בכורי חודשים שנים עשר הראשון והשני בשנת שישים ושבע לקוממיות העם היהודי בארצו- עריכה.

EVOLUTION.

עמוד השער של דה מרקר והארץ כפי שאני מציעה.

שקדי,פלטי,בורוביץ' ובן רד.

תסתכלו על הבחור שראשו בן שישים, שישים וחמש בערך.. וגופו של בן שלושים, שלושים וחמש בערך.. והוא ככה עם שתיי כוסיות….evolution....

"הנסיכה והאפוּןדנית: Prinsessen på ærten, בתרגום חופשי:‏[1] הנסיכה על האפונה, תורגם לעברית גם כהנסיכה על העדשה) הוא מעשייה לילדים מאת הסופר והמשורר הדני הנס כריסטיאן אנדרסן.

עלילת הסיפור היא על אודות נסיך המבקש להינשא לנסיכה, אך מתקשה למצוא את האחת שתתאים להיות כלתו. בכל אחת מהנשים אותן הוא פוגש יש משהו שלא מוצא חן בעיניו, והוא לא משוכנע בכך שהן נסיכות אמיתיות. לילה סוער אחד‏[4] מגיעה נערה צעירה לטירתו של הנסיך בעוד בגדיה מרופטים וספוגים במים, כדי לבקש מקלט מפני הגשם.

האורחת הלא-צפויה טוענת שהיא נסיכה, וכדי לבדוק את אמיתות דבריה מחליטה אמו של הנסיך להניח גרגר אפונה מתחת למיטה שהוצעה עבורה, ולכסות אותו בעשרים מזרנים ועשרים כריות ממולאות נוצות. בבוקר מספרת הנערה לאמו של הנסיך כי היא סבלה מלילה נטול שינה בשל "משהו קשה במיטה" אשר הקשה עליה להירדם, והיא אף חוששת שהוא גרם לה לחבורה. למשמע הדברים הפך הנסיך מאושר, שכן לדעתו רק נסיכה אמיתית תהיה רגישה מספיק כדי לחוש בגרגר אפונה מבעד לכמות גדולה של מזרנים. השניים נישאים, וגרגר האפונה הונח במוזיאון המלכותי." וויקיפדיא.

בשורה התחתונה,

אני לא הייתי מצליחה בבחינה של הנסיכה והאפון.. אני כבר ב"מזרן" הראשון לא הייתי מרגישה את האפון. השאלה הנשאלת מה מלמדת אותנו ההצלחה של הנסיכה שהרגישה את האפון גם כשהאפון נמצא מתחת ל-20 "מזרנים". מה מוסר ההשכל של המשל..

קן לציפור, לוציפר.

לפני הימים ההם..

"התאחדות הסטודנטים בישראל בראשות איציק שמולי קיבלה התחייבות לתרומה של כ-800 אלף שקל מ"קרן אי.די.בי למען הקהילה", שמנהלת קבוצת אי.די.בי של נוחי דנקנר, זאת עבור פרויקט סטודנטים בעיר לוד, כך נודע ל"הארץ"… בהתאחדות הסטודנטים היו עם זאת מי שהתרעמו על שיתוף הפעולה עם קבוצת אי.די.בי, זאת לאחר שבשנה שעברה היתה התאחדות הסטודנטים ממובילי המחאה החברתית. אתמול אף הודיע סגנו של שמולי, עפרי רביב, על התפטרותו מהתפקיד, בשל "אובדן אמונה ביושב ראש". במכתב שבו הודיע על התפטרותו מסר כי "ההתאחדות מונחית כיום על בסיס שיקולים אישיים צרים שבראשם עתיד פוליטי במפלגה ספציפית". בתגובה לשאלת "הארץ" אם הפרויקט בלוד היה מהסיבות להתפטרותו, אמר רביב כי היה לו "קשה עם המשאבים שמוקצים לפרויקט וגם עם המקור הכספי למימון הפרויקט, במיוחד לאור העובדה שאגודות הסטודנטים היו מעורבות במחאה מול קבוצת אי.די.בי, וזה לא נראה טוב"." הארץ- 2012 לפי הספורות הנוצריות.

וּמִצְרַיִם יָלַד אֶת-לוּדִים וְאֶת-עֲנָמִים, וְאֶת-לְהָבִים–וְאֶת-נַפְתֻּחִים. בראשית.

כִּי-עַמְּךָ וְנַחֲלָתְךָ, הֵם, אֲשֶׁר הוֹצֵאתָ מִמִּצְרַיִם, מִתּוֹךְ כּוּר הַבַּרְזֶל. מלכים.

וְנִבְהָלוּ–צִירִים וַחֲבָלִים יֹאחֵזוּן, כַּיּוֹלֵדָה יְחִילוּן; אִישׁ אֶל-רֵעֵהוּ יִתְמָהוּ, פְּנֵי לְהָבִים פְּנֵיהֶם. ישעיהו.

להב.  433. 

יש עין מעל העין אתה וודאי יודע.. גם מעל לוויין שש שמתוכנן לעלות בחמש.

I shot the sheriff
But I didn't shoot no deputy, oh no! Oh!
I shot the sheriff
But I didn't shoot no deputy, ooh, ooh, oo-ooh.
Yeah! All around in my home town,
They're tryin' to track me down;
They say they want to bring me in guilty
For the killing of a deputy,
For the life of a deputy.

Bob marly.

http://www.lyricsfreak.com/b/bob+marley/i+shot+the+sheriff_20021744.html

,שְׁפַל רוּחַ, שְׁפַל בֶּרֶךְ וְקוֹמָה

אֲקַדֶּמְךָ בְּרֹב פַּחַד וְאֵימָה.

לְפָנֶיךָ אֲנִי נֶחְשָׁב בְּעֵינַי

כְּתוֹלַעַת קְטַנָּה בָאֲדָמָה.

איבן גבירול.

http://benyehuda.org/rashbag/rashbag393.html

כִּיאַתָּה אָבִינוּכִּי אַבְרָהָם לֹא יְדָעָנוּ, וְיִשְׂרָאֵל לֹא יַכִּירָנוּ: אַתָּה יְהוָה אָבִינוּ, גֹּאֲלֵנוּ מֵעוֹלָם שְׁמֶךָ.

ספר ישעיהו.

לְךָ אֵלִי תְּשׁוּקָתִי בְּךָ חֶשְׁקִי וְאַהֲבָתִי

לְךָ לִבִּי וְכִלְיוֹתַי לְךָ רוּחִי וְנִשְׁמָתִי

לְךָ יָדַי לְךָ רַגְלַי וּמִמָּךְ הִיא תְּכוּנָתִי

הרב אברהם איבן עזרא.

http://benyehuda.org/ibnezra_a/396.html

אבא שמעון. אבא בנט.

דרגת הכלב.

Metamorfoza.

כדי לייצר אדם עליון הרוצה לייחס לעצמו דרגת אלוהים אחרים, דרגת הבעל (בעל הוא עוד כינוי לאלוהים אחרים), צריך לייצר את האדם הנחות שיחסו לאדוניו, לבעל, הוא כאותו יחס שהעם היהודי מתייחס לאלהים יהוהשהוא אבינו, הוא מושיענו, ולפניו אנחנו כתולעת קטנה באדמה ואליו תשוקתנו וממנו אנחנו יראים (מפחדים).

ידוע הדבר אודות השריף שפועל בבתי האסורים בעולם, המטיל את אימתו על האסירים.

השריף הוא היוצר את דרגת הכלב כשבסופו של יום האדם מורד לדרגת כלב כשכל רגשותיו מתועלות ליחסו כלפי האדון שהזמין את יצירת אדם הכלב שמתיחס לאדון, לבעל, כיחס העם היהודי לאלהים יהוה.

הוא מתיחס לבעל כאביו, הוא מפחד ממנו, הוא מבקש ממנו ישועה, הוא משפיל עצמו כתולעת קטנה באדמה כלפי אדוניו, ואליו תשוקתו. תשוקתו זו נוצרת באמצעות משכב זכר את משכבי אשה שמבצע בו השריף שהופך את תשוקתו המינית של אדם הכלב לתשוקה מינית כלפי זכר, כלפי אדונו.

המדינה לא יכולה להעמיד חיילים במצב בלתי אפשרי (מול גרים עשוקים בארץ או מלחמות כמו מלחמת לבנון, אינתיפאדה, ומצב כיבוש שיוצר עימות מסוג מסויים) ולהאשים חיילים בחטאים מסוג מאוד מסויים.

שהמדינה סוללת את העם בישראל לרשת מסוג זה- היא אשמה ולא החייל הצעיר שהועמד במצב בלתי אפשרי מול גר שהמדינה הגדירה אותו- מחבל, אוייב.

הורדת מסכה.

וַיֹּאמַר, הָגָר שִׁפְחַת שָׂרַי אֵימִזֶּה בָאתוְאָנָה תֵלֵכִי; וַתֹּאמֶרמִפְּנֵי שָׂרַי גְּבִרְתִּי, אָנֹכִי בֹּרַחַת. וַיֹּאמֶר לָהּ מַלְאַךְ יְהוָה, שׁוּבִי אֶלגְּבִרְתֵּךְ, וְהִתְעַנִּי, תַּחַת יָדֶיהָ. וַיֹּאמֶר לָהּ מַלְאַךְ יְהוָה, הַרְבָּה אַרְבֶּה אֶתזַרְעֵךְ, וְלֹא יִסָּפֵר, מֵרֹב. וַיֹּאמֶר לָהּ מַלְאַךְ יְהוָה, הִנָּךְ הָרָה וְיֹלַדְתְּ בֵּן, וְקָרָאת שְׁמוֹ יִשְׁמָעֵאל, כִּישָׁמַע יְהוָה אֶלעָנְיֵךְ. וְהוּא יִהְיֶה, פֶּרֶא אָדָםיָדוֹ בַכֹּל, וְיַד כֹּל בּוֹ; וְעַלפְּנֵי כָלאֶחָיו, יִשְׁכֹּן.

"הרב דרוקמן מסביר: למה אני תומך ברב מוטי אלון? על רקע הביקורות כלפיו, מסביר הרב חיים דרוקמן את תמיכתו ברב אלון, ולא מבין את המתנגדים לחזרתו לחיים הציבוריים. "בית המשפט לא אסר על הרב אלון ללמד תורה"" סרוגים 2015 לפי הספורות הנוצריות..

וְאִישׁ, אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶתזָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁהתּוֹעֵבָה עָשׂוּ, שְׁנֵיהֶם; מוֹת יוּמָתוּ, דְּמֵיהֶם בָּם. תורה.

"בראשית קיץ 2006, הגיעה אל הפורום תלונה נוספת וחמורה יותר, שבה נטען כי הרב אלון היה מעורב בקשר בעל אופי מיני שנמשך מספר שנים והמשיך לאחר התחייבותו האמורה. לדברי הפורום, הרב אלון הודה גם כאן בעיקרי הדברים, אך טען כי יוזם המעשים היה המתלונן וכי אין מדובר בניצול יחסי מרות וסמכות." וויקיפדיא.

מוטי אלון התוודה.

כך שדבריו של דרוקמן חולים לנוכח ידיעתנו מה אומרת התורה בעניינו של מוטי אלון.

מִזְמוֹר, לְאָסָף:אֱלֹהִים, בָּאוּ גוֹיִם בְּנַחֲלָתֶךָטִמְּאוּ, אֶת הֵיכַל קָדְשֶׁךָ;שָׂמוּ אֶתיְרוּשָׁלִַם לְעִיִּים. תהלים.

ברור לכולנו שיעודו של ישמעאל שנהיה למוסלמי , הוא לאמר אללה ווא אכבר לפני שהוא תוקע סכין לדרוקמן מישיבת אור עציון כשינסה לעלות להר הבית. יען כי דרוקמן מהציונות הדתית מאשר אישים השוכבים את זכר משכבי אשה כרבנים במוסדותיו. וזה תועבה על פי דבר תורתנו הקדושה.

זה תפקידו של זרעו של ישמעאל פרא אדם.

וְכִייָגוּר אִתְּךָ גֵּר, וְעָשָׂה פֶסַח לַיהוָההִמּוֹל לוֹ כָלזָכָר וְאָז יִקְרַב לַעֲשֹׂתוֹ, וְהָיָה כְּאֶזְרַח הָאָרֶץ;תורהשמות.

תּוֹרָה אַחַת, יִהְיֶה לָאֶזְרָח, וְלַגֵּר, הַגָּר בְּתוֹכְכֶםתורהשמות.

וְגֵר לֹאתוֹנֶה, וְלֹא תִלְחָצֶנּוּכִּיגֵרִים הֱיִיתֶם, בְּאֶרֶץ מִצְרָיִםתורהשמות.

וְגֵר, לֹא תִלְחָץ; וְאַתֶּם, יְדַעְתֶּם אֶתנֶפֶשׁ הַגֵּרכִּיגֵרִים הֱיִיתֶם, בְּאֶרֶץ מִצְרָיִםתורהשמות.

"ראש הממשלה בנימין נתניהו הודיע היום (חמישי) בביקור בבית העצמאות בתל אביב כי בכוונתו להוביל חקיקת חוק יסוד "שיבטיח עיגון חוקתי של מעמדה של ישראל כמדינת הלאום של העם היהודי"". הארץ.

ועונה לו לבני:

"לבני: "לא נאפשר זאת" "
הארץ.

ומה אני אומרת.

זה מצויין שהמדינה לא קבעה חוק יסוד שהמדינה השולטת בציון יהודיה. כך העם היהודי והמוסלמים נשלטים ע"י שלטון זר בישראל ולכן העם היהודי והמוסלמים התושבים עימנו לא נושאים בחטאי השלטון הזר כלפי הגר וחיטאי התועבה של שמולי איציק ושל ישיבת אור עציון- הישיבה שמאחורי נפתלי בנט.. הישיבה בה הרב שלהם דרוקמן מאשר אישים השוכבים את זכר משכבי אשה.

 "שר החינוך ב"וושינגטון פוסט": "אני ממונה על חינוך 2.2 מיליון הילדים בישראל, לרבות ערבים. כולם ילדיי"” גלובס 31.5.2015 לפי הספורות הנוצריות.

 וַיָּזֶד יַעֲקֹב, נָזִיד; וַיָּבֹא עֵשָׂו מִןהַשָּׂדֶה, וְהוּא עָיֵף.  וַיֹּאמֶר עֵשָׂו אֶליַעֲקֹב, הַלְעִיטֵנִי נָא מִןהָאָדֹם הָאָדֹם הַזֶּהכִּי עָיֵף, אָנֹכִי; עַלכֵּן קָרָאשְׁמוֹ, אֱדוֹם.   וַיֹּאמֶר, יַעֲקֹבמִכְרָה כַיּוֹם אֶתבְּכֹרָתְךָ, לִי.   וַיֹּאמֶר עֵשָׂו, הִנֵּה אָנֹכִי הוֹלֵךְ לָמוּת; וְלָמָּהזֶּה לִי, בְּכֹרָה.  וַיֹּאמֶר יַעֲקֹב,הִשָּׁבְעָה לִּי כַּיּוֹם, וַיִּשָּׁבַע, לוֹ; וַיִּמְכֹּר אֶתבְּכֹרָתוֹ, לְיַעֲקֹב.  וְיַעֲקֹב נָתַן לְעֵשָׂו, לֶחֶם וּנְזִיד עֲדָשִׁים, וַיֹּאכַל וַיֵּשְׁתְּ, וַיָּקָם וַיֵּלַךְ; וַיִּבֶז עֵשָׂו,אֶתהַבְּכֹרָה.זאת אומרת שאם נפתלי בנט רוצה לקנות את הבכורות של העם היהודי והגר התושב עימנו  הוא צריך להשביע את העם היהודי והגר התושב עימנו למכור את בכורותיהם.

בימנו אנו משמע לעשות  טקס השבעה המוני בו נשבעים הורי ילדי ישראל לנפתלי בנט בזמן המכירה, או פעולה של לשלוח להורים עם הילדים במוסדות החינוך "טופס" בו ההורים חותמים  שהם מסכימים שנפתלי בנט או כל אדם אחר יהי האב של ילדיהם והילדים ימסרו את הטופס  החתום למורה. כמובן שהטקס או ה"טופס"צריך לכלול בתוכו הבעת בוז של ההורים לילדיהם.

כלב של אדונים.

בשורה התחתונה, בנימין נתניהו ככלב משרת אדונים, צריך להחזיר לאדוניו (האמריקאים- נובל אנרג'י היא חברה אמריקאית שקרי ג'ון הוא בעל מניות בה) בחזרה את המקל בצורת אישור מתווה הגז, הוא מחוקק חוקים מוליך מהלכים במיוחד כדי לייצר מצב שיאפשר לו לאשר את המתווה. הוא לא כל כך מצליח, בפעם הקודמת קצת לפני ההפסד באה מלחמת צוק איתן ובחירות חדשות שיצרו הארכה לאדוניו של בנימין נתניהו, סוג של שיהוי, סוג של הימום העם ובזמן הימום כחש עתודות למו מיהר בנימין לאשר המתווה כשעל הדרך הוא העלה את uri ariel להר הבית כמעשה הטיית גר שיצרה את המהומות אתם יודעים. ושוב פעם חש עתודות למו. ובנימין נתניהו עדיין לא מצליח להוביל למהלך ברור לאישור המתווה, הוא גם לא מצליח לייצר את החטאת העם לצורך הכשרת הנהגה חוטאת עליו, החטאים כחטאי האפרטהייד שמייחסים לחיילים ושנאת הגר שמייחסים לעם אמורים להכשיר את עושק העם מבחינה רוחית. ועדיין, בנימין לא מצליח להחזיר את המקל לאדוניו. במצב כזה הם יכולים ללכת עד הסוף כדי לייצר הארכה שתוביל לאישור המתווה. לנוכח הידיעה שמלחמה ועימות עם הגר לא יצרו את המצב שיוביל לאישור המתווה, הם יכולים גם לרצוח את בנימין נתניהו כדי להמם את העם וכדי להכשיר את פועלו של בנימין נתניהו בתודעה שתוביל בסופו של יום לאישור המתווה. מהלכים מסוג זה נלמדו מתהילים כשדוד המלך אמר- אַל-תַּהַרְגֵם, פֶּן יִשְׁכְּחוּ עַמִּי–הֲנִיעֵמוֹ בְחֵילְךָ, וְהוֹרִידֵמוֹ: מָגִנֵּנוּ אֲדֹנָי. אם יהרגו את בנימין, פועלו לרעת העם ישכח. לכן חשוב לשמור שלא יהרגו את בנימין או אדם מההנהגה שיוביל למצב שבסופו של יום העם ישכח ויאשרו את המתווה.

THE JOKER.

נושא משך הזרע:

אבן מתגלגלתנשיאת משך זרע הקסם מהמקור לקופי ולקופי..

מנחם בגין. בנימין בגין. דילוג. דילוג. בנימין נתניהו. בנט.

Mr ben(jamin) Net(anyahu), naftali,

בנימין נתניהו נבנה מבגין מנחם במקום בנימין בגין בנו של מנחם בגין. זאת אומרת בגין מקור,בנימין נתניהו מאציל את אהבת העם מבגין אליו, בנימין נתניהו הוא copy cat, בנט לעומתו הוא קופי של הקופי שזה כבר סוג של robot שכפי שכולם רואים הוא נע במישורים של נתניהו כשהוא מנסה לעשות פעולות להאצלת הקסם מנתניהו אליו..(יצירת סימטרי בינהם והשלכת ה"קארמה"של נתניהו עליודוד המלך אמר על כךיחלקו בגדי להם ועל לבושי יפילו גורל). לנוכח ידיעתנו שבנט כינה עצמו אבי ילדי ישראל במשרתו כשר חינוך, יש האצלה נוספת שמנסה לעשות פעולה שבדרך כלל אנשי האחווה מייצרים עם יתומים בתי יתומים, פנימיות וכו', יען כי יהוה אבי יתומים וכמובן ככתוב בספר ישעיהו שיהוה הוא אבי העם היהודי יען כיאת אברהם לא ידענו.וזה סוג של משיכת הקסם של אבא שמעון שרצה להיות משפיע על בני אדם כאלוהים.

אבן מתגלגלת- נשיאת משך זרע הקסם מהמקור לקופי ולקופי..

מנחם בגין. בנימין בגין. דילוג. דילוג. בנימין נתניהו. בנט.

הנקב בשפתיו של נתניהו בנימין הוא נקיבה כדי להמשילו לבגין מנחם שבנו הוא בנימין בגין, למשוך לבנימין נתניהו את הירושה הרוחנית של בגין מנחם שהיה ידוע ביכולת הדיבור שלו ואהבת העם אליו.

הצירים הזקנים שלכם הם הכי עלובי נפש והכי מעליבים אתכם. לראות אדם זקן שעדיין מתפקד כציר- לשפוך דם, לאבד נפשות,זה הדבר הכי עלוב לראות, הרבה יותר מציר עני. ציר עני ניתן להצדיק, כך שעליבות הנפש לא מיוחסת לעני, אלא לאדם המנצל את עוניו.
יש כ- שבע מאות אלף משרות בישראל המציעות שכר מינימום..

וכמליון ושש מאות אלף משרות מציעות שכר של כ- ששת אלפים שקל ומטה..

כך שכמליון משרות הן בשכר של בין ארבעת אלפים שש מאות וחמישה שקלים עד כ- ששת אלפים שקל. וכמליון משרות הן בשכר של- כ ששת אלפים שקל עד כ- ארבע עשרה אלף שקל.

זאת אומרת שאם נחלק את שני מליון ושבע מאות אלף משרות לשלוש קבוצות:

מינימוםשבע מאות אלף משרות= ארבעת אלפים שש מאות וחמישים שקלים.

ארבעת אלפים שש מאות וחמישים שקלים עד ששת אלפים שקלים– מליון משרות= ממוצע, חמשת אלפים שלוש מאות עשרים וחמישה שקלים.

ששת אלפים שקלים עד ארבע עשר אלפים שקלים– מליון משרות= ממוצע, עשרת אלפים שקל.

הממוצע לשמונים אחוז מהמשרות לפי חישוב זה= ששת אלפים ושש מאות וחמישים ושמונה שקלים.

מוקד.

בקונספיל, לא ידעו להסביר מה הקטע של ה- freemason עם מציתים..

בראשית: וְשֵׁם אָחִיו, יוּבָל: הוּא הָיָה–אֲבִי, כָּל-תֹּפֵשׂ כִּנּוֹר וְעוּגָב. וְצִלָּה גַם-הִוא, יָלְדָה אֶת-תּוּבַל קַיִן–לֹטֵשׁ, כָּל-חֹרֵשׁ נְחֹשֶׁת וּבַרְזֶל; וַאֲחוֹת תּוּבַל-קַיִן, נַעֲמָה. וַיֹּאמֶר לֶמֶךְ לְנָשָׁיו, עָדָה וְצִלָּה שְׁמַעַן קוֹלִי–נְשֵׁי לֶמֶךְ, הַאְזֵנָּה אִמְרָתִי:  כִּי אִישׁ הָרַגְתִּי לְפִצְעִי, וְיֶלֶד לְחַבֻּרָתִי.

אונקלוס: וְשׁוֹם אֲחוּהִי, יוּבָל: הוּא הֲוָה–רִבְּהוֹן, דְּכָל דִּמְנַגַּן עַל פֹּם נִבְלָא יָדְעֵי זְמָר כִּנָּרָא וַאֲבוּבָא וְצִלָּה אַף הִיא, יְלֵידַת יָת תּוּבַל קַיִן–הוּא הֲוָה רִבְּהוֹן, דְּכָל דְּיָדְעֵי עֲבִידַת נְחָשָׁא וּבַרְזְלָא; וַאֲחָתֵיהּ דְּתוּבַל קַיִן, נַעֲמָה. וַאֲמַר לֶמֶךְ לִנְשׁוֹהִי, עָדָה וְצִלָּה שְׁמַעָא קָלִי–נְשֵׁי לֶמֶךְ, אַצִּיתָא לְמֵימְרִי:  לָא גֻּבְרָא קְטֵילִית דִּבְדִילֵיהּ אֲנָא סָבֵיל חוֹבִין לִמְמָת, וְאַף לָא עוּלֵימָא חַבֵּילִית דִּבְדִילֵיהּ יִשְׁתֵּיצֵי זַרְעִי.

ויקרא: וַיִּשָּׂא מְשָׁלוֹ, וַיֹּאמַר:  קוּם בָּלָק וּשְׁמָע, הַאֲזִינָה עָדַי בְּנוֹ צִפֹּר.

אונקלוס: ונטל מתליה, ואמר: קום בלק ושמע, אצית למימרי בר ציפור.

אז אתה מבין וודאי מה זה אומר יחלקו בגדי להם ועל לבושי יפילו גורל, במוסדות המדינה, מוסדות ההון… אתה מבין מה זה אומר עוצבת הפלדה..

 אוסקר\מלובביץ'\נתניהו\דוד המלך.

הארץ:

אוסקר

אני אמשיל את העניין למערכת היחסים בין הון שלטון ותקשורת…:

ברור לכולנו שרק את מי שיציג עידן עופר במוסרות שלו בערוץ 2- אתם תבחרו, אתם תבחרו מתוך חפיסת הקלפים שעידן עופר מציע לכם. ברור לכולנו שאם מועמד לא יקבל נראות אצל עידן עופר במוסרות הוא לא יהיה מועמד..

valentine.
מאמר מצויין של עיתון הארץ.מהמאמר ניתן ללמוד שדוברי השפה הערבית (מוסלמים דרוזים נוצרים), רוצחים את נשותיהם פחות מדוברי hebrew (תושבי ארץ ישראל יוצאי המזרח התיכון, יוצאי ארופה ,יוצאי אתיופיא, יוצאי אסיא ויוצאי אפריקה).יוצאי ארופה דוברי hebrew רוצחים את נשותיהם יותר מיוצאי ארצות המזרח התיכון, אסיא, אפריקה ואתיופיא דוברי hebrew.ויוצאי אתיופיא דוברי hebrew רוצחים הכי פחות נשותיהם.(השפה המדוברת בארץ ישראל כחבילה אחת כמו שאומרים, אמנם מורכבת ממילים עם אותיות עבריות, אך אינה השפה העברית).ברור לכולנו שהפועלים מהמוסרות החדירו לתודעה של העמים בישראל שמזרחים ויוצאי אתיופיא פוגעים יותר בנשותיהם. וזאת תודעת שקר.
ma- zon.

אהוד ברק\ברוג היה ביחד עם יוני נתניהו במבצע אנטבה. יוני, לא חזר והפך לקדוש. ברור לכולנו שאם אהוד ברק\ברוג לא היה חוזר, גם הוא היה הופך לקדוש. מתוך הכרותנו עם אהוד ברק\ברוג, זאת בדיחה. אתם יודעים, במיוחד לנוכח ידיעתנו על קשריו עם אקירוב. יש מצב שיוני נתניהו היה נהיה כמו ברק\ברוג אם לא היה מת. בסופו של יום מותו של יוני נתניהו משמש כמנוף להרמת אחיו.. 

תורתנו הקדושה לא עושה קדושים מהמתים שלה, שמשה לא דיבר לסלע הוא נמצא לא ראוי להגיע לארץ ישראל ומקום קבורתו לא נודע. לא ניתן לעלות לקברו ולהשתטח על קברו.. גם אזכרה לא ניתן לעשות. אצלנו היהודים- יהוה הוא קדוש ישראל.

ins-tant kar-ma.

pink floyed אמרו-

no metter how he try he could not breack free

אני מבינה מה הם אמרו.

ברור לי ולך מה pink floyed חושבים על מעשיך.

jim morrison אמר- 

Im sick of dour faces staring at me from the tv tower

אני מבינה מה הוא אמר.

ברור לי ולך מה jim morrison חשב על מעשיך שאמר-  babilon fading- wake up.

john lennon אמר בשיר instant karma- 

thay recodnized your brothers anyone you meet.

אני מבינה מה הוא אמר.

ins – קיצור ל- insurance – ביטוח. אתם יודעים כמו חברת הביטוח של המבורגר יאיר שם יש ציורים של עליזה אולמרט. להזכירכם, אולמרט לשעבר ראש ערית ירושלים שהרכבת הקלה שם בשליטת חברה אחרת של המבורגר ואשטרום.

tant – אהל.

וַיִּטֹּשׁ, מִשְׁכַּן שִׁלוֹ;   אֹהֶל, שִׁכֵּן בָּאָדָם.

kar- מרכבה.

ma- דומה. יורדי דומה.

לכן, מעתה לא אקרא לחברת הביטוח "הראל" בשם הראל, אקרא לה בשם- elberg. ברג- הר בשפה המדוברת בהמבורג.

מזון.

"

דלק.

"

דה מרקר.

ששרון יצחק תשובה יוריד מחירי הדלק והגז כדי שיהיה אפשר להוריד את מחירי החשמל..

להזכירכם:

"מארז שישיית הייניקן שנמכר בישראל ב–51.6 שקל, נמכר לאנגלים ב–39% פחות, ומחירו מתחיל ב–31.5 שקל. האמריקאים רוכשים מארז דומה ב–57% פחות. ספגטי ברילה מתומחר באופן כמעט זהה באנגליה ובארה"ב — מחירו מתחיל ב–5.90 שקלים. הישראלים משלמים 2 שקלים יותר, שהם 34%. עבור קופסת שימורי הטונה נבדק מחירו של המותג הפרטי של רשתות השיווק, הנמכר באופן מסורתי במחיר נמוך מהמותגים המובילים. הישראלים משלמים על קופסת טונה 5.4 שקלים לכל הפחות, שהם 86% יותר מבאנגליה ו–38% יותר מהאמריקאיים." דה מרקר 7.10.2014 לפי הספורות הנוצריות.

אתם צריכים להבין שבארצות נכר השכר הרבה יותר גבוה מבישראל כך שגם השכר הנמוך, גם אם יוחננוף ישלמו שלושים שקל לשעה, משאיר לו פערי ריווחיות גדולים יותר.

"גרמניה אישרה לראשונה חוק שכר מינימום; כ-40 שקל לשעה" דה מרקר. 2014. לפי הספורות הנוצריות.

חשיפת מסכה.

המכירים את שירתו של ג'ים מוריסון במיוחד זו מהדיסק american prayer שנעשה לאחר מותו יוכלו להבין שג'ים מוריסון אמר דבר תורה מבלי לקרוא תורה, גם לא את זו המתורגמת. חבריו של ג'ים, להקת ה- doors אמרו לו לג'ים שהחבורה של אנדי וורהול שדבקה בו, כי הם שואבים ולהזהר מהם, אבל בעיניו של ג'ים כבר היה הענן.., לאחר מותו חבריו שזרו בנאמנות את שיריו , את אלו שנכתבו לאחר שהתעורר. לא לחינם הם שמו את העדות בה נראה ג'ים כשהוא צלוב.

גם פינק פלויד בסרט the wall כשהציגו את התלמידים נטחנים במטחנת בשר שלאחר הטחינה הם הופכים להיות עבדים בתלבושת אחידה- אמרו דבר תורה:

נִצָּב לָרִיב, יְהוָה; וְעֹמֵד, לָדִין עַמִּים. יְהוָה בְּמִשְׁפָּט יָבוֹא, עִם-זִקְנֵי עַמּוֹ וְשָׂרָיו; וְאַתֶּם בִּעַרְתֶּם הַכֶּרֶם, גְּזֵלַת הֶעָנִי בְּבָתֵּיכֶם. מלכם (מַה-לָּכֶם) תְּדַכְּאוּ עַמִּי, וּפְנֵי עֲנִיִּים תִּטְחָנוּ:  נְאֻם-אֲדֹנָי יְהוִה, צְבָאוֹת.

ברור לכולנו שפינק פלוייד לא קראו תורה..

אני טוענת שרטלין הוא סם שנועד ל"עזור" כשהנטחן מגיב ב- "היפר אקטיביות" ובעיות "קשב וריכוז" כשרוצים ליעד אותו למה שאינו מיועד, בדור שלי הגבנו לנסיונות הטחינה של פתיחה מאורט בפרופסור שור עם התלבושת האחידה, כשניסו לספור אותנו בספורות שאינם שלנו כשברחנו מבית הספר לים..

לצורך העניין גם יאיר לפיד הגיב בבעיות "קשב וריכוז" שרצו לטחון אותו כעיתונאי, ככותב, כסופר, כמנהיג- שאלו ספירות שאינן שלו. והם התעקשו בעניינו שיהיה כפי שיעדה לו היד הנעלמה כששלפו אותו מלבנון לעיתון במחנה למרות שלא היתה לו תעודת בגרות ויאיר לפיד לבסוף נכנע למזל שתכננה לו היד הנעלמה והלך במסלול שתוו לו…

זונה.

מה שאתם רואים בתמונה זאת ילדה זונה, בנקודת הראות המוצעת, נראית ילדה TOM BOY לא הדמות של מלכת הכיתה.. כשאתם מסתכלים על הילדה הזו תחשבו על חדר ההמתנה והאמא של הילדה הזו מדריכה אותה איך להרשים את הבמאי או המלהק, ברור לכולנו שההדרכה היא איך למצוא חן ע"י פעולות גופניות כמו חיוך.. וכו'. האם הזאת מדריכה את בתה איך להשתמש בגופה כדי למצוא חן, ולקבל את העבודה.. הילדה הזאת מוכרת את גופה ויש אמא "פושרית" מאחור… שנותנת הוראות..

שבט יהודה.

למרות שלאבי קראו יהודה ויהודה היה הבן של לאה, אבי היה כמו יעקב, הוא אהב את רחל. הוא היה בוכה מהשיר עקרה של רחל המשוררת.

זלדה

זה נחמד שקוראים בשמות מהתורה, אך חשוב לזכור, דוד עזריאלי לא היה דוד המלך. דוד עזריאלי היה גוליאת.

בשורה התחתונה,

יצחק לא קרא לבנו על שם אביו ובנו יעקב לא קרא לבניו בשמו. אברהם מת.

כִּי-אַתָּה אָבִינוּ–כִּי אַבְרָהָם לֹא יְדָעָנוּ, וְיִשְׂרָאֵל לֹא יַכִּירָנוּ:  אַתָּה יְהוָה אָבִינוּ, גֹּאֲלֵנוּ מֵעוֹלָם שְׁמֶךָ. ישעיהו.

בכללי אני טוענת שהצרה החלה עם pump the jim משנות התשעים לפי הספורות הנוצריות. זה היה הזמן של המעבר מ- AFROAMERICAN SOUL ל- AMRICAN SOUL  ולכן אני טוענת שאסתר ראדה לא עושה AFRO

תגובתי לועידת דאבוס נשארה כשהייתה בשנה שעברה ובשנה שקדמה לשנה שעברה:

מי הזיז...

פשע\טרור.

נחש צפע.

כִּי הִנְנִי מְשַׁלֵּחַ בָּכֶם, נְחָשִׁים צִפְעֹנִים, אֲשֶׁר אֵיןלָהֶם, לָחַשׁ; וְנִשְּׁכוּ אֶתְכֶם, נְאֻםיְהוָה. ירמיהו.

וְאִםיֵחָבְאוּ בְּרֹאשׁ הַכַּרְמֶל, מִשָּׁם אֲחַפֵּשׂ וּלְקַחְתִּים; וְאִםיִסָּתְרוּ מִנֶּגֶד עֵינַי, בְּקַרְקַע הַיָּםמִשָּׁם אֲצַוֶּה אֶתהַנָּחָשׁ, וּנְשָׁכָם. עמוס.

נחשים צפעונים הם נחשים שבורא עולם שולח לפגוע בבני אדם שבורא עולם חושב שיש לפגוע בהם.

ברור לכולנו שמאוד לא היה נכון לקבוע את הטילים שנשלחו מעיראק לישראל כנחשים צפעונים, כמתקפת יהוה על העם בישראל.

ההלם  משול לנשיכת הנחש, אותו הלם שהיה בו העם בישראל בזמן מתקפת הטילים.

זאת עוד דרך של דת הציונות להעביד את התורה כדי לקלל את העם היהודי בישראל.

קול אשה.

אלטלנה- נדנדה באיטלקית. מי למעלה, מי למטה.

הרבה דיברו על קצב שהרבה שנים ידעו שהוא פוגע בנשים. והרבה אנשים ידעו ולא הגידו הדבר. גם עיתונאים. וזאת חלק משיטה. ביום פקודה לעשיית אלטלנה תודעתית, בזמן שחשיפת הרע מועילה לקבוצת בני אדם שמבקשת שליטה הם חושפים את הדבר הרע ובאותה נשימה הם מעלים את האדם שהם חפצים ביקרו, במקרה בו דנן, שמעון פרס. קצב ה"שחור" מעיירת "הפיתוח" ירד, פרסקי עלה. המכובדות לקבוצת האנשים של פרסקי. שבסופו של יום מייצרת את התודעה שרק אנשים מקבוצת בני האדם שפרסקי שייך אליהם- ראויים להנהיג. לצורך העניין פרסקי מהקבוצה של אולמרט ונתניהו ובנט ושוקן.

בסופו של יום צריך לחשוב האם לינדנשטראוס היה רואה את ביתו כאשמה אם הייתה נאנסת אם לא היתה בתולה וזאת לפני שהתחתנה. 

ברור לכולנו מה התשובה לשאלה זו. כך שאין שאלה בעניין.

סביר להניח שהוא היה מייחס לבתו את התואר הלא בתולה הלא קלאסית..

עבריינים קלאסים.

רדיו זמן השלום- x files פרומו.

הנני מבטיח לרוח הגדולה לוציפוג (לוציפר), נסיך השדים, שכל שנה אני אביא בפניו נפש אדם לעשות בה כרצונו, ובתמורה לוציפוג יבטיח להעניק לי את האוצרות של כדור הארץ וימלא כל תשוקה שלי לאורך החיים הטבעיים שלי. אם אכשל להביא לו כל שנה את הקרבן הנ"ל, אז נשמתי תשועבד אליו. "
מאנלי פאלמר הול, בונה חופשי דרגה 33 . ימח שמו ושם זכרו.

כשרבין נרצח, הערוץ הציבורי לא הקרין את ההפגנה שלמעשה היתה עצרת..

הם הקרינו את קרוקודיל דנדי.. קרוקודיל זה תנין.

דברים לב-

כִּי-מִגֶּפֶן סְדֹם גַּפְנָם,
וּמִשַּׁדְמֹת עֲמֹרָה: עֲנָבֵמוֹ, עִנְּבֵי-רוֹשׁ–
אַשְׁכְּלֹת מְרֹרֹת, לָמוֹ.  חֲמַת תַּנִּינִם, יֵינָם;
וְרֹאשׁ פְּתָנִים, אַכְזָר.  הֲלֹא-הוּא, כָּמֻס עִמָּדִי;
חָתוּם, בְּאוֹצְרֹתָי.  לִי נָקָם וְשִׁלֵּם,
לְעֵת תָּמוּט רַגְלָם:  כִּי קָרוֹב יוֹם אֵידָם,
וְחָשׁ עֲתִדֹת לָמוֹ.

(הגפן מקיים מעגל החבירה שיוצר את החטא ומקיים את הקללה שמכשירה את הרצח, לאחר הרצח ניתן לראות שהרצח לא היה מכשול לשינוי הרוח שהעלתה את נתניהו והפרטה אתם יודעים..).

אֶשְׁאַל אֱלֹהַי יִגְאֲלָה שְׁבוּיִים יֶאְסֹף זְרוּיִים

בִּזְכוּת מְכֻנֶּה אַב הֲמוֹן לְגוֹיִים יִזְכּוּ לְחַיִּים

עֵת יִקְרְאוּ בִּשְׁמוֹ יְהוּ עֲנוּיִים כִּי הֵם רְצוּיִים

בִּזְכוּת אֲשֶׁר גָּלָה לְנַהֲרַיִם הוֹלִיד נְקִיִּים

אַרְבַּע דְּגָלִים הָלְכוּ גְּאוּלִים חָנוּ בְאֵלִים

אַל תִּמְסְרָהּ אוֹתָם בְּיַד בְּזוּיִים יִהְיוּ קְנוּיִים

אַתָּה אֲשֶׁר תַּבִּיט אֱלֵי עֲנִיִּים שׁוֹמֵר פְּתָאִים:

הרב שלום שבזי.

מי הם השבויים שדיבר עליהם שבזי.

בארצנו וגם בארצות העולם יש קבוצות בתוך העמים, קבוצות שלמרות שהן נטע זר בארצות בהן הם חיים, הן קבוצות שולטות שבסופו של יום מעשיהם מפילים גורל משותף עליהם ועל העמים התמימים עליהם הם שולטים. וזה סוג של שבי, כי על מעשיו של שטיינמץ בגינאה שסביר להניח שביום מן הימים תתעורר כלפיו שנאה על מעשיו ובשל היותו ידוע כבעל אזרחות ישראלית, תפיל שנאה של העם הגינאי על העם היהודי החי בישראל. אותו דבר לגבי מעשיו של בנט ששונא ערבים ויהודים בדרך של השמתם כנחותים בארצנו שנחיתות זו יוצרת שנאה בסופו של יום בין יהודי לערבי, היהודי שמבקש שכר הגון ממעסיקו ולא לעבוד דרך סוחר ראשים שבנט הכשיר, לא יכול להתנגד לדרך העסקה זו ולשכר הזול, כי המעסיק יגיד לו שיש לו את הערבי במקומו אם יסרב.זאת שנאה מלאכותית, לא באמת, והחוטאים הם למעשה קובעי השכר הנמוך והקובעים והמאשרים והמעסיקים עובדים דרך קבלן כח אדם כשקבלן כח האדם לוקח חלק משכרם כשולט על הענן המוריד את המטר. או השידוך שעשו פרסקי ומובראק בין מימן וסאלם שהולידה את שותפות הגז שבסופו של יום לא עשתה טוב לעם המצרי.

יש איזה סוג של מסך בין העמים שלא יכולים לראות שדברים שקורים בישראל לעם היהודי,קורים גם בבוכרה לעם הבוכרי, או באנגליא לעם האנגלי. וזה סוג של שבי ששבויים העמים שקבוצה שלטת שהוטמעה בכל העמים בעולם, שולטת בהם בדרך של הפרד ומשול. שבסופו של יום האחשוראש בורח לוויסקי בר החדש והעם בו הוא שלט משלם את מחיר מעשיו.

על כך כתב עומר כיאם

מִבַּעַד לַפַּרְגּוֹד לֹא הֵצַצְנוּ, אַתָּה וַאֲנִי.

וּבְשִׂיחַ הַסּוֹד לֹא הוּבֵאנוּ, אַתָּה וַאֲנִי.

בָּסֵּתֶר נֶחְתַּךְ גּוֹרָלֵנוּ, שֶׁלְּךָ וְשֶׁלִּי –

בִּנְפֹל הַפַּרְגּוֹד לֹא יִהְיוּ עוֹד אַתָּה וַאֲנִי.

עידן עופר\ניר גלעד\שרון יצחק תשובה\ כראדי\ מתווה הגז\בנימין נתניהו\מס.

יהודים הם עבדים של יהוה ולא של קבלן כח אדם שעושק מהם כל חודש את המעשר והתרומה ,עדיף שאת הכסף שקבלן כח האדם עושק מהם כל חודש הם היו מפקידים בבית האוצר ככתוב הָבִיאוּ אֶתכָּלהַמַּעֲשֵׂר אֶלבֵּית הָאוֹצָר, וִיהִי טֶרֶף בְּבֵיתִיוּבְחָנוּנִי נָא בָּזֹאת, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת:. אך עושה רושם שגם כחלון מעדיף שהכסף שהוא מנהל יהי קופת אוצר ובית האוצר והטרף יהי בביתו של גלבוע ניר בן גלבוע יורם, אחת הסיבות שהעובדים דרך ניר גלבוע לא משלמים מס היא בגלל שכרם הנמוךאם ניר גלבוע לא היה לוקח חלק משכרם הם היו משלמים מס שהיה מגיע למדינה

וגם לא לבני ובנות קיבוץ עין גדי שבתי החרושת הנשלטים ע"י עידן עופר ועושה דברו- ניר גלעד, מעבירים לקיבוץ עין גדי את כספי הארנונות במקום לתושבי עיירות "הפיתוח" בדרום שהם למעשה עובדים בבתי החרושת של עידן עופר בדרום ולא בני ובנות קיבוץ עין גדי.

הֲרִמֹתִי יָדִי אֶל-יְהוָה אֵל עֶלְיוֹן, קֹנֵה שָׁמַיִם וָאָרֶץ.

עוצבת הפלדהקוד 88, מן הפח אל הפחת אתה יודע.. איש הפח שרוקן אתה יודע..

וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ. וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר.  הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים.  הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן. מִדַּם חֲלָלִים, מֵחֵלֶב גִּבּוֹרִים–קֶשֶׁת יְהוֹנָתָן, לֹא נָשׂוֹג אָחוֹר; וְחֶרֶב שָׁאוּל, לֹא תָשׁוּב רֵיקָם.

העיר קריית גת בישראל מקיימת את החטא:

אֲשֶׁר יֹמְרוּךָ, לִמְזִמָּה;    נָשׂוּא לַשָּׁוְא עָרֶיךָ.

כמו רחוב חוצות היוצר באשקלון באזור התעשיא שיש שם מפעל רשפים-

וַיַּסְגֵּר לַבָּרָד בְּעִירָם;    וּמִקְנֵיהֶם, לָרְשָׁפִים.

בורא עולם הוא קונה שמים וארץ, כשמלך סדום ביקש את נפשו אברהם, אברהם אמר-

וַיֹּאמֶר מֶלֶךְ-סְדֹם, אֶל-אַבְרָם:  תֶּן-לִי הַנֶּפֶשׁ, וְהָרְכֻשׁ קַח-לָךְ.  וַיֹּאמֶר אַבְרָם, אֶל-מֶלֶךְ סְדֹם:  הֲרִמֹתִי יָדִי אֶל-יְהוָה אֵל עֶלְיוֹן, קֹנֵה שָׁמַיִם וָאָרֶץ.

כל יום מבשרים בגת ואשקלון, זה ברור לכולם שאם מקימים ערים בשם קרית גת ואשקלון בישראל, יהיו יהודים שיבשרו שם וזה אסור. כמו העסקה עם חסם של הטל, של הברכה, פרנסה זה ברכה, דרך קבלן כח אדם.

1987.

וְשָׁחַטְתָּ אֶת-הַפָּר, לִפְנֵי יְהוָה, פֶּתַח, אֹהֶל מוֹעֵד. שמות.אפרטהייד- שוקן

אולמרט החטיא את העם היהודי כשאמר שהוא מתבייש באוהדי קבוצת ירושלים על יחסם לגר. סביר להניח שפעולה זו אפשרה לבית המשפט להפחית בעונשו. ברור לכולנו שהעם היהודי אינו אשם בשכר הנמוך שמקבל הגר שבסופו של יום משמש כנגד העם היהודי שמבקש שכר הגון המעסיק והמדינה אומרים לו שיש את הגר שיסכים אם הוא לא יסכים. זה חטא שמשמעותו הטיית גר. החטאה בחטאי הגר הן החטאות קשות מאוד, דינים קשים מאוד.

אולמרט/מרידור

גפן סדום. וַיָּצִיצוּ, כָּל-פֹּעֲלֵי אָוֶן: לְהִשָּׁמְדָם עֲדֵי-עַד. תהלים.

וַיהוָה הִסְגִּירָם. כִּי לֹא כְצוּרֵנוּ צוּרָם
וְאֹיְבֵינוּ פְּלִילִים.  כִּי-מִגֶּפֶן סְדֹם גַּפְנָם
וּמִשַּׁדְמֹת עֲמֹרָה   עֲנָבֵמוֹ עִנְּבֵי-רוֹשׁ

al kapona.

נשים טובות.

אַשְׁכְּלֹת מְרֹרֹת לָמוֹ.  חֲמַת תַּנִּינִם יֵינָם
וְרֹאשׁ פְּתָנִים אַכְזָר.   הֲלֹא-הוּא כָּמֻס עִמָּדִי
חָתוּם בְּאוֹצְרֹתָי.  לִי נָקָם וְשִׁלֵּם
לְעֵת תָּמוּט רַגְלָם כִּי קָרוֹב יוֹם אֵידָם
וְחָשׁ עֲתִדֹת לָמוֹ.

בסופו של יום.

בסופו של יום, אחרי שעם ישראל עזבו ופרשיו של פרעה טובעו בקרבו של יַם-סוּף, ממלכתו של פרעה התייבשה כמו שאומרים- פרעה נאלץ למצוא וויסקי בר חדש.

פרעה עבר לארופה.

עם הלוי תהלתך.

הנשים היהודיות בשואה חוו התעללות מינית ואונס מצד גרמנים ובעיקר מצד משתפי הפעולה." וויקיפדיא.

וַתֵּצֵא דִינָה בַּת-לֵאָה, אֲשֶׁר יָלְדָה לְיַעֲקֹב, לִרְאוֹת, בִּבְנוֹת הָאָרֶץ וַיַּרְא אֹתָהּ שְׁכֶם בֶּן-חֲמוֹר, הַחִוִּי–נְשִׂיא הָאָרֶץ; וַיִּקַּח אֹתָהּ וַיִּשְׁכַּב אֹתָהּ, וַיְעַנֶּהָ.וַתִּדְבַּק נַפְשׁוֹ, בְּדִינָה בַּת-יַעֲקֹב; וַיֶּאֱהַב, אֶת-הַנַּעֲרָ, וַיְדַבֵּר, עַל-לֵב הַנַּעֲרָ.וַיֹּאמֶר שְׁכֶם, אֶל-חֲמוֹר אָבִיו לֵאמֹר:  קַח-לִי אֶת-הַיַּלְדָּה הַזֹּאת, לְאִשָּׁה. וְיַעֲקֹב שָׁמַע, כִּי טִמֵּא אֶת-דִּינָה בִתּוֹ, וּבָנָיו הָיוּ אֶת-מִקְנֵהוּ, בַּשָּׂדֶה; וְהֶחֱרִשׁ יַעֲקֹב, עַד-בֹּאָם.  וַיֵּצֵא חֲמוֹר אֲבִי-שְׁכֶם, אֶל-יַעֲקֹב, לְדַבֵּר, אִתּוֹ. וּבְנֵי יַעֲקֹב בָּאוּ מִן-הַשָּׂדֶה, כְּשָׁמְעָם, וַיִּתְעַצְּבוּ הָאֲנָשִׁים, וַיִּחַר לָהֶם מְאֹד:  כִּי-נְבָלָה עָשָׂה בְיִשְׂרָאֵל, לִשְׁכַּב אֶת-בַּת-יַעֲקֹב, וְכֵן, לֹא יֵעָשֶׂה. וַיְדַבֵּר חֲמוֹר, אִתָּם לֵאמֹר:  שְׁכֶם בְּנִי, חָשְׁקָה נַפְשׁוֹ בְּבִתְּכֶם–תְּנוּ נָא אֹתָהּ לוֹ, לְאִשָּׁה. וְהִתְחַתְּנוּ, אֹתָנוּ:  בְּנֹתֵיכֶם, תִּתְּנוּ-לָנוּ, וְאֶת-בְּנֹתֵינוּ, תִּקְחוּ לָכֶם.  וְאִתָּנוּ, תֵּשֵׁבוּ; וְהָאָרֶץ, תִּהְיֶה לִפְנֵיכֶם–שְׁבוּ וּסְחָרוּהָ, וְהֵאָחֲזוּ בָּהּ. בראשית.

שבנו של שכם אנס את דינה הוא הציע כסף ליעקב ולהיות חלק מעמנו, להתערב עימנו…לעשות סחר עם ארצם יעקב הסכים. לוי ושמעון לא הסכימו וטבחו בחמור ובשכם בנו.

וַיְהִי בַיּוֹם הַשְּׁלִישִׁי בִּהְיוֹתָם כֹּאֲבִים, וַיִּקְחוּ שְׁנֵי-בְנֵי-יַעֲקֹב שִׁמְעוֹן וְלֵוִי אֲחֵי דִינָה אִישׁ חַרְבּוֹ, וַיָּבֹאוּ עַל-הָעִיר, בֶּטַח; וַיַּהַרְגוּ, כָּל-זָכָר. וְאֶת-חֲמוֹר וְאֶת-שְׁכֶם בְּנוֹ, הָרְגוּ לְפִי-חָרֶב; וַיִּקְחוּ אֶת-דִּינָה מִבֵּית שְׁכֶם, וַיֵּצֵאוּ. בְּנֵי יַעֲקֹב, בָּאוּ עַל-הַחֲלָלִים, וַיָּבֹזּוּ, הָעִיר–אֲשֶׁר טִמְּאוּ, אֲחוֹתָם. בראשית.

וַיֹּאמֶר יַעֲקֹב אֶל-שִׁמְעוֹן וְאֶל-לֵוִי, עֲכַרְתֶּם אֹתִי, לְהַבְאִישֵׁנִי בְּיֹשֵׁב הָאָרֶץ, בַּכְּנַעֲנִי וּבַפְּרִזִּי; וַאֲנִי, מְתֵי מִסְפָּר, וְנֶאֶסְפוּ עָלַי וְהִכּוּנִי, וְנִשְׁמַדְתִּי אֲנִי וּבֵיתִי. וַיֹּאמְרוּ:  הַכְזוֹנָה, יַעֲשֶׂה אֶת-אֲחוֹתֵנוּ. בראשית.

אני חושבת שזאת הסיבה שבני הלוי נהיו שבט הכהנים. הם לא הסכימו שיעשו מאחותם זונה.

בָּעֵת הַהִוא, הִבְדִּיל יְהוָה אֶת-שֵׁבֶט הַלֵּוִי, לָשֵׂאת, אֶת-אֲרוֹן בְּרִית-יְהוָה–לַעֲמֹד לִפְנֵי יְהוָה לְשָׁרְתוֹ וּלְבָרֵךְ בִּשְׁמוֹ, עַד הַיּוֹם הַזֶּה. דברים.

זה מלמד אותנו עד כמה תורתנו הקדושה שבורא עולם נתנה לעם היהודי וקבע את התורה כמלאכתו של שבט הלוי- אוהבת נשים. אתה לעולם לא תוכל לדעת מה היה קורה אם שמעון ולוי היו מסכימים לעצת יעקב, יש מצב שבורא עולם היה נוטש אותם כמו שהוא נטש את משכן שילה ונתן את תפארתו ביד צר.

בהמשך- בני ישראל התערבו..

וּכְכַלּוֹת אֵלֶּה, נִגְּשׁוּ אֵלַי הַשָּׂרִים לֵאמֹר–לֹא-נִבְדְּלוּ הָעָם יִשְׂרָאֵל וְהַכֹּהֲנִים וְהַלְוִיִּם, מֵעַמֵּי הָאֲרָצוֹת:  כְּתֹעֲבֹתֵיהֶם לַכְּנַעֲנִי הַחִתִּי הַפְּרִזִּי הַיְבוּסִי, הָעַמֹּנִי הַמֹּאָבִי, הַמִּצְרִי, וְהָאֱמֹרִי.  כִּי-נָשְׂאוּ מִבְּנֹתֵיהֶם, לָהֶם וְלִבְנֵיהֶם, וְהִתְעָרְבוּ זֶרַע הַקֹּדֶשׁ, בְּעַמֵּי הָאֲרָצוֹת; וְיַד הַשָּׂרִים וְהַסְּגָנִים, הָיְתָה בַּמַּעַל הַזֶּה–רִאשׁוֹנָה.  וּכְשָׁמְעִי אֶת-הַדָּבָר הַזֶּה, קָרַעְתִּי אֶת-בִּגְדִי וּמְעִילִי; וָאֶמְרְטָה מִשְּׂעַר רֹאשִׁי, וּזְקָנִי, וָאֵשְׁבָה, מְשׁוֹמֵם. עזרא.

spilberg.

חשבת פעם על כך שהיטלר כרועה צאן, הצליח לרעות את העם הגרמני לטבוח את העם האשכנזי ללכת כצאן למוות… אתה גם יודע שהוא הצליח לרעות את שתיקת מנהיגי עולם.. שתיקת הכבשים אתה יודע…גם את שתיקתו של unkel sam הוא הצליח לרעות.. בסופו של יום, השואה היא סרט שספילברג קיבל עליו את האוסקר ממוסד של unkel sam שלא רואה את כהה העור כשווה לו.. המוסד שספילברג מחזיק את הפסל שלו בגאווה בסלון בייתו הוא כל מה שתורת העם היהודי מתנגדת לו.

קהילת העבדים בארה"ב צריכה לשמוח שבורא עולם הוליך את המהלכים שהם נשארו מחוץ לפולחן האוסקר. קהילת העבדים בארה"ב זכו להגנת האל האחד בכך שהם לא נהיו חלק מפולחן שאסור להסכים לו…

 zionist religin…

"ראש הממשלה בנימין נתניהו הודיע היום (חמישי) בביקור בבית העצמאות בתל אביב כי בכוונתו להוביל חקיקת חוק יסוד "שיבטיח עיגון חוקתי של מעמדה של ישראל כמדינת הלאום של העם היהודי"". הארץ. 2014 לפי הספורות הנוצריות.ועונה לו לבני:"לבני: "לא נאפשר זאת" "
הארץ. 2014 לפי הספורות הנוצרית.

אז מה אתם רוצים מהעם הפלסטינאי שיכיר בארץ ישראל כארצו של העם היהודי. אתם לא מכירים בארץ ישראל כארצו של העם היהודי.

ומה אני אומרת, סביר להניח שבנט ונתניהו לא קובעים חוק יסוד שהמדינה יהודיה יען כי הם רוצים להחיל את משכן שילו.

הם רוצים לשנות את הנבואה מספר מלאכי שהגויים יאשרו את העם היהודי. כמאמר-  וְאִשְּׁרוּ אֶתְכֶם כָּל-הַגּוֹיִם  כִּי-תִהְיוּ אַתֶּם אֶרֶץ חֵפֶץ אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת.  הם לא קובעים חוק יסוד שהמדינה יהודיה כדי שכשיאשרו הגויים הם יאשרו את משכן שילו.

וזה לשנות דבר תורה, בורא עולם בחר בשבט יהודה  והם רוצים לשנות בחירה זו.

mr' ben(jamin) net(anyahu), naftali,
בנטתיק קיבוצים\פולשים. דין וחשבון משפחת גלבוע. תיק קיבוץ עין גדי\מועצה אזורית תמר.העסקה דרך קבלן כח אדם היא השמת חסם לשכר האדם, שמועסק באמצעות ניר גלבוע או דרך עמל סיעודית בבעלות הקיבוצים והקיבוצים וניר גלבוע בן יורם גלבוע, לוקחים חלק משכרם. מעשה זה הוא חסם של שכר העובד. באיזשהו שלב נפתלי בנט הסכים להעלות את שכר עובדי השמירה שעובדים דרך ניר גלבוע רק כדי לייצר המשכיות להעסקת עובדים שיש חסם על שכרם והם לא מקבלים את מלוא השכר אותו מקבל ניר גלבוע בעבור העסקתם במקומות בהם הוא מציב אותם לשמור בזמן שהוא יושב במשרדו המפואר ומגרבץ. ובכך יוצר נפתלי בנט אדונים בני אדם על העם היהודי בישראל. וזה אסור שיתקיים בארץ ישראל שמהותה הנחלה שאליה הגיעו עם ישראל אחרי שפרעה היה האדון שלהם.על העסקה מסוג זה כתוב בתורתנו הקדושה-וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ. וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר.  הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים.  אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים.  הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן.
שוחד.

לְעֵת תָּמוּט רַגְלָם:שאשה רואה את העדות הזאת, היא חושבת מה לנציג של נובל אנרג'י  להכות ביחד עם המשטרה אדם שמלין נגד נובל אנרג'י.  אני חשבתי על העניין, נגיד אדם, עובד ביחידה הכלכלית של 433 ונגיד הוא "מעלים עין" ממעשי טייקונים והטייקון רוצה לשלם לו בעבור "העלמת העין", אני חושבת שהשיטה הכי מתוחכמת היא לשלם ל"מעלים העין" דרך מקום העבודה של אשתו. תסתכלו על רגלו של הנציג של נובל אנרג'י, איך רגלו בועטת ביהודי בן עמי שמלין ביקר.

בנימין נתניהו נלחם למען האנשים שמכים יהודים להשיג להם "מתווה" עיסקי שאין בו כל הגיון.

דפני ליף

תסתכלו איך המשטרה נוהגת במנהיגת מחאה. הם מעדיפים את שמולי ששוכב אֶת-זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה.. כמו "דרעק'מן" שמעדיף את מוטי אלון ששוכב אֶת-זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה..

קיצוץ בתפוקות.

דה מרקר:

דלק.

דעתי:

זאת אומרת שכדי לשמור על מחיר גבוה, אתה צריך להקטין תפוקות. כך שברור לכולנו שאין צורך להפסיק להשתמש בשקיות ניילון, שקיות ניילון זה מנפט. משמע שהבריאה מספקת חומרי גלם לצורך ייצור כח יותר ממה שבני האדם מייצרים. אני טוענת שהכמות שהבריאה מספקת היא הצורך שהבריאה, כולל האדם- צריכים. אני אומרת שיש מקומות שצריכים כח ומעדיפים לא לספק להם כח. הצמיחה של הכלכלה מנותבת בדרך כזו שלא כל נברא מקבל די צורכו וזאת למרות שיש לבריאה ולאדם המושל על הבריאה- את היכולת לספק לכל אדם די צורכו.

מה אתה חושב לעצמך, שבורא עולם לא ידע שמשנים יהיו מילארדים..

כשכורכים את זה עם זה- זה לא זה.

ברור לכולנו שכשוקן מפרסם  "איבדנו" "הלכנו"  "האנחנו"" מה קרה לנו" הוא לא יכול לכוון את ה- "נו" במילה לעניים. הוא לא יכול להאשים את העם היהודי בכללותו באשמותיו של אולמרט.

הארץ:

"

ארי שביט...ארי שביט

"

ובהמשך המאמר:

הארץ:

"

קצב

"

אתם צריכים להבין שלשוקן כל כך קשה לראות את בן עדתו נכנס לכלא עד כדי כך שהוא מוכן לחמול לאנס, לאדם בעל כח ושררה שהטריד נשים. אם אולמרט לא היה נכנס לכלא שוקן לא היה דורש חמלה לקצב.

מה לדעתך ירגישו הנשים שנאנסו כשהעם יחמול על קצב.

ג'ים מוריסון

.

עשתי עשר.

אחת ההוכחות להיות העם היהודי במצב גלות היא שהמדינה קבעה חוקים בהתאם למועדים נוצריים. למשל, מקבלי ביטוח לאומי, מקבלים שכר כל 28 בחודש לפי הספורות הנוצריות, והרבה אנשים מקבלים שכר ב– 9-10 בחודש לפי הספורות הנוצריות.

מה שקבוע הוא הספירה הנוצרית. מבחינה זו למועדים היהודים אין ערך, אין קיבוע. למעט מקרי מועדים יהודים שמאלצים את נותן השכר להקדים את מועד השכר ועדיין למועד היהודי אין ערך קבוע מבחינת השכר.

לכסף יש משמעות רבה לנוכח הידיעה שעם ישראל נדרש לתת כסף לצורך כיפורי נפש במדבר.

האמרה שהחיים והמוות ביד הלשון, כנראה נוצרה מלימודי מקרה מגדל בבל כשבורא עולם הרס את השפה כדי להרוס את מגדל בבל. המועדים שקבעו בישראל גם לצורך קבלת שכר כופים על העם בישראל שיחה שמקיימת את הספורות ואת המועדים הנוצריים.

חשוב לומר את הדברים כדי שנבין שהעם לא אשם ומנהגים אלו נקבעו ע"י המדינה שלא קבעה בחוק יסוד שהיא יהודיה, לכן העם נתון תחת שלטון זר, משמע העם בגלות, בגלות כמו בגלות נוהגים גם לפי מועדי השלטון, המשל הכי טוב לדבר הוא ימי הגלות תחת שלטון פרס בתורה שהעם ציין את מועדי השלטון וגם את מועדי העם היהודי ככתוב בתורה.

בְּיוֹם עֶשְׂרִים וְאַרְבָּעָה לְעַשְׁתֵּיעָשָׂר חֹדֶשׁ, הוּאחֹדֶשׁ שְׁבָט, בִּשְׁנַת שְׁתַּיִם, לְדָרְיָוֶשׁהָיָה דְבַריְהוָה, אֶלזְכַרְיָה בֶּןבֶּרֶכְיָהוּ, בֶּןעִדּוֹא הַנָּבִיא, לֵאמֹר

עשתי עשר היא המילה הנכונה למה שאתם מכירים כספרה אחד עשר, גם במנין חודשים וגם במנין ספורות שאינם חודשים.

עַל הַמַּחֲלֹקֶת הָרִאשׁוֹנָה, לַחֹדֶשׁ הָרִאשׁוֹןיָשָׁבְעָם, בֶּןזַבְדִּיאֵל; וְעַל, מַחֲלֻקְתּוֹ, עֶשְׂרִים וְאַרְבָּעָה, אָלֶףמִןבְּנֵיפֶרֶץ, הָרֹאשׁ לְכָלשָׂרֵי הַצְּבָאוֹתלַחֹדֶשׁ הָרִאשׁוֹן.

וְעַל מַחֲלֹקֶת הַחֹדֶשׁ הַשֵּׁנִי, דּוֹדַי הָאֲחוֹחִי וּמַחֲלֻקְתּוֹ, וּמִקְלוֹת, הַנָּגִיד; וְעַל, מַחֲלֻקְתּוֹ, עֶשְׂרִים וְאַרְבָּעָה, אָלֶף.  

שַׂר הַצָּבָא הַשְּׁלִישִׁי לַחֹדֶשׁ הַשְּׁלִישִׁי, בְּנָיָהוּ בֶןיְהוֹיָדָע הַכֹּהֵן רֹאשׁ; וְעַל, מַחֲלֻקְתּוֹ, עֶשְׂרִים וְאַרְבָּעָה, אָלֶףהוּא בְנָיָהוּ גִּבּוֹר הַשְּׁלֹשִׁים, וְעַלהַשְּׁלֹשִׁים; וּמַחֲלֻקְתּוֹ, עַמִּיזָבָד בְּנוֹ.  

הָרְבִיעִי לַחֹדֶשׁ הָרְבִיעִי, עֲשָׂהאֵל אֲחִי יוֹאָב, וּזְבַדְיָה בְנוֹ, אַחֲרָיו; וְעַל, מַחֲלֻקְתּוֹ, עֶשְׂרִים וְאַרְבָּעָה, אָלֶף

הַחֲמִישִׁי לַחֹדֶשׁ הַחֲמִישִׁי, הַשַּׂר שַׁמְהוּת הַיִּזְרָח; וְעַל, מַחֲלֻקְתּוֹ, עֶשְׂרִים וְאַרְבָּעָה, אָלֶף

הַשִּׁשִּׁי לַחֹדֶשׁ הַשִּׁשִּׁי, עִירָא בֶןעִקֵּשׁ הַתְּקוֹעִי; וְעַל, מַחֲלֻקְתּוֹ, עֶשְׂרִים וְאַרְבָּעָה, אָלֶףהַשְּׁבִיעִי לַחֹדֶשׁ הַשְּׁבִיעִי, חֶלֶץ הַפְּלוֹנִי מִןבְּנֵי אֶפְרָיִם; וְעַל, מַחֲלֻקְתּוֹ, עֶשְׂרִים וְאַרְבָּעָה, אָלֶף

הַשְּׁמִינִי לַחֹדֶשׁ הַשְּׁמִינִי, סִבְּכַי הַחֻשָׁתִי לַזַּרְחִי; וְעַל, מַחֲלֻקְתּוֹ, עֶשְׂרִים וְאַרְבָּעָה, אָלֶף

הַתְּשִׁיעִי לַחֹדֶשׁ הַתְּשִׁיעִי, אֲבִיעֶזֶר הָעַנְּתוֹתִי לבנימיני (לַבֵּן יְמִינִי); וְעַל, מַחֲלֻקְתּוֹ, עֶשְׂרִים וְאַרְבָּעָה, אָלֶף

הָעֲשִׂירִי לַחֹדֶשׁ הָעֲשִׂירִי, מַהְרַי הַנְּטוֹפָתִי לַזַּרְחִי; וְעַל, מַחֲלֻקְתּוֹ, עֶשְׂרִים וְאַרְבָּעָה, אָלֶף.

עַשְׁתֵּיעָשָׂר לְעַשְׁתֵּי עָשָׂר הַחֹדֶשׁבְּנָיָה הַפִּרְעָתוֹנִי מִןבְּנֵי אֶפְרָיִם; וְעַל, מַחֲלֻקְתּוֹ, עֶשְׂרִים וְאַרְבָּעָה, אָלֶף.

הַשְּׁנֵים עָשָׂר לִשְׁנֵים עָשָׂר הַחֹדֶשׁחֶלְדַּי הַנְּטוֹפָתִי לְעָתְנִיאֵל; וְעַל, מַחֲלֻקְתּוֹ, עֶשְׂרִים וְאַרְבָּעָה, אָלֶף. אין חודש אחד עשר. אחרי חודש עשירי יש חודש – עַשְׁתֵּי עָשָׂר ואחרי חודש זה יש חודש– שְׁנֵים עָשָׂר.

פה ניתן לראות שגם מנין החודשים וגם מנין שאינו חודשים במספרים, לא כולל בתוכו את הספרה אחד עשר.

(יש עניין עם הספרה אחד עשר אצל אוייבי העם היהודי והעמים כולם, יש את ה– nine eleven שהרבה מכם שמעתם את המושג , הרבה מכם לא יודעים שגם miriam makeba דיברה על העניין כשגלתה מדרום אפריקה בשנות השישים לפי הספורות הנוצריות).

ההוכחה הכי טובה שהחודשים שאתם מכירים, כמו שבט כסלו טבת, אינם חודשים יהודים היא שאין להם משמעות בשפה העברית..

זה מצויין שהשלטון הוא שלטון זר בישראל, כך העם היהודי במצב גלות והוא אינו חוטא, גם לא בשפתו. כי שוב, המדינה לא קבעה חוק יסוד שהמדינה יהודיה. אז תגידו שהעם בוחר ואני אומר שגם באמריקה ובארופה יהודים בוחרים לפרלמנט..

וְאֶת-עֵשָׂו, שָׂנֵאתִי; וָאָשִׂים אֶת-הָרָיו שְׁמָמָה, וְאֶת-נַחֲלָתוֹ לְתַנּוֹת מִדְבָּר.

עשיו

טעיתי בניסוח.

יעקב לא גנב את הברכה והבכורה, הוא קנה אותה ביושר מעשו.

"האומנם התיחסה הציונות הדתית אל התנועה הציונית כמנוף להרמת קרנה של היהדות בעולם וביחוד בארץ ישראל? או שהפכה את היהדות למנוף להרמת קרנה של הציונות עד שזו האחרונה הפכה ל "דת", כשהתורה וחוקיה משתעבדים לה, ומשרתים אותה. בשאלה מרכזית זו עוסק הספר "דת הציונות", תוך כדי שהוא דן במכלול הנושאים הקשורים להבדלים ההשקפתיים שבין היהדות החרדית והציונות הדתית, ובהשלכות המעשיות של הבדלים אלה כפי שבאו לידי ביטוי במאה השנים האחרונות. הספר חושף עובדות רבות, וחומר רב, המוסתרים מהחברה הדתית לאומית ע"י רבניה, מנהיגיה, ומסגרות החינוך שלה." מתוך הספר שת הציונות מאתר- אזמרך בלאומים.

אנשים שמכירים את ולדימיר ויסוצקי שכתב את השיר טמבל ומר "אפילו אלהים נקשר בחבל" יוכלו להבין שולדימיר דיבר בדיוק על דבריו של יואל אלחנן.

ברור לכולנו שלא ניתן להעביד את בורא עולם אך דת הציונות עושה שימוש של הבה ונתחכמה בתורה.

יורדי דומה.

הרמב"ם אמר ואני מסכימה עם דעתו, שהמוסלמים מייחדים את האל כראוי. הרב עובדיה יוסף אמר שלדעתו יהודי יכול להתפלל במסגד תפילה יהודיה ואני מסכימה עם דעתו. אני חושבת שמהמקום של אהבת היהודים והמוסלמים לבורא עולם שהוא אחד ושמו אחד-  יבוא שלום.

אתם צריכים להבין שהמוסלמים בימיו של הרמב"ם אישרו אותו. מלכים מוסלמים התייעצו איתו, כמו שאמר להם הנביא מוחמד-  "אם יש לך ספק כלשהו בדבר מה (מן הקוראן) שהורד אליך שאל את (בני ישראל) שקיבלו ולמדו את הספר לפניך." (סורה 10 פסוק 94)." וויקיפדיא.

בתורתנו כתוב על כך-

וְאִשְּׁרוּ אֶתְכֶם, כָּל-הַגּוֹיִם:  כִּי-תִהְיוּ אַתֶּם אֶרֶץ חֵפֶץ, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת. מלאכי.

תאריך.

כִּי-תוֹלִיד בָּנִים וּבְנֵי בָנִים, וְנוֹשַׁנְתֶּם בָּאָרֶץ; וְהִשְׁחַתֶּם, וַעֲשִׂיתֶם פֶּסֶל תְּמוּנַת כֹּל, וַעֲשִׂיתֶם הָרַע בְּעֵינֵי יְהוָה-אֱלֹהֶיךָ, לְהַכְעִיסוֹ. הַעִידֹתִי בָכֶם הַיּוֹם אֶת-הַשָּׁמַיִם וְאֶת-הָאָרֶץ, כִּי-אָבֹד תֹּאבֵדוּן מַהֵר, מֵעַל הָאָרֶץ, אֲשֶׁר אַתֶּם עֹבְרִים אֶת-הַיַּרְדֵּן שָׁמָּה לְרִשְׁתָּהּ:  לֹא-תַאֲרִיכֻן יָמִים עָלֶיהָ, כִּי הִשָּׁמֵד תִּשָּׁמֵדוּן. וְהֵפִיץ יְהוָה אֶתְכֶם, בָּעַמִּים; וְנִשְׁאַרְתֶּם, מְתֵי מִסְפָּר, בַּגּוֹיִם, אֲשֶׁר יְנַהֵג יְהוָה אֶתְכֶם שָׁמָּה.  דברים.

המילה תאריך לציון זמן היא לא מילה מהתורה, המילה הנכונה היא- מועד. עת. המילה זמן מוזכרת מעט מאוד פעמים.

ב"כללי" כמו שאומרים, בחירת המילה תאריך לציון זמן היא כנראה מרצון טוב:

וְשָׁמַרְתָּ אֶת-חֻקָּיו וְאֶת-מִצְו‍ֹתָיו, אֲשֶׁר אָנֹכִי מְצַוְּךָ הַיּוֹם, אֲשֶׁר יִיטַב לְךָ, וּלְבָנֶיךָ אַחֲרֶיךָ–וּלְמַעַן תַּאֲרִיךְ יָמִים עַל-הָאֲדָמָה, אֲשֶׁר יְהוָה אֱלֹהֶיךָ נֹתֵן לְךָ כָּל-הַיָּמִים. דברים.

מגן דוד 2

מגן דוד הוא שני משולשים, האחד שקצהו למעלה והשני קצהו למטה.

אִם אֶסַּק שָׁמַיִם, שָׁם אָתָּה; וְאַצִּיעָה שְּׁאוֹל הִנֶּךָּ. תהלים.

עזרא ונחמיה.

"על פי המחקר, הספרים נכתבו על ידי שני כותבים שונים וחוברו יחד לאחר כתיבתם, כפי שספר תרי עשר אוחד לאחר כתיבת חלקיו. חלק מהראיות שמובאות הן שבספר עזרא משולבים רישיונות חשובים בלשונם, לעומת ספר נחמיה שלא הביא את הרישיון לעלייה וגם לא הביא את הרישיון לבניית ירושלים. בנוסף, בראש ספר נחמיה יש 'כתובת', בעוד שבראש ספר עזרא אין. בנוסף, פרק ח' בנחמיה עוסק בעיקר בעזרא, וסביר להניח שאילו היה מחבר אחד לשני הספרים הוא היה מכניס את הפרק הזה בספר עזרא. כמו כן, הכותב של ספר עזרא מונה את השנה מחודש ניסן[7], כמקובל בתורה, ואילו בנחמיה הסופר החליט למנות את השנה מתשרי[8]." וויקיפדיא.

לא מניסן ולא מתשרי, בורא עולם אמר שהחודש הראשון הוא חודש האביב- ראש החודשים החודש של חג הפסח. לא אמר ניסן..

עזרא ונחמיה חיו בגלות ומשכך השתמשו בשמות החודשים שלהם. כמו שאתה היית בגלות והשתמשת במועדים של ארץ הגלות.

וַיַּעֲשׂוּ בְנֵי הַגּוֹלָה אֶת הַפָּסַח בְּאַרְבָּעָה עָשָׂר לַחֹדֶשׁ הָרִאשׁוֹן: עזרא.

חודש ראשון ולא חודש ניסן ולא חודש שביעי.

בחודש שביעי, סוכות ולא חודש ראשון ולא תשרי.

וַיִּמְצְאוּ כָּתוּב בַּתּוֹרָה אֲשֶׁר צִוָּה יְהוָה בְּיַד מֹשֶׁה אֲשֶׁר יֵשְׁבוּ בְנֵי יִשְׂרָאֵל בַּסֻּכּוֹת בֶּחָג בַּחֹדֶשׁ הַשְּׁבִיעִי: נחמיה.

אשדוד.

לֹא-נוֹתַר עֲנָקִים, בְּאֶרֶץ בְּנֵי יִשְׂרָאֵל:  רַק, בְּעַזָּה בְּגַת וּבְאַשְׁדּוֹד–נִשְׁאָרוּ. יהושע.

"אשדוד קרויה על שם אחת מחמש ערי פלשתים ששכנו באזור," וויקיפדיא.

גם גת ואשקלון היו ערים פלשתיות. אין סיבה לקרוא לערים בישראל על שם ערים פלשתיות. אלו ערים אויבות של העם היהודי.

חמשת הערים הפלישתיות הן הערים של חמשת המלכים שיהושע הרג.

"פינצטא".

"בשפת הדיבור, "בפינצטה" מסמל בקפידה, בסבלנות, או תוך בררנות יתרה, למשל "לבחור בפינצטה"‏[2][3]." וויקיפדיא.

בשורה התחתונה, המילה הנכונה בעברית למילה פינצטה הגרמנית, צריכה להיות משורש המילה- מ.ר.ט, ולא משורש המילה ל.ק.ט.

וּכְשָׁמְעִי אֶת-הַדָּבָר הַזֶּה, קָרַעְתִּי אֶת-בִּגְדִי וּמְעִילִי; וָאֶמְרְטָה מִשְּׂעַר רֹאשִׁי, וּזְקָנִי, וָאֵשְׁבָה, מְשׁוֹמֵם. עזרא.

 לֹא-יְבַקֵּר הַכֹּהֵן לַשֵּׂעָר הַצָּהֹב, טָמֵא הוּא.  וְאִם-בְּעֵינָיו עָמַד הַנֶּתֶק וְשֵׂעָר שָׁחֹר צָמַח-בּוֹ, נִרְפָּא הַנֶּתֶק–טָהוֹר הוּא; וְטִהֲרוֹ, הַכֹּהֵן.

(הכתובית נכתבה לפני שהחלתי באתר את הספירות היהודיות לדעתי , הספורות בכתובית לפי הספורות הנוצריות):

אולמרט/מרידור

לנוכח ידיעתנו שהשמש היא בצבע שהגדרתם- צהוב. ולנוכח ידיעתנו שלכהן אסור לבוא אצל הצהוב כי טמא הוא. ברור לכולנו שאנחנו לא יודעים מה הוא הצבע הצהוב. והצהוב הוא לא הצהוב שאתה חושב שהוא. כך שאולמרט שאמר שהוא לא מבקר במשחקי בית"ר תוך שהוא אומר שהוא מתבייש על היחס של אוהדי בית"ר לערבים, לא עושה את אולמרט הכהן שלא בא אצל הצהוב כי טמא הוא. וכמובן שלא עושה מהחבר'ה של קטמון (אבן הקאטון ומונים) טמאים. הרבה מהם עניים, אתם יודעים. מה שעשה אולמרט זה הטיית גר. הנזק שעשה אולמרט לערבים\לגר כרווזיוניסט שערש התהוותו בהתנחליות הוא הרבה יותר גדול מהבעת שנאה לערבים. הנזק כמנהיג שבשלטונו עשקו שכר גר ושכר יהודים הוא הרבה יותר גדול.

יותר נכון לומר שהצהוב הטמא מיוחס לשער (שֵּׂעָר) צהוב ולא לשמש. כך שלא כל השימושים בצבע הצהוב טמאים. אני אוהבת את הצבע, בורא עולם ברא.

lon זה צבע בערבית. בוני מגדל בבל עושים מאגיות באמצעות צבע.

עבד אברהם. ליטא ארעא- אונקלוס.

וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ. וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר. הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים. הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן.

לצורך העניין גם לאברהם היה עבד, זה לא עבד שאתם חושבים שהוא, אברהם שלח את עבדו למצוא לבנו כלה והעבד ביקש את עזרת בורא עולם לעשות את המלאכה שאמר לו אברהם לעשות, העבד של אברהם היה עבד שמשיח עם יהוה, הוא לא היה אדם געול. כשבורא עולם שחרר את עם ישראל מעבדות מצרים משה שאל את בורא עולם מי אומר לעם ששלח אותי, בורא עולם אמר לו שיגיד לעם שאהיה שלח אותו. וכפי שניתן ללמוד, בורא עולם היה גם בעבד אברהם.

וַיִּקַּח הָעֶבֶד עֲשָׂרָה גְמַלִּים מִגְּמַלֵּי אֲדֹנָיו, וַיֵּלֶךְ, וְכָל-טוּב אֲדֹנָיו, בְּיָדוֹ; וַיָּקָם, וַיֵּלֶךְ אֶל-אֲרַם נַהֲרַיִם–אֶל-עִיר נָחוֹר. וַיַּבְרֵךְ הַגְּמַלִּים מִחוּץ לָעִיר, אֶל-בְּאֵר הַמָּיִם, לְעֵת עֶרֶב, לְעֵת צֵאת הַשֹּׁאֲבֹת. וַיֹּאמַר–יְהוָה אֱלֹהֵי אֲדֹנִי אַבְרָהָם, הַקְרֵה-נָא לְפָנַי הַיּוֹם; וַעֲשֵׂה-חֶסֶד, עִם אֲדֹנִי אַבְרָהָם. הִנֵּה אָנֹכִי נִצָּב, עַל-עֵין הַמָּיִם; וּבְנוֹת אַנְשֵׁי הָעִיר, יֹצְאֹת לִשְׁאֹב מָיִם.  וְהָיָה הַנַּעֲרָ, אֲשֶׁר אֹמַר אֵלֶיהָ הַטִּי-נָא כַדֵּךְ וְאֶשְׁתֶּה, וְאָמְרָה שְׁתֵה, וְגַם-גְּמַלֶּיךָ אַשְׁקֶה–אֹתָהּ הֹכַחְתָּ, לְעַבְדְּךָ לְיִצְחָק, וּבָהּ אֵדַע, כִּי-עָשִׂיתָ חֶסֶד עִם-אֲדֹנִי.למעוניינים לקרוא את כל הפרק.. אתם צריכים להבין, האב של רבקה לא נתן ככה את רבקה ליצחק.. הוא קרא לנערה ושאל פיה, וזה עוד בימי קדם, שהיו "פרימיטיבים".

משכב רוחני.

זה די מצחיק שהמבקש לעצמו משכב זכר ניסה להצדיק זאת שפירש שדוד שכב עם יהונתן. דוד אמר כך:

צַר-לִי עָלֶיךָ, אָחִי יְהוֹנָתָן–נָעַמְתָּ לִּי, מְאֹד; נִפְלְאַתָה אַהֲבָתְךָ לִי, מֵאַהֲבַת נָשִׁים.

דוד עשה הבדלה בין סוג האהבה של אהבת נשים לאהבת יהונתן אליו. הוא לא עשה משכב את זכר משכבי אשה.

מֵאַהֲבַת נָשִׁים.

בהמשך אמר דוד:

שָׁאוּל וִיהוֹנָתָן, הַנֶּאֱהָבִים וְהַנְּעִימִם בְּחַיֵּיהֶם, וּבְמוֹתָם, לֹא נִפְרָדוּ;

ברור לכולנו שכמו שאנחנו לא מתרגמים את דבריו על שאול ויהונתן כמשכב בין אב לבן כך לא ניתן לפרש את מערכת היחסים בין יהונתן לדוד כאיש ששוכב את זכר משכבי אשה.

אם דוד המלך היה שוכב את זכר משכבי אשה- הוא לא היה נהיה דוד המלך, יען כי משכב מסוג זה- זה דין מוות. זה תועבה.

קורסיקה היחידה השלמה

מוקד.

וחצב וחקק.

ג'ון לנון המערבי כתב מדוע הצלילים הראשונים מערבים כשהלין על דרכי המערב ונרצח…

לצורך העניין דימונה ועיירת הפועלים האנגלית ליברפול, עיר הולדתו של ג'ון לנון- הן עיירות תאומות.

כך שברור לכולנו למה המזרחים אוהבים את שירתו של ג'ון לנון, הוא דיבר לליבנו כשהיינו ילדים…

לא הבנתי את כל המילים, אני עדיין שרה עם הטעויות את המילים, זה נחקק בראש, בגיל צעיר הצלילים והמילים נחקקות בראש, אך הבנתי את הרעיון של working class hero ושל power to the people  ההוכחה למשמעות ההשפעה של הצלילים הראשונים, היא שלמרות גילי ולמרות שאני יודעת שיש מילים שאני אומרת אותן  לא נכון באנגלית, אני עדיין עושה זאת…

ג'ון לנון הוא של המזרחים- נוחי דנקנר והקיבוצניקים לא יכולים לשיר ג'ון לנון.

הרצוג פוקס נאמן.

קלאסית פרומו תשיעי.

מה שהטייקון צריך להבין כשהוא צופה באופרה נאבוקו, שהוא לא בצד של מקהלת העבדים העבריים.

פחית בירה

.

.

.

.

.

.

בקריאה ראשונה לא חשבת ולא עלה במחשבתך שמדובר בדיסקו של הקיבוץ.

אונס.

רדיו זמן השלום- כֶּתֶר מַלְכוּת- פרק ראשון.

רדיו זמן השלום- comment te dire adio.

.........

נשים טובות.

שיי'קה- (האם)אתה זוכר פסח, מה אמר לנו גנדי..

פולי- מה זה, אם אני זוכר..

גברי שואל- גנדי..

שייקה ופולי עונים- גנדי גנדי..

גברי- גנדי, (האם) אתה מתכוון האלוף גנדי..

שייק'ה- למה לאיזה גנדי אתה מת'(כוון), (האם)היה עוד גנדי בארבעים ושמונה..מה זה (האם זה) כמו היום שכל גנדי זה טרנספר…

גנדי.

שייק'ה ופולי- זה הסיר חביבי.. מה …

פניו החשופים של רחוב רחבעם זאבי, של גנדי, האלוף, נחשפו בימים אלה,

כן, זה סוג של סדר, כל דבר שב למקומו..

כל סיר והמילוי שלו. גם הסיר של רחוב גנדי הושב למקומו.

דמות האנס היא כבר לא הדמות של האיש השחור שהולך אחרייך בלילה ואת מפחדת.

 גברי-  האם זה לא נס, ינואר. האם זה לא נס חנוכה, פסח…..

מה שצריך שהטייקון להבין כשהוא קורא את ההגדה של פסח- שהוא בצד של הפרעונים.

פרופסורים

מליארדר 000

מסקנההימים ההם- סיכום שנת שבעים ושתיים.

התמוטטות עצבים זה טוב ליהודים… ספילברג. אַתֶּם עֵדַי נְאֻם-יְהוָה, וְעַבְדִּי אֲשֶׁר בָּחָרְתִּי: לְמַעַן תֵּדְעוּ וְתַאֲמִינוּ לִי וְתָבִינוּ, כִּי-אֲנִי הוּא–לְפָנַי לֹא-נוֹצַר אֵל, וְאַחֲרַי לֹא יִהְיֶה. ישעיהו. מכחישי שואה. "פינצטה". מכתבים לעיתונות. אוסקר\מלובביץ'\נתניהו\דוד המלך. מוסדות ארץ. עזרא ונחמיה.  מגן דוד. "קיצוץ בתפוקות".  EVOLUTION. טוֹב אֶרֶךְ אַפַּיִם, מִגִּבּוֹר; וּמֹשֵׁל בְּרוּחוֹ, מִלֹּכֵד עִיר. משלי. עידן עופר\ניר גלעד\שרון יצחק תשובה\ כראדי\ מתווה הגז\בנימין נתניהו\מס.  valentine. שרה והגר.  רדיו זמן השלום- כֶּתֶר מַלְכוּת- פרק ראשון.  מלוב-ביץ'. תיק דוסים.  לובים\לודים\פלישתים\ערלים.  יורדי דומה. עם הלוי תהלתך.  כשכורכים את זה עם זה- זה לא זה.  433.. וחצב וחקק. mr' ben(jamin) net(anyahu), naftali, מזון. ma- zon. לֹא-יְבַקֵּר הַכֹּהֵן לַשֵּׂעָר הַצָּהֹב, טָמֵא הוּא. ins-tant kar-ma. וְאֶת-עֵשָׂו, שָׂנֵאתִי; וָאָשִׂים אֶת-הָרָיו שְׁמָמָה, וְאֶת-נַחֲלָתוֹ לְתַנּוֹת מִדְבָּר. zionist religin… ירושלים לא יכולה להיות אפס שתיים. קול אשה. ריו. משכב רוחני. דרגת הכלב. the joker. אבא הילל וגברת אור כשדים. שבויים.  הֲרִמֹתִי יָדִי אֶל-יְהוָה אֵל עֶלְיוֹן, קֹנֵה שָׁמַיִם וָאָרֶץ. הכל לטובה. ארץ יסדה לעולם. יעקב ועשו.  גפן סדום. לוח מועדי השנה השבעים ושלוש. נחש צפע. בחמש קם צייד. הורדת מסכה. חשיפת מסכה. אונקלוס. און. קן לציפור, לוציפר. אמא'שך לא בגבס.. וְשָׁחַטְתָּ אֶת-הַפָּר, לִפְנֵי יְהוָה, פֶּתַח, אֹהֶל מוֹעֵד. שמות. ההבדל בין בגין מנחם, יצחק רבין ואנואר סאדאת לבין, בנימין נתניהו, שמעון פרסקי ומובראק. עשתי עשר. כלב של אדונים.  עבד אברהם. בסופו של יום. תאריך. תורה- מועדים. to b or not to b. ילדי האוצר- "ההתפתחות האבולוציונית" של ילדי חסמבה. שבט יהודה. ארץ יסדה לעולם. הנסיכה והאפון. בילדרברג.

21

ruzuuky 2

FREE MA SON.

שימו לב שגם לבית המשפט של תחתיות ארץ יש את הסמל של הבונים החופשיים ועל גג בית המשפט יש פסל של רימון, גם לקבוצת עזריאלי יש את הסמל של הבונים החופשיים גם הכיתוב – BBQ מופיע בסמל האילומינתי שהיא שלוחה שלהם. לנוכח ידיעתנו שתשובה הוא אדם חופשי לחטוא ולא לשלם את המחיר, ברור לכולנו מה מהות המילה חופשי בדת' הבניא- הבבונים של העיר שעולים מהים של עציון גבר.. של שלמה המלך שבורא עולם קרע את ממלכתו:

מוסדות ארץ.

ואפשר גם כך.. אתם יודעים:

evolution-2.

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.