בטיפול נמרץ..

מבחינה ביולוגית אפשר להמשיל את קליפת המלפפון, העגבניה, התפוח, החציל, לעור. יודע כל ירקן פיקח שרוב הפרי המגיע למדף יש לו פצע, נראה לעין או לא נראה לעין . הפירות והירקות האלה שלא כמו התפוז אלה פרות קליפה דקה. כל בני ובנות האדם שהולכים לחנות הירקות והפירות, בוחרים באמצעות נגיעה, לעתים גם שהיד מזיעה, כמו כל הפרשת נוזלים מהגוף. ברור לכולנו שאם יש פצע הדבר מחלחל איכשהו לפנים הפרי. ואת הפנים הזה אתם לא רוחצים. וזה בוודאות נכנס לך לגוף. אותה יד מזיעה נוגעת גם בשקית החלב הרטובה מקור המקרר, הרטיבות משמרת חיידקים ולא תמיד היד שנגעה בחלב או בפרי מכניסה את הסחורה לשקית. צריך לחשוב מה קורה אם נוגעים אם נוגעים עם יד פצועה בשקית החלב הרטובה.

ברור לכל שלאחר הקלות הקורונה טילים מעזה על תושבי הדרום הצפון המערב והמזרח מהצד הזה לצד הזה ולהפך יצרו את ולעת מרפא והנה בעתה לתושבים משני הצדדים.
כשמקור המלחמה והמוות של הילדים  הוא הרצון לאחוז בשטחי ירושלים או כהבנתכם שטחי 67  וזאת כדי לקיים את ההומו חופשי בירושלים גם כשר המשפטים… 
שומו שמיים על זאת..
BRING THE BOYS BAECK HOME- VERA LYNE- REMEMBER HOW SHE SAID IT- PINK FLOYED…
תראה, אם הכלב שלך אומר לי שאני מוציאה לשון הרע נגד ההומו שאני אומרת שהוא תועבה, תוך שהוא מייחס לי חטא,
אז הכלב שלך מאשים את בורא עולם בחטא לשון הרע נגד ההומו.

.
כל אדם יכול להכנס לבית החולים. אין בדיקה שבודקת מטרת הגעה ולמי. בעת הזאת כדי לא לייצר התקהלות לא ממש בודקים בכניסה.
אני מציעה לעשות שלוש או ארבעה עמדות  כניסה ותיעוד ת”ז של הנכסים באמצעות CAMERA בכניסה. 

.

בטיפול נמרץ בבתי החולים יש CAMERAS שממנה ניתן לצפות בחדרים וטוב שכך. זה נכון בטיפול נמרץ. אני טוענת שיש עוד עין שאינה מבית החולים שיכולה גם היא לצפות בחדרים דרכן. על כל מה שמשתמע מכך.
יש סיפור במצרים שבמלחמה עם ישראל בעת התקפת מטוסים מישראל על מצרים , ישבו יהודים ומוסלמים בבית הכנסת ששימש כמקלט להם ואז מוסלמים בקשו מהיהודים שיתפללו לבורא עולם שישמור עליהם…
יש התכנות ודאית שבוולפסון ישבו הלילה הזה יהודים וערבים (מוסלמים ונוצרים) ביחד במקלט מתפללים לבורא עולם שיציל אותם מהמתקפות מהמוסלמים בעזה….
הערבים ביפו, לוד, נצרת, עכו, טבריא, הם אזרחים, מהם יש צעירים וצעירות בשרות לאומי בבתי החולים, מהם יש רופאים, מטפלים ומטפלות בבתי החולים שגם הם מטפלים בנו ומרפאים אותנו בעת גם בעת מלחמה וגם שלא בעת מלחמה, אני לא רואה כל הגיון מצד בחורים שבאו מיצהר ללבות את האש הזאת במקום שאין אש ולא היתה אם הם לא היו באים להבעיר, גם בתי תפילה… לעשות לינץ’ על ערבי גר אזרח שיש מצב שאח שלו כרגע נותן תרופה לאמא שלך בבית החולים.. חבל שאתם נותנים לכוחות אינטרסנטים לערב את האש הזאת בזאת…
.
על פי משרד הבריאות ב- 20.5.20201  על פי הספורות הנוצריות יש 55 נדבקים חדשים ועוד 22 נדבקים מחצות 21.5.2020 עד הבוקר.אני טוענת שלנוכח המלחמה והתקהלות במרחבים מוגנים סגורים במיוחד באזור הדרום, יש התכנות שעוד שבוע שבועיים נראה עליה משמעותית בנדבקים חדשים בקורונה. זאת גם יכולה להיות מוטציא חדשה שהחיסון לא נותן מענה לה.צריך לחשוב ברצינות על עוד סגר מונע הדבקות מהנדבקים החדשים שעוד לא ידוע עליהם.
שאמא באה הנה (ממצרים) יפה וצעירה:

.. 

ואני אומרת לך, רישרוש עלי האקליפטוס בכנרת ליד הגשר והסירה מייצר סאונד של סתיו בקייץ… 

לאחר בחינה חדשה, 
אני טוענת שאסור לתת למבקרים להכנס לשטח בית החולים משעה עשר בלילה ועד חמש בערב/אחר הצהריים למחרת. משמע שעות הביקור המותרות יהיו משעה חמש בערב/אחר הצהריים עד עשר בלילה.
מבקרים למאושפזים שיכולים לצאת מהחדר יורשו לבקר במרחבי קהל העם בבית החולים ולא בחדרים. רק מבקרים למאושפזים שלא יכולים לקום מהמיטה יורשו להכנס לחדרי בית החולים. 
אני טוענת שאיכות הטיפול בחולים תשתפר. מבחינת איפשור לצוות לעבוד ללא הפרעות, ומשכך יכולת לשפר תוצאות.
בטיפול נמרץ מישמים את הדבר. שני ביקורים ביום. שעה כל ביקור שרק בבביקור של שעה אחת אפשר לדבר עם הרופא. ודיווח כללי בטלפון באמצעות צוות שאינם רופאים כל שאר הזמן הצוות  פנוי  לטפל בחולים נטו ללא הפרעות. ברור שזאת הסיבה שקבעו זאת, יש מודעות לדבר, לכן במקרים קשים כמו טיפול נמרץ ארוך קבעו את הדבר. את המסקנה הזאת צריך ליישם בדרך פחות הדוקה על מאושפזים שאינם מקרים קשים.
.

בחדר ההמתנה הסמןך לחדרי הניתוח שמו ספרי תפילה, שלעתים המחכים קוראים בהם בתפילה. הספרים רק של יהודים. מעניין למה מוסדות דת נוצרים ומוסלמים לא שמו שם כמו שמוסדות יהודים שמו שם…ברור שבחדר כזה במצרים או בירדן יש ספרי תפילה מוסלמים..

וְכִֽי יָגוּר אִתְּךָ גֵּר וְעָשָׂה פֶסַח לַֽיהֹוָה הִמּוֹל לוֹ כָל זָכָר וְאָז יִקְרַב לַֽעֲשֹׂתוֹ וְהָיָה כְּאֶזְרַח הָאָרֶץ וְכָל עָרֵל לֹא יֹאכַל בּֽוֹ: תּוֹרָה אַחַת יִֽהְיֶה לָֽאֶזְרָח וְלַגֵּר הַגָּר בְּתֽוֹכְכֶֽם: שמות.

ולכן אני חוזרת ואומרת למוסלמים ולנוצרים אזרחי ישראל לימול בגיל שמונה ימים.  כתורת ישראל. 

הִמּוֹל לוֹ כָל זָכָר וְאָז יִקְרַב לַֽעֲשֹׂתוֹ

למוסלמים שעשו בגיל שלוש עשרה אני אומרת לא לבכות על הסנין אילי רחו.. ולהתחיל לעשות ברית בגיל שמונה ימים למען יקרב הילד לעשותו כבר מגיל שמונה ימים כמצווה עליכם בתורת ישראל..

גם בשנה שקדמה לזאת בקרתי בבית החולים וולפסון בעת הרמאדן.
דברי לחודש הרמדאן בשנה שקדמה לזאת:

.

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.