בד.

.

גופיא.

מעשה שהיה כך היה..

היה לי חבר והיינו כמה שנים ביחדאהבת נעורים.. ונפרדנו והוא התחתן. כמה שנים אחרי שהוא התחתן הוא היה "קרוב" למקום בו גרתי באותם ימים וביקש לבקר. וככה ישבנו ודיברנו והוא ביקש לעשות סקס איתי ואמר שלא טוב לו עם אישתו בסקס בינהם ושאיתי היה לו הכי טוב. אמרתי לו לא והלך.. כשהייתי חברה שלו הוא ביקש ללבוש גופיא שלי. ואני זוכרת שהעניין נראה לי מוזר כי זאת היתה גופיא של אשה. יש מצב שבגלל שהוא ספר עצמו בספורות אשה הוא לא נהנה בסקס עם אשתו והזכרון הטוב שלו מהסקס איתי רק בגלל שזאת היתה הפעם האחרונה שהוא קיים יחסי מין כזכר. ההחלפה שהוא עשה המירה גם את המין שלו. יש מצב שזכרים שסופרים עצמם בספורות אשה לצורך המרת גורל, חילוף ככפרה על חטאים, נהיים בסופו של יום שוכבי משכב זכר.

בסופו של יום, אדם שממשיל עצמו לבד לחומר, הוא לא בשר ודם- הוא בד. ובד לא מרגיש כאב שקורעים אותו, ששורפים אותו, שהורגים ילדיו, שהורגים את הוריו. בד לא לא מרגיש כאב.. בד לא אוהב.

אתה וודאי מבין שכמו שגרשת אותי ממקומותיך בדרך לא דרך (עם איום ששמעון ירצח אותי על הדרך) בשל התנגדותי למשל אבניך בנוכחות עבדיך, גם האקדמיישין לשפה הבבלית באוניברסיטה\י\ת (אתה יודע ש- המילה סיט"ה היא שש בערבית והמילה סיטי היא עיר באנגלית) tlv היו מגרשים אותי לנוכח התנגדותי לשפה שהם בונים בארץ ישראל.

ט"ה  th  גם הכתובות באינטרנט ברשת עם http tt דאבל טי. דומה, אתה יודעים אם החלילים maney שמעלה להם ספורות מתים כחול הים מהים.matalon, מלובביץ' שר לה יאמה יאמה היי (הורה ההיא עם ההיי- הזונה הגדולה מבבל- גברת ur כשדים של היילל בן שחר) וחילק דולארים עם פירמידות למאמיניו…(דול- לוד בנק מזרחי של משפחת עופר רצה ערב מבצע צוק איתן שיקראו לרחוב בלוד על שם הבנק מזרחי טפחות לישראל- matal).

לצורך הענין גם בד בשם חולצה- לא יחלץ אותך.

לצורך הענין גם בד בשם מגבת לא ייצר לך חלילי קסם שיהיו קורבנות אדם לעושקי וצוררי ועוכרי עם ישראל והעמים כולם, שרוחם תתועל לטובת עושקי וצוררי ועוכרי עם ישראל והעמים כולם (כאמור- מוצארט נרצח בגלל הסודות שהוא גילה ביצירתו חליל קסם).

לצורך הענין גם בד בשם גרבים לא ייצרו את התועלת מצרוף המילים-  גרבים.

וַיִּבְחַר, אֶת-שֵׁבֶט יְהוּדָה;    אֶת-הַר צִיּוֹן, אֲשֶׁר אָהֵב.
וַיִּבֶן כְּמוֹ-רָמִים, מִקְדָּשׁוֹ;    כְּאֶרֶץ, יְסָדָהּ לְעוֹלָם.
וַיִּבְחַר, בְּדָוִד עַבְדּוֹ;    וַיִּקָּחֵהוּ, מִמִּכְלְאֹת צֹאן.
מֵאַחַר עָלוֹת, הֱבִיאוֹ:    לִרְעוֹת, בְּיַעֲקֹב עַמּוֹ; וּבְיִשְׂרָאֵל, נַחֲלָתוֹ.
וַיִּרְעֵם, כְּתֹם לְבָבוֹ;    וּבִתְבוּנוֹת כַּפָּיו יַנְחֵם.

זאת הסיבה שאין חוק יסוד שהמדינה מדינה יהודיה.

גם האוהל של הטיולים.. הוא בד ולא אוהל שיכן באדם. אני מניחה שאת מנסה לייצר את הסיפור על פינקס הקטן. ושהעני שמקבלים אותו בסוף מקריב כדי לצאת ממשבצת העוני. שמישהו אחר משלם את המחיר על חטאי הכ"צים . f"m במקלדת. free ma son שהחופש שלהם הוא שהם לא משלמים את המחיר על חטאיהם. פרנסי העיר מהשבט ה13 שמקריבים להם בני אדם לחטאים. שווערצע חייעז ווילדע חייעזלא אתן לך לעשות זאת. כי את מבינה את מקומם של העניים במשבצת העוני ימלאו עניים חדשים . ברור לכולנו שמשבצת העוני מתקיימת רק כדי לקיים את הפער שמקיים את מלכותו של מלך אביון..שנדרש לו שדה תרומות לקיים את מלכותו. כמעשה מגדל בבל.

ושיר השיטה הוא שיר השיט"ה.
וַיִּטֹּש, מִשְׁכַּן שִׁלוֹ;  אֹהֶל, שִׁכֵּן בָּאָדָם.

"כיבוס"אוהל" לא ינקה את מעשייך, האוהל ששלחת לנקות הוא לא אוהל שיכן באדם. את לא יכולה להכניס את האוהל מהבד פלסטיק לגוף אדם.

על משכן שילו נאמר לפני הנטישה:

וַיַּכְעִיסוּהוּ בְּבָמוֹתָם;    וּבִפְסִילֵיהֶם, יַקְנִיאוּהוּ.

מי הם הבמות. בני אדם שרוקנו שהציפורים המשונות הם בני אדם- פילרים. אנשי מילואים, לא מהסוג שאתם מכירים, יש להם יכולת להפעיל אדם כבובה. כך שבשורה התחתונה מי שהכעיס את בורא עולם הם הפילרים שמילאו אדם ועשו באמצעותו חטאים, לא האדם התמים שבגדו דרכו בני האדם מסוג ציפור.

ברור לי ולך שאתה אנסת בתולות בחרב.. דם נקי. אותה פתיחה, אותו מעגל גם כ- אבני בני אדם ,אותו מפתח של- אולגה, הילל, גליל, רימון, קפיץ קצר והופ- כנען ועצבים. ופה ההבדל בסוג לחבישה בטמון שחבשו אותי לבין החבישה שחבשו אדם לבן. הוסיפו את הכנען והעצבים, מה שיוצר את המכירה לשדים לעצבי כנען בכל מעגל שמות מאגי שאני נמצאת. זאת המשמעות שווערצע חייעז.

גם בד שקראת לו מכנסים לא ייצרו לך – נס.

אתה מבין..

.

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.