בגידה.

מעשה 4פילוסופית המשחקים.

ברור לכולנו שנטילת אחריות האישית של נתניהו למתווה הגז יוביל למשבר קואליציוני באם לא יצליח בנימין נתניהו לאשר את מתווה הגז בפרלמנט השתיים אפס. ואז כנראה יפורק הפרלמנט השתיים אפס כמו שפורק הפרלמנט 19, גם הפרלמנט ה-19 לא הצליח לאשר את המתווה, זאת הסיבה שהוא פורק. בזמן הזה יושב נפתלי בנט בשקט, בסתר נסתרים כשכל החיצים בעניין הגז מופנים לנתניהו, כחלון, לפיד, קצת ליברמן קצת לדרעי אתם יודעים.. וככה נפתלי בנט יושב בשקט ומחכה ליום הבוחר שלדעתי לא רחוק יומו, לכן- לא לשכוח למי הודיע בנט על פועלו במשרד חינוך העם..לפוסט באמריקה החבר'ה של נובל.. לא לשכח כדי שלא יהיה מצב שבנט יחיל את מה שבנימין נתניהו לא יכול להחיל.

.

קולות העם.

.

העם מלין ביקר..

ישתבח הבורא!

.

מר בנימין נתניהו,

כל רוב שתשיג משמעותו- הפרלמנט נגד העם היהודי שדורש שלא לאשר את המתווה כפי שאתה מציע. הצבעה שתאשר את המתווה שאתה מציע, תחשוף את בגידת נבחרי קהל העם מהאופוזיציא והקואליציא- בעם היהודי.

חרדים

לפידהולכה

רָשָׁע–כְּגֹבַהּ אַפּוֹ, בַּל-יִדְרֹשׁ;    אֵין אֱלֹהִים, כָּל-מְזִמּוֹתָיו. תהלים.

אפריקה ישראל

סריס

פשרה

אהדוטווהקאט

.כך שבבואו של שמולי לפתור את בעיית שכר העובדים במסעדות\עסקים קטנים שיפנה אצבע מאשימה לשרון יצחק תשובה- לגוליאת. בעיית השכר בתחום המסעדנות\עסקים קטנים היא הסימפטום כמו שאומרים. (ברור לכולנו שזאת בעיא ששמולי קיבל תרומה מדנקנר והפטרונים שלו הם פואד ועייני (יו"ר התאחדות עובדים לשעבר)שעובד עם בנק דיסקונט ושקיבל משרון יצחק תשובה את הזכיון לשווק גז לעסקים בשותף עם שרגא ברוש (יו"ר התאחדות התעשיינים לשעבר שמסתבר שהוא כבר לא לשעבר ואת הויכוחים שהוא ניהל עם השותף שלו עייני הוא ינהל עכשיו עם נסקורן שהיה המועמד מטעם עייני להחליף אותו בתפקיד הדואג לעובדים בישראל ואתם תרגישו שניסקורן נלחם למענכם שהוא משיג במשא ומתן קשוח עליית שכר מינימום ל- 5000 שקל בפעימות עד 2017. זאת אומרת שאתם מתרשמים מתפעלים מהמלחמה ולא מתוצאותיה וזה בדיוק מה שעידן עופר, שטראוס ותשובה בעלי מניות בערוץ 2, רוצים שתחשבו) ולנוכח המונופול של שרון יצחק תשובה בתחום הגז משמע- לגרבץ ולדפוק בוחטות).

קצאא קלאס גבוה הרצוגירדן

תשובה ובנט בנט צרפת אפס  סתיו אפס  סתיו שפיר  שמולי 2. סתיו אפס  תשובה אפס תשובה 60 בנט 4. הילארי אפס. שרי אריסון סלאח שבתי 1. תעמולה 3.

פאינה

עין גדי.

.

.

Write a Comment

Copyright © 2021 . All rights reserved.