בית חולים "הילל יפה".

נקודה......אחת הדרכים לפענח צפנים של פועלי אוון היא "המיקלדת" (זאת לא מילה טובה לנוכח סדר "המקשים" ולעיתים "מותג" המיקלדת או המחשב ומשכך היכולת ליצור פעולות אוון באמצעות סדר זה. אני אנסה למצוא מילה חדשה) של המחשב שבכל "מקש" יש שתי אותיות האחת בעברית והשנית באנגלית.

שמנסים לבצע חילוף  אלטלנה (נדנדה באיטלקית), ליston אדם לפי הכתוב באיוב- עור בעד עור. תוכלו לראות שבמקלדת זה GUR בעד GUR. בורא עולם אמר ועשו לי משכן ושכנתי בתוכם. 

בתהלים כתוב:

אַשְׂכִּילְךָ, וְאוֹרְךָ–בְּדֶרֶךְ-זוּ תֵלֵךְ;  אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי.
אַל-תִּהְיוּ, כְּסוּס כְּפֶרֶד–    אֵין הָבִין:
בְּמֶתֶג-וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם;    בַּל, קְרֹב אֵלֶיךָ.

זאת אומרת שסיכה של הצורפת אילנה גור, לא טוב לקבל בשנת 2010. בדיוק כמו שלא טוב לקבל שרשרת של צורף בשם stone   בזמנים מאוד מדויקים.

כי כתוב אצלנו בתהלים:

שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ;    לְעֶבֶד, נִמְכַּר יוֹסֵף.
עִנּוּ בַכֶּבֶל רגליו (רַגְלוֹ);    בַּרְזֶל, בָּאָה נַפְשׁוֹ.
עַד-עֵת בֹּא-דְבָרוֹ–    אִמְרַת יְהוָה צְרָפָתְהוּ.

"העיר עולה מהים מה c, היה לי כאב ראש ממה שהעתיד עשה" ג'ים מוריסון.

מצעד גאווה

קרחת

"“…הנני מבטיח לרוח הגדולה לוציפוג (לוציפר), נסיך השדים, שכל שנה אני אביא בפניו נפש אדם לעשות בה כרצונו, ובתמורה לוציפוג יבטיח להעניק לי את האוצרות של כדור הארץ וימלא כל תשוקה שלי לאורך החיים הטבעיים שלי. אם אכשל להביא לו כל שנה את הקרבן הנ”ל, אז נשמתי תשועבד אליו. חתום …”^ מאנלי פאלמר הול, בונה חופשי דרגה 33"  קונספיל.

נקודה......"בחמש קם צייד…"- אריאל זילבר.

the tower"- chris the burgh".

אני חושבת שעכשיו כשהעובדים שלך והאורחים שבאים לבקר בבית החרושת שלך, יראו את מספר החדר שלך (33) הם ידעו לאן הם הגיעו. אתה במלכוד. אם תוציא את המדבקה מהחדר משמע אתה מתבייש, מפחד, מסתיר, משמע- מת. אם אתה לא מוציא את המדבקה, אתה חשוף. ערום. משמע- מת. כי אתה מבין לפי ההגיון אחרי חדר 20 צריך להיות חדר 21 או 22. לא 33. אם תוציא את המספר 20, אין לך מה שאתה מיחס לו- מעגל קאטון של 20 שנה.

אין לך ספורות.

.

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.