בכורי החודש השלישי אחרי חג השבועות בשנת שבעים וארבע.

ניתן ללמוד מדרך השלטון הספרטנית שהקיבוצניקים שהפכו לקפיטליסטים הם צאצאי ספרטה\א..(כמובן שאסייג את הדבר, יש איחוד ויש מאוחד, והיה קרע..) שורש המילה פ.ר.ט היא אינה מהתורה, את שורש המילה פ.ר.ט ניתן למצוא אצל צורות שלטון של עריצים בכל הדורות.

כהנים

בונפרטה, אפרטהייד, קפיטליזם\הפרטה.. כמו האפרטהייד גם הקיבוצים לפני שהפכו לקפיטליסטים החלו דרכם בחקלאות. כמו הספרטנים גם הקיבוצניקים ניהלו חברה שיוויונית בינהם, אך העבידו שלא בדרך שיוויונית את אלה שאינם חלק מהם, בישראל היו עיירות הפיתוח שעבדו ועובדים אצלהם כעבדים כשהמדינה מעדיפה את הקיבוצים  ובכך מרימה לקיבוצים להנחתה ונותנת להם את מגרשי השליטה תוך שהיא סוללת את תושבי עיירות הפיתוח להיות עבדים להם. ובכך המשילו את תושבי עיירות העוני ל- הלוטים.

גם הקיבוץ בישראל נהג להשתמש במטבע שאינו המטבע של המדינה.

אני טוענת שהמותקים הם יצירי הכלאיים אותם בני עניים שעוצבו להיות כלבי השמירה שלהם כשבאו כילדי חוץ לקיבוצים וכבני עניים לפנימיות וגם עניים שכילבנו אותם בכלא, בבור של השריף.. במשל חסמבה שמאמצת את ילדיו של זורקין.

וזה לעג לרש חרף עושהו עני, בדיוק כמו בנט שהתנגד לחוק העסקה ישירה ואמר לילדים של האבות המועסקים אצל הקיבוצניק לשעבר ניר גלבוע בן יורם גלבוע, שאין להם "מזל" שהם נולדו לבני אדם המועסקים בשכר עוני בשכר שמשמעותו שכר עני שמלקט את שכרו מפאת השדה למרות שהוא עובד, והציע להם בנט להיות להם לאב.

מכה וחובש. אלוהים אחרים בנטיעקב ועשו.

וכפי שאתם יודעים בישיבה של בנט ודרוקמן יש רב הומו, כמו הספרטנים..

 במות.מהבחינה הזו אין הבדל בין יושבי הכנסת לבין שחקני הקאמרי או הבימה. זה שלבמה קוראים כנסת זה לא אומר שהיא לא במה. ברמת העיקרון הכנסת היא כמו הבימה והקאמרי, שחקן עולה לבמה ומה שהוא על הבמה זה לא מה שהוא כשהוא יורד מהבמה..

אותו הדבר לגבי כל מקום הו מוצבים השחקנים\צירים שלך, במוסדות המדינה ועד המנקה בתחפושת וחנות המכולת ולעיתים גם השכנים…
המקומות בו הצירים שלך מוצבים הן במות.
ברור לי ולך שלא רק לך יש את הזכות לשחק על הבמה .
על פי אותו עיקרון שמוסכם ומקובל על כולם- שקושניר משחק את צ'ה גווארה, זה לא באמת.. ומקובל על כולם שקושניר לא משקר.

יעל.

אני טוענת שלוי שסירס את אבר זכרותו של האנס שאנס את אחותו, הוא אביר שכל אשה חולמת שיהיה לה גבר כמוהו.

וִידַעְתֶּם–כִּי שִׁלַּחְתִּי אֲלֵיכֶם, אֵת הַמִּצְוָה הַזֹּאת:  לִהְיוֹת בְּרִיתִי אֶת-לֵוִי, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת. בְּרִיתִי הָיְתָה אִתּוֹ, הַחַיִּים וְהַשָּׁלוֹם, וָאֶתְּנֵם-לוֹ מוֹרָא, וַיִּירָאֵנִי; וּמִפְּנֵי שְׁמִי, נִחַת הוּא. תּוֹרַת אֱמֶת הָיְתָה בְּפִיהוּ, וְעַוְלָה לֹא-נִמְצָא בִשְׂפָתָיו; בְּשָׁלוֹם וּבְמִישׁוֹר הָלַךְ אִתִּי, וְרַבִּים הֵשִׁיב מֵעָוֺן.  כִּי-שִׂפְתֵי כֹהֵן יִשְׁמְרוּ-דַעַת, וְתוֹרָה יְבַקְשׁוּ מִפִּיהוּ:  כִּי מַלְאַךְ יְהוָה-צְבָאוֹת, הוּא. מלאכי.

צריך לזכור שלאחר שלוי ושמעון חתכו לשכם את איבר זכרותו ולמרות כעסו של יעקב שבניו לא כיבדו את ההסכם שעשה עם שכם וחמור לאחר אונס דינה, לוי נבחר לשבט הכהונה.

מבחינת הלב, יחשוב כל אדם ותחשוב כל כל אשה אם נכון הדבר להביא בברית מילה בני האדם שאנסו בת ישראל.

כתובת חודש שלישי בשנת שבעים וארבע.

לשמחתנו בנימין נתניהו לא יכול להיות המגש שיגיש ל- EDOM את הבכורה והברכה של העם היהודי, יען כי בנימין נתניהו הוא לא כלי טהור, מביני עניין יודעים שחייבים להגיש בכלי טהור ובנימין נתניהו ששכב עם בעולת בעל לא יכול להיות מגשר שיגיש לעמו של עשו את הבכורה והברכה. אני טוענת שאותו הדבר לגבי בני ובנות ישיבת אור עציון…

וַיְהִ֤י עֵשָׂו֙ בֶּן־אַרְבָּעִ֣ים שָׁנָ֔ה וַיִּקַּ֤ח אִשָּׁה֙ אֶת־יְהוּדִ֔ית בַּת־בְּאֵרִ֖י הַֽחִתִּ֑י וְאֶת־בָּ֣שְׂמַ֔ת בַּת־אֵילֹ֖ן הַֽחִתִּֽי׃ וַתִּֽהְיֶ֖יןָמֹ֣רַת ר֑וּחַ לְיִצְחָ֖ק וּלְרִבְקָֽה׃ בראשית.

אתם יודעים שיש קיבוץ בארי, ויש קיבוץ לוטן וקיבוץ גת שאלה שמות של זרע עשו.

 מועדפת.

ברור לכולם שהשרים בכלל ושר הכללה בפרט, סותרים עצמם כשהם לא מאשרים תחבורה של אגד ודן בשבת (לפי הספורות) ומניעים חיילים משוחררים לעבוד בשבת בתחנת הדלק של בינו\פז, טן, ושרון יצחק תשובה\דלק, ואלון דור, כעבודה מועדפת עליה הם מקבלים מענק שחרור מהצבא.
כמו שהשרים יודעים למנוע עבודה בשבת (לפי הספורות) של עובדי אגד ודן, הם יכולים להתנות את המענק לעסקים שאינם עובדים בשבת לפי הספורות (אין אדם שיודע אם היום שבת לפי ספורות הבריאה, אין דרך מדעית לדעת זאת).
השרים שמחוקקים חוק שבת בתחבורה של אגד ודן ולא מחוקקים חוק שבת בעבודה המזכה חיילים במענק, נושאים באשמה ובדין.
ברור לכולנו שהזוכים הם בעלי חברות הדלק שזוכים באפשרות להעסיק עובדים בשכר נמוך לזמן ארוך ועושה רושם שגם בלתי מוגבל, וזאת על חשבון משלמי המיסים בישראל- יהודים וגרים.

ההבדל בין בעל עסק שבוחר לעבוד בשבת, לבין החיל המשוחרר הוא שלעובד אין בחירה, המדינה העמידה את מגרש תחנות הדלק כמקום עבודה שבו הם יכולים לקבל את מענק השחרור.

תורה- סדר חדש- בראשית פרק אחד ועשרים.

סדר חדש- תורה – בראשית פרק שנים ועשרים.

סדר חדש- תורה- בראשית פרק שלושה ועשרים.

תורה- סדר חדש- בראשית פרק ארבעה ועשרים.

תורה- סדר חדש- בראשית פרק חמישה ועשרים.

תורה- סדר חדש- בראשית פרק שישה ועשרים.

תורה- סדר חדש- בראשית- פרק שמונה ועשרים. 

תורה- סדר חדש- בראשית פרק שלשים.

תורה- סדר חדש- בראשית פרק שלשים.

תורה- סדר חדש- בראשית פרק אחד ושלושים.

 תורה- סדר חדש- בראשית פרק שנים ושלשים.

 בקריאה ראשונה.

מהבחינה הזאת הקיבוץ וציבור ישיבת אור עציון הם אותו הדבר,
הם מספקים מקלט לרוצח.
בקיבוץ שומרת, ילדי הקיבוץ שאונסים נשים מקובלים על הקיבוץ ואת הנאנסת הקיבוץ הוקיע.
וכך בדיוק בישיבת אור עציון, מוטי אלון לאחר הרשעתו עדין מקובל על ראש הישיבה וציבורו.
אותו מקרה היה של אמא של שרית שחזרה בתשובה ושידכו לה אנס דוס מבית שהתגרש מאשתו הראשונה שמציבורו ידעו שהוא אנס את ילדיו ונכדיו ושדכני הציבור הליטאי אירגנו לו חוזרת בתשובה שאצלה יוכל לפרוק את יצריו. חשוב להבין שהמקרה לא הובא למשפט.

בתהלים כתוב האנשים האלה כך:
רָשָׁע–כְּגֹבַהּ אַפּוֹ, בַּל-יִדְרֹשׁ; אֵין אֱלֹהִים, כָּל-מְזִמּוֹתָיו.

היום כל אשה בקיבוץ וכל ילד באור עציון יודעים שאם יאנסו אותם והם יתלוננו, אז החברה בה הם חיים תגרש אותם ותקבל את האונסים.
מתוך המקום הזה יש מצב שהם לא יתלוננו.

שליחות קטלנית- שנים.

בשורה התחתונה דעאש היא צמיחת הדור של ה- טלי-בן. הם אנשי טרור מטעם האחווה שאמונים לזרוע את המלחמה בעולם שמייצר את הרעש שמסיח את דעת העמים מאנשי האחווה של MA -TAL-ON אתם יודעים ה- FREE- MA- SON שהמלחמה היא למעשה הכח שמגבה אותם בזמן שהם עושקים את העמים, כמו לוחמה בשטח בנוי, שהכח מחולק לשני כוחות הכוח שנותן חיפוי והכח שפורץ.

כך שברור לכולנו שדעאש שנלחמה באסאד ועשתה פיגועים בצרפת ובאיראן ובאנגליא, הם לא כח שפועל נגד ה"מערב", הוא כח שמייצר את השקט ל"מערבים" לשלוט על העמים ולעשוק את העמים. בדיוק כמו שהבחור מקוראה (שלמד בלונדון) שמשחק את ה"פסיכופט", למעשה מייצר את האישור של העמים את מנהיגי ה"מערב".

יען כי,

שמעמידים מנהיגי המערב מול המנהיג הקוראני, מנהיגי המערב נראים טובים.

אני טוענת שגם ה"פסיכופט" מקוראה הוא- טלי בן.

אני טוענת שבן לאדן לא באמת מת, הוא רק סיים את תפקידו כרועה שקר של עניים שהוא ידע לקבץ ולרעות את המרד שלהם שבסופו של יום הטיב עם החבר'ה של בוש..

וַֽיְהִי־עֶ֥רֶב וַֽיְהִי־בֹ֖קֶר י֥וֹם אֶחָֽד׃ מעודכן.

וַיֹּ֥אמֶר אֱלֹהִ֖ים יְהִ֣י א֑וֹר וַֽיְהִי־אֽוֹר׃ וַיַּ֧רְא אֱלֹהִ֛ים אֶת־הָא֖וֹר כִּי־ט֑וֹב וַיַּבְדֵּ֣ל אֱלֹהִ֔ים בֵּ֥ין הָא֖וֹר וּבֵ֥ין הַחֹֽשֶׁךְ׃ וַיִּקְרָ֨א אֱלֹהִ֤ים ׀ לָאוֹר֙ י֔וֹם וְלַחֹ֖שֶׁךְ קָ֣רָא לָ֑יְלָה וַֽיְהִי־עֶ֥רֶב וַֽיְהִי־בֹ֖קֶר י֥וֹם אֶחָֽד׃

וַיֹּ֣אמֶר אֱלֹהִ֔ים יְהִ֥י רָקִ֖יעַ בְּת֣וֹךְ הַמָּ֑יִם וִיהִ֣י מַבְדִּ֔יל בֵּ֥ין מַ֖יִם לָמָֽיִם׃ וַיַּ֣עַשׂ אֱלֹהִים֮ אֶת־הָֽרָקִיעַ֒ וַיַּבְדֵּ֗ל בֵּ֤ין הַמַּ֨יִם֙ אֲשֶׁר֙ מִתַּ֣חַת לָֽרָקִ֔יעַ וּבֵ֣ין הַמַּ֔יִם אֲשֶׁ֖ר מֵעַ֣ל לָֽרָקִ֑יעַ וַֽיְהִי־כֵֽן׃  וַיִּקְרָ֧א אֱלֹהִ֛ים לָֽרָקִ֖יעַ שָׁמָ֑יִם וַֽיְהִי־עֶ֥רֶב וַֽיְהִי־בֹ֖קֶר י֥וֹם שֵׁנִֽי׃

וַיִּקְרָ֨א אֱלֹהִ֤ים ׀ לָאוֹר֙ י֔וֹם וְלַחֹ֖שֶׁךְ קָ֣רָא לָ֑יְלָה וַֽיְהִי־עֶ֥רֶב וַֽיְהִי־בֹ֖קֶר י֥וֹם אֶחָֽד׃

וַיִּקְרָ֧א אֱלֹהִ֛ים לָֽרָקִ֖יעַ שָׁמָ֑יִם וַֽיְהִי־עֶ֥רֶב וַֽיְהִי־בֹ֖קֶר י֥וֹם שֵׁנִֽי׃

וַֽיְהִי־עֶ֥רֶב וַֽיְהִי־בֹ֖קֶר י֥וֹם אֶחָֽד׃

כל יום בורא עולם עשה עד הערב ואז בא הבוקר ושוב פעם עשה עד הערב וחזר לעשות בבוקר. על פי דבר בראשית היום מסתיים בבוקר ולא בערב. למרות שהמועדים הם מערב עד ערב. יכול להיות מערב עד ערב  כי בערב מתחילה המנוחה של היום, ואז גם מתחיל המועד שבדרך כלל יש מנוחה במועדי ישראל. וצריך לחשוב על מועד פסח למשל המועד הוא בחמישה עשר לחודש בחודש הראשון אך הוא מתחיל בארבעה עשר לחודש בחודש הראשון בערב. גם כמו שבת שהוא יום בשבוע בסוף השבוע שהוא יחידת זמן שמרכיבה חלק מהשבוע, זה כמו שאתה עובד מהיום הראשון ועד היום השישי ונח ביום השביעי ושמסתיים היום השביעי מסתיים השבוע שמסתיימת המנוחה של השבוע מסתיים שבוע ומתחיל שבוע חדש. וכך גם לגבי המנוחה של היום שמתחילה בערב ומסתיימת בבוקר ולכן הבוקר הוא סופו של יום אחד ותחילתו של יום שני, כמו שסוף מנוחת השבת הוא סוף של שבוע ותחילת שבוע חדש.

לימודים מבראשית.

דין וחשבון תקלה- שנים. המטבח של מרט"א/ה. מר. ספרט"א\ה קיאוטו\קאיטוש\קאיא.הומואוי\ספרטנים\עריצים, הלותים\עבדים, MUTAKIM\ בוגדים\כלבים\ SERVANT\ סוסים טרויאנים.

רדיו זמן השלום- GREEK JAZZ- היחידה המלאה.

תפילת שחרית.

 

עמוד היום החמישה עשר, לחודש, בחודש השלישי, בשנה השבעים וארבע.

עמוד היום הארבעה ועשרים, לחודש, בחודש השלישי, בשנת שבעים וארבע.

עמוד היום השלושים לחודש, בחודש השלישי, בשנת שבעים וארבע.

כמה שנראה לכם הדבר לא יתכן, אני טוענת שבנט הוא צמיחת הדור של פרסקי/"אבא שמעון" ואנשיו הם צמיחת הדור של הקיבוצים.

וכולם יודעים שהודו, הבן של אפי, נסע לדרא"פ לפני הגיוס, אני טוענת שהוא נסע לקורס קדם צבאי להיות ציר בצבא, כמו בריל אתם יודעים… גם לבן של אפי יש בן זוג מתחום הנעלים, כמו למגנזי.

כפי שאתם יודעים ה"אוליגרכים" היו אנשי שלומו של פרסקי.

ובנט התנגד לחוק העסקה ישירה למרות שהעסקה דרך סוחר בני אדם סותרת דבר תורה.

Copyright © 2021 . All rights reserved.