בכורי החודש השביעי בשנת שישים ושמונה לקוממיות העם היהודי בארצו.

שביעי.

מטפחת.

כתובות החודש:

1
"נחשפה הונאת מס בינלאומית בהיקף 120 מיליארד דולרים תחקיר בינלאומי שופך אור על התנהלות סניף בנק HSBC בז'נווה, שסייע להונאות מס של מלכים, סוחרי נשק, יהלומנים וזמרי רוק. ברשימה מופיעים 6,554 חשבונות בנק הקשורים לישראל, עם הון כולל של כ-10 מיליארד דולרים בין השמות המעורבים בפרשה נמצאים מלך ירדן עבדאללה השני," וואלה.
2
"פרס היה זה שסייע, מאחורי הקלעים, בשיכנוע המצרים למסור לשותפות הישראלית­מצרית, בראשות מימן ואיש העסקים המצרי חוסיין סאלם, את הזיכיון לאספקת גז לישראל. מימן יגלגל כמיליארד דולר בשנה בעיסקה זו, יגזור קופונים נאים ויהפוך לאחד האנשים העשירים בישראל.במרחב משוכנעים, כי יצליחו תוך שנה וחצי להשלים את צינור הגז מאלכסנדריה לישראל, כחלק מפרוייקט הצינור ממצרים לטורקיה, ולהתחיל באספקת הגז הטבעי לחברת החשמל. אולם, מטעמים מסחריים שומרים בסודיות את המחיר שתשלם חברת החשמל עבור הגז הטבעי." מעריב- 2001 . http://www.nrg.co.il/online/archive/ART/113/077.html "דיווח: בניו של מובארק קיבלו עמלת תיווך של 7.5% מעסקת הגז עם ישראל עיתון כוויתי מדווח כי בהתבסס על מסמכים סודיים שהגיעו לידיו, קיבלו בניו של נשיא מצרים לשעבר, גמאל ועלאה, עמלה בסך 187.5 מיליון דולר; חוסיין סאלם המקורב למשפחה, השתתף אף הוא במגעים לעיסקה, וזכה לעמלה של" 2.5% מעריב- 2011. בסופו של יום, מימן עשה תספורת בסך של כ- מליארד שקל במהלך מלחמת צוק איתן ולא מדברים על כך…

מאשריך מתעים.

3
נקודה למחשבה: אנחנו העם היהודי, היינו ארבע מאות שנים בעבדות קשה, הלכנו ארבעים שנה במדבר עד שקיבלנו את התורה. מה, לא מגיע לנו זכויות קניין על התורה, דוד המלך הוא מאבותנו, וישעיהו, וירמיהו ושמואל אלף ובית.. הכל שלנו.. מאבות אבותנו.. בדיוק כמו שסמי הוריש לעידן את "סמי קונדקטורס", לנו דוד הוריש את התהלים, ואתם יודעים כמה בוחטות דופקים מהתהלים. ברור לכולנו, שמגיע לעם היהודי תמלוגים בעבור אוצר התהלים.. שלא לדבר על יהודה הלוי… ואיבן גבירול..
אדלסון.

4

דין מאה אינו דין "פרוטה".
5
ברור לי ולך שבורא עולם לא האשים בת שבע ולא נטען נגדה שהיא פיתתה את דוד.. ברור לי ולך שבורא עולם העמיד לדין את המנהיג, את דוד המלך שהשתמש בכוחו כדי לשכב עם בת שבע.. בורא עולם גם לא האשים את הפקודים של דוד שהוא שלח אותם להביא לו את בת שבע…

ש.ג.

6
ברור לי ולך שליבא כלב סיבירי לארץ ישראל, זה להתעלל בנפש בהמה. הרי ברור לי ולך שמה שיצר את הצורך בספרי כלבים זה היבוא של כלבים מארצות קרות לארץ חמה כמו ישראל. אתה יודע שביקור אצל הספר זה סבל לבהמה מסוג כלב. ברור לי ולך ששוק חיות המחמד (אתה יודע, יצרני "עצמות", יצרני מזון לכלבים, וטרינרים עירוניים, יצרני שמיכות לכלבים, יצרני מלבושים לכלבים וכו') לא יגידו לך שזה לא טוב להביא כלבים לעיר, הם גם לא יגידו לך שזה לא טוב להרבות כלבים כדי ליצור ביקושים וצורך לאמץ\להציל חיות כדי לקיים את שוק "חיות המחמד" שסביר להניח "מגלגל מליארדים". כך שברור לי ולך מדוע הם לא יגידו שמקומם של הכלבים ביערות וכו'..

7

8
הסוכה מסמלת את המסע שעבר עם ישראל במדבר . מסע בו דרו בני ישראל בסוכה שמהותה ארעיות לעבר ארץ בה יבנו את בית הקבע שלהם. הארעיות של הסוכה והציווי להזכיר את הסוכה בחג שחותם את חגי ישראל מסמלת את המטרה שלשמה מגיע עם ישראל לארצו– לבנות בה בית שהוא נוגד את מהות הסוכה– בית קבע. משכך, מדינת ישראל כמוסד שמנהיג את ארץ ישראל, את עם ישראל,לא יכולה להרשות לעצמה מצב בו לקבוצה גדולה של אנשים בתוכה יש הרגשה של ארעיות בבתים בהם הם גרים. עם ישראל עדיין בגלות עדיין במסע. למדינת ישראל כישות יהודית– אין ערך, אין ממשות. אולי ישות ציונית כמו שאומרים בני דודנו הערבים. ככל העמים– כי כל העמים שואפים לציון.
9
בגילגולים המוקדמים שלהם, דוד המלך העיד עליהם כשכתב: יְחַלְּקוּ בְגָדַי לָהֶם; וְעַל-לְבוּשִׁי, יַפִּילוּ גוֹרָל. תהלים. כך שאתה מבין את משמעות השם של אבן האדם- חיליק… אתה יכול להבין, מה הן סוג הפעולות שאדם בשם חיליק עושה בתחום פעולות ההמרה בשרות ה- "משפחה". התפקיד של חיליק הוא תפקיד הרוצח. גם של אבא שלו וגם של סבא שלו.

וַיְדַבֵּר יְהוָה, אֶל-יְהוֹשֻׁעַ לֵאמֹר. דַּבֵּר אֶל-בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, לֵאמֹר:  תְּנוּ לָכֶם אֶת-עָרֵי הַמִּקְלָט, אֲשֶׁר-דִּבַּרְתִּי אֲלֵיכֶם בְּיַד-מֹשֶׁה.  לָנוּס שָׁמָּה רוֹצֵחַ, מַכֵּה-נֶפֶשׁ בִּשְׁגָגָה בִּבְלִי-דָעַת; וְהָיוּ לָכֶם לְמִקְלָט, מִגֹּאֵל הַדָּם. וְנָס אֶל-אַחַת מֵהֶעָרִים הָאֵלֶּה, וְעָמַד פֶּתַח שַׁעַר הָעִיר, וְדִבֶּר בְּאָזְנֵי זִקְנֵי הָעִיר-הַהִיא, אֶת-דְּבָרָיו; וְאָסְפוּ אֹתוֹ הָעִירָה אֲלֵיהֶם, וְנָתְנוּ-לוֹ מָקוֹם וְיָשַׁב עִמָּם. וְכִי יִרְדֹּף גֹּאֵל הַדָּם, אַחֲרָיו, וְלֹא-יַסְגִּרוּ אֶת-הָרֹצֵחַ, בְּיָדוֹ:  כִּי בִבְלִי-דַעַת הִכָּה אֶת-רֵעֵהוּ, וְלֹא-שֹׂנֵא הוּא לוֹ מִתְּמוֹל שִׁלְשׁוֹם. וְיָשַׁב בָּעִיר הַהִיא, עַד-עָמְדוֹ לִפְנֵי הָעֵדָה לַמִּשְׁפָּט, עַד-מוֹת הַכֹּהֵן הַגָּדוֹל, אֲשֶׁר יִהְיֶה בַּיָּמִים הָהֵם; אָז יָשׁוּב הָרוֹצֵחַ, וּבָא אֶל-עִירוֹ וְאֶל-בֵּיתוֹ–אֶל-הָעִיר, אֲשֶׁר-נָס מִשָּׁם. וַיַּקְדִּשׁוּ אֶת-קֶדֶשׁ בַּגָּלִיל, בְּהַר נַפְתָּלִי, וְאֶת-שְׁכֶם, בְּהַר אֶפְרָיִם; וְאֶת-קִרְיַת אַרְבַּע הִיא חֶבְרוֹן, בְּהַר יְהוּדָה.  וּמֵעֵבֶר לְיַרְדֵּן יְרִיחוֹ, מִזְרָחָה, נָתְנוּ אֶת-בֶּצֶר בַּמִּדְבָּר בַּמִּישֹׁר, מִמַּטֵּה רְאוּבֵן; וְאֶת-רָאמֹת בַּגִּלְעָד מִמַּטֵּה-גָד, וְאֶת-גלון (גּוֹלָן) בַּבָּשָׁן מִמַּטֵּה מְנַשֶּׁה.  אֵלֶּה הָיוּ עָרֵי הַמּוּעָדָה לְכֹל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וְלַגֵּר הַגָּר בְּתוֹכָם, לָנוּס שָׁמָּה, כָּל-מַכֵּה-נֶפֶשׁ בִּשְׁגָגָה; וְלֹא יָמוּת, בְּיַד גֹּאֵל הַדָּם, עַד-עָמְדוֹ, לִפְנֵי הָעֵדָה.

ברור לי ולך, שפעולת המרה בין נפש לנפש, זאת פעולה של רוצח כשהוא מצליח לעשות המרה זו.

המרת בית זבול, ששלמה בנה לבורא עולם מקדש הוא בנה לו בית זבול לעולם, גם גוף האדם הוא משכן לרוח החיים ששם בורא עולם לאדם.

המר.

10
וַיִּקְרָא רָעָב, עַל-הָאָרֶץ; כָּל-מַטֵּה-לֶחֶם שָׁבָר. שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ; לְעֶבֶד, נִמְכַּר יוֹסֵף. עִנּוּ בַכֶּבֶל רגליו (רַגְלוֹ); בַּרְזֶל, בָּאָה נַפְשׁוֹ. עַד-עֵת בֹּא-דְבָרוֹ– אִמְרַת יְהוָה צְרָפָתְהוּ. תהלים. עבדות מצרים משולה לעבדות במשמעות של עבדות הנפש. באה ברזל בנפשו של יוסף שנמכר להיות עבד במצרים.
11
התורה שלנו היא לא חומש. היא שבעה ספרים. בראשית שמות ויקרא במדבר דברים יהושע ושופטים. ספר יהושע הוא המשך של ספר דברים שנחתם במות משה וסמיכת ידו של יהושע. ספר יהושע נפתח במות משה ותחילת הנהגתו של יהושע, ספר יהושע נחתם במותו של יהושע ובמות אלעזר בן אהרון. ספר שופטים מתחיל באחרי מות יהושע. יש חוט מקשר ברור בין שבעת הספרים.לספר שמואל אין קשר ברור עם ספר שופטים. בחלוקה של תורה נביאים כתובים ספר יהושע וספר שופטים צריכים להיות בתורה, זה יותר נכון עם ההגיון.

12

לכן היה חשוב להוכיח שהתרומה שתרם עידן לאיצטדיון חיפה היא לא תרומה, יען כי סמי עופר קיבל הרבה מענקים מכספי משלמי המיסים בישראל- יהודים וגרים.


מענקי מדען
13
אחת השיטות שלהם זה לתרום מותגים עם המילה -INSTANT. כמו INSTANT COFEE – "נס קפה". סמי, זה קוד ל- סם- אל. עוד שם לשטן.. איצטדיון סמי עופר זה שדה תרומות בעמק הכדורים. .JOHN LENNON-INSTANT KARMA Instant Karma's gonna get you Gonna knock you off your feet They recognize your brothers

14

בתרגומים הנוצריים של התנ"ך תורגם הצירוף "הֵילֵל בֶּן-שָׁחַר" ככינוי לכוכב השחר. בשל כך, פירשו הנוצרים את המילה "הילל" כשם פרטי של ישות מיתולוגית כלשהי שזוהתה עם "כוכב בוקר בן אור" שהיה כינוי של האל לוציפר "נושא האור" במיתולוגיה הרומית. הירונימוס הקדוש מפרש גם את השם הילל בן שחר כשמו של המלאך שהיה קודם מבריק כמו כוכב השחר וכעת מילל בזמן נפילתו ארצה. הוא מסתמך על דבריו של לוקס האומר "ראיתי את השטן הנופל כברק מהשמים" (לוקס י,18)." וויקיפדיא.

בני שטן

אני ואתה יודעים שהסוף של ה- TELEPHON של יובל- 666.

15

BENNET.

עושה רושם שזאת תפילת ה- יהי רצון של בנט:בנט 2.
נורדאו. נורדאו-פרק שני. "זילות שואה"הזוי. הכל לטובה. תיק בנט. תיק דוסים. ארופאים.
שתיקת הפרים.
יש מצב ששתיקת הפרים של ישיבות אור עציון בעניין מוטי אלון ודרוקמן שאישר את מוטי אלון נובעת מכך: מתוך מאמר בערוץ 2: ""אחרי החשיפה במהדורה המרכזית לפיה במשרד הבינוי מקצים דירות שנועדו לנזקקים לעמותות דתיות המזוהות עם הבית היהודי, במערכת הפוליטית תוקפים את שר הבינוי: "הוא מספסר בדירות", האשים ח"כ גילאון. לפיד: "בבית היהודי מצאו פתרון קסם – פשוט מחלקים דירות לחברים על חשבונכם".

"באוגוסט 1928, מהנדס דני בשם יורגן ראסמוסן סקפט אשר עבד בחברת המכוניות DKW ‏(DAMF-KRAFT WAGEN) קנה את רוב המניות של "אאודי אוטומוביל וורקה". בשנת 1932, אוחדו אאודי, DKW, הורך וונדראר (WANDERER) לחברה אחת – אוטו אוניון AG ‏(AUTO UNION) סמל החברה – ארבע טבעות שלובות נועד לסמן את איחוד בין ארבע החברות. החברה התבקשה על ידי הצבא הנאצי ליצור רכב שטח ממוגן, אשר ישתמש במנוע V8, ומהירותו תגיע ל-50 מייל לשעה. החברה הצליחה לייצר את כלי הרכב, והעבירה אותם לורמאכט במהלך מלחמת העולם השנייה, שם השתמש הצבא כנגד הצבאות הלוחמים במשטר הנאצי. במהלך המלחמה העסיקה החברה כ-20,000 אלף עובדי כפייה, ואלפים מהם מתו עקב תנאי העבודה הקשים." וויקיפדיא.

ברור לכולנו שהילדים שלכם שהלכו והתחננו לאזרחות בפולין ובגרמניא וגרים בשכנות טובה וחברות עם העם הגרמני אמרו לך ללא מילים שהם לא שונאים העם שעשה שואה לאבותיהם.

משמע- הילדים שלכם לא אוהבים אתכם. מי שלא שונא את האנשים שעשו שואה לאבותיו ואמהותיו, לא אוהב את אבותיו ואמהותיו.

אתה יכול לראות זאת במילותיו של בן לניצולי שואה-

הם חושקים באזרחות והאזרחות נכספת… לאזרחות פולנית נכספה נפשו עוד בהיותו "צעיר פוחז כמים".

כתב שיר לאזרחות הפולנית הנכספת…

שפלות נפש.אני אספר לך סיפור,

כשאיל הגיע לארץ ביקשו ממני לקחת אותו לסיור לקוחות, היינו ילדים. תמימים עדיין אתה יודע..

ובדרך שאלתי אותו – האם באת לארץ כי מכאן הכסף של המשפחה שלך..

ואיל אמר- כן.

איל לא היה עונה היום על שאלה זו בתשובה – כן.

איל ממוצא פולני אתה יודע..

איל לא עשה צבא.. אתה יודע.. איל ישב וגירבץ בכיסא המנהלים שלו בזמן שעובד הקבלן בבית החרושת של אבא שלו (המשתכר שכר מינימום שיובל מצדיק את השכר  "כי יש אלף כמוהו בחוץ") הלך להלחם במלחמת לבנון השנית למען הארץ, למען האדמה שעליה יושב בית החרושת שממנו עושה המשפחה שלו- כסף.

וראית את ההערצה של יובל לאנשים הללו, וראית איך יובל מאוד כעס שביקשתי מאחות של איל להמתין מעט עד שאסיים לשלוח את ה- FAX כשהרכב שנסעתי בו באותה עת חסם את היכולת שלה לצאת מהחניה… ואתה יודע שלא ויתרתי בעניין והיא חיכתה ושסיימתי היא יצאה מהחניה.

שיבינו האנשים הללו שהם לא אלהים.

%d7%a0%d7%97%d7%95%d7%aa%d7%99%d7%9d נורדאו וקלמן.

מני נפתלי.

.

16

נשים טובות.

בשורה התחתונה, ברור לכולנו שהדו-סים  קבעו שקול אישה ערווה יען כי הם אנשי היילל הנחש ההומו.

הנחש הזה אתם יודעים:

וַיֹּאמֶר יְהוָה אֱלֹהִים לָאִשָּׁה, מַה-זֹּאת עָשִׂית; וַתֹּאמֶר, הָאִשָּׁה, הַנָּחָשׁ הִשִּׁיאַנִי, וָאֹכֵל.  וַיֹּאמֶר יְהוָה אֱלֹהִים אֶל-הַנָּחָשׁ, כִּי עָשִׂיתָ זֹּאת, אָרוּר אַתָּה מִכָּל-הַבְּהֵמָה, וּמִכֹּל חַיַּת הַשָּׂדֶה; עַל-גְּחֹנְךָ תֵלֵךְ, וְעָפָר תֹּאכַל כָּל-יְמֵי חַיֶּיךָ.  וְאֵיבָה אָשִׁית, בֵּינְךָ וּבֵין הָאִשָּׁה, וּבֵין זַרְעֲךָ, וּבֵין זַרְעָהּ:  הוּא יְשׁוּפְךָ רֹאשׁ, וְאַתָּה תְּשׁוּפֶנּוּ עָקֵב.  בראשית.

17

בסופו של יום נשחק כולנו שיובל התרנגול העיד על עצמו שהוא כלב בן כלב, ורחל הלסבית שנראית כמו זכר העידה על עצמה שהיא זונה בת זונה..

תשמע,

אתה חייב להסכים עימי שאין הגיון בעלילה שתרנגול מעיד על עצמו שהוא כלב בן כלב ואשה שנראית כמו זכר מעידה על עצמה שהיא זונה בת זונה.

רחל התכוונה לכך שהיא קדשה. ביידיש קראו להם קדישזון. אסור קדשים וקדשות בישראל על פי תורתנו הקדושה.

18

לידיעת תושבי חולון, בחולון יש שווארמה בכיכר מול מאפיית ברכה, שמוכרת שווארמה "פרגית" בחמישה עשר שקלים. ביחד עם משקה תפוזים מוגז יבוא מטורקיא- עשרים שקל. יש גם שווארמה עגל בעשרים שקל. טעים מאוד, והשרות טוב. 
FELDMAN.

.FELDMAN

הגברת שטראוס שולטת על כמה וכמה תחומי מזון, היא יצרנית קפה, יצרנית דברי מתיקה (עלית), יצרנית מלוחים (עלית), יצרנית סלטים STRAUS חטיבת סלטים, משווקת חלב ושוקו כשותפה של יטבתה, מיצרת גבינות ומעדנים ויצרנית ICECREEM . לבעל מכולת יש צרה עם יחליט שלא לקנות ICECREEM מהגברת STRAUS  וזה לא ימצא חן בעיני ההגברת STRAUS, לנוכח השליטה הגברת STRAUS והיכולת שלה כטייקונית להוריד מתחרים גם על ידי קנייתם (כל קרנות ה- PENSION שלכם עומדות לרשותה כדי להציע לבעלי מפעלים הצעה מפתה כדרך להשתלט על השוק, ברור לי ולך שאין מצב שמחלבות גד או קפה PRIMIUM יקבלו מימון מ- HAMBURGER כמו שתקבל וקיבלה הגברת STRAUS ושלא לדבר על היכולת שיש לגברת STRAUS להשפיע על דעתכם כשותפה של IDAN בערוץ 2) .

20

בבואך לשאוב מים בששון ממעיני הישועה יש לך צרה שלא לקחת אותה בחשבון כמו שאומרים..

ה- MA HAR- RAL  הבין שכדי שנושא החטאת, נושא האסל ינקה חטאים הוא צריך לעשות זאת עם מים נקיים שאיבת המים לדלי נעשה ממים שנשאבו מנחל, מנהר.. רק נקי יכול לנקות מלוכלך ומים נקיים אלו מי גשמים שעדיף מים זורמים ולא מים ממקוואות לכן מי נחל ונהר שמשו לניקיון מסוג זה.

השמת  FLOARID או CHLOR במים שמשמשים לטמא את גוף האדם כמשכן שעושה האדם לאלוהיו שישכון בתוכו, יצרה מצב שהמים שמשמשים לניקיון של נושא האסל עם הדליים בבתים או במשרדים, הם מים שלא יכולים לנקות, אלו לא מים טהורים. מלוכלך לא יכול לנקות מלוכלך…

יש צרה עם השמת השם תאגיד המים שקמה בחולון…

יַהֲרֹג בַּבָּרָד גַּפְנָם;    וְשִׁקְמוֹתָם, בַּחֲנָמַל.
וַיַּסְגֵּר לַבָּרָד בְּעִירָם; – תהלים.

ברור לי ולך שתושבי חולון הם לא אנשים שעשו את הדברים שעשו האנשים שבורא עולם הרג בברד גפנם ושקמותם בחנמל.. יש גם עיתון שקמה וגם עיתון גל גפן בחולון..

לכן זה סוג של כישוף.

21

מי שראה את מופע הקולנוע של רוקי, זוכר שפרנקנשטיין לימד את בראד, משכב זכר כבתרבות המערבית...
פרנקשטיין/רוקי/פרנק.

אתם וודאי תסכימו עימי שיובל ואשתו הם כמו בראד וג'אנט בסרט : ROCKY HORROR PICTURE SHOW..

WE JUS WANT TO USE YOUR PHONE AND SAY WHER WE ARE, WE DONT WANT TO BE ANY WORRY..

מילות הכניסה של בראד ג'אנט לבית של פרנקנשטיין לאחר שנתקעו בדרך.. איך שנכנסו לא היה איך שיצאו..

פעמיים 88.

אתה תסכים עימי שזה היה מצחיק ששמואל ב' בא להמליך את הכלב שבזתי לו, וחשוב שתדע הוא העיד על עצמו שהוא כלב בן כלב..

%d7%9b%d7%95%d7%aa%d7%a8%d7%aa
%d7%a9%d7%99%d7%a8-%d7%94%d7%a9%d7%91%d7%95%d7%a2-2 %d7%a9%d7%99%d7%a8-%d7%94%d7%a9%d7%91%d7%95%d7%a2-3

 

בצלם.

רדיו זמן השלום:

22

חג סוכות.

 

עמודי פתיחה:

פלאפל.

 

232425262728293031

כתוביות:

כתוביות. מכתבים לעתונות.

גליל קפיץ קצר.
%d7%a0%d7%97%d7%95%d7%aa%d7%99%d7%9d

עריכה ראשונה.

Copyright © 2021 . All rights reserved.