני הרבה בני אדם.

להזכירכם גם תורת ישראל הורדה לעם. 

בחלק השני השמעתי מוסיקה שיותר מבדילה את העם הפולני מעמי ארופה.

רדיו זמן השלום- POLSKA MUSIC- פרק שלישי- SEVENTIES:

רדיו זמן השלום- POLSKA MUSIC- פרק שניJAZZZZ:

וַיְסִרֶהָ מִגְּבִירָה, אֲשֶׁרעָשְׂתָה מִפְלֶצֶת, לָאֲשֵׁרָה; מלכים. 

בשורה התחתונה, הפולניות של פולין הן לא כמו הפולניות של האשכנזים.. 

עושה רושם שהפולניות של פולין "גומרות" ולא רק מהצלחת של קיטון...

רדיו זמן השלוםPOLSKA MUSIC- פרק רביעי-מה נהיה.

תראה,

אני חושבת שזה כמו להיות על סמי הזיות ללכת בחולון ולראות מספרת כלבים שהכלבים על שלל עיצובי השיער שעשו להם כולל עיצובים עם אביזרים עיצוביים כמו סיכה לפוני, מוצגים בתמונות בחלון הראווה של מספרת הכלבים ואחרי כמה צעדים שממשיכים בדרך רואים את אותו הדבר במספרת הגברים והילדים של נתנאל.

זה הזוי..

מסכנים הכלבים..

וחשוב שתדע שהכלב שמח שאתה חוזר הביתה מהעבודה רק בגלל שהוא יודע ששיבתך הביתה תגאל אותו מיסורי ההתאפקות להשתין.

ושיהיה לך ברור,

הכלב שלך לא משתין בבית רק כי הוא יודע שאתה תרביץ לו אם ישתין בבית.

 

תראה,

בעת הזאת ברור לכולנו שגם yul brinner בסרט אנה ומלך סיאם, הוא כמו alehandro של בטי המכוערת וכמו hulyo egnasyo מperla negra:

הוא פרעה על כל צורותיו.
נראה חמוד בסצנה של מושיע בת העניים..
אך עריץ על עבדים בשדות התירס.
ואת השדות האלה לא מראים בסרט.
כך שבשורה התחתונה,
אם כבר גיבור משלכם, עדיף ריצארד גיר שהתחתן עם הזונה הלבנה והעלה את שכר העובדים..

בברכה.

 

.

.

.

 עיקר הדברים שאמרו זילבר וחבריו היו במילה- דרום. שהם הצפונים במובן של בני עשירים הולכים להעמיס בנות מהדרום. וזה מושג שזילבר וחבריו למדו באמריקה.רדיו זמן השלום- מוסיקה בולגרית- פרק שלישי..
בשורה התחתונה, הפיל בכניסה לבנין המשרדים שלך מעיד על צרוף המילים- PILLAT.PILATUS.

תראה, שאתה פורץ לאתר אתה פורץ לשטח לא שלך, לצורך העניין השטח הוא גם לא של  WORDPRESS, שילמתי ל- WORDPRESS לשנה מראש.. 

עריכת מקור.

Copyright © 2021 . All rights reserved.