ארץ חפץ.

"בית המקדש השני היה מקדש לה' אשר נבנה על ידי עולי בבל בראשית שיבת ציון בתקופת בית שני בהנהגת זרובבל מבית דוד ויהושע בן יהוצדק הכהן הגדול, כ-70 שנה לאחר חורבן הבית הראשון, ביום ג' באדר בשנה הששית לדריווש הראשון מלך פרס‏[1], בתמיכת הפרסים ובעידודם, כפי שבוטאה בהצהרת כורש." וויקיפדיא.

זאת אומרת שבמקור אנחנו והפרסים- חברים.

"החברה היהודית בארץ ישראל לקראת סוף תקופת הבית השני הייתה חברה מסוכסכת בינה לבין עצמה, ובינה לבין סביבותיה; חברה אשר איבדה את עצמאותה וסבלה מקיטוב חברתי וכלכלי חמור." וויקיפדיא.

"אל השסע הדתי נלווה גם שסע מעמדי עמוק, כאשר אנשי האצולה ובני המלוכה סיגלו לעצמם, בהשפעת הרומאים, אורח חיים מושחת ונהנתני, שהיה לעתים אלים ורצחני, והתנהל על גבו של העם הפשוט, שהמשיך לשלם תרומות ומעשרות. עשירים ובעלי ממון שכרו לעצמם צבאות פרטיים, ומשרת הכהן הגדול הפכה לכלי משחק פוליטי בין משפחות יריבות, ונמכרה לכל המרבה במחיר,‏[6]" וויקיפדיא.

ברור לכולנו, שהמצב לפני חורבן בית שני, מזכיר את ימנו אנו.

עיין ערך- חשבונות בשוויץ.

עיין ערך הקלות מס לטייקונים.

עיין ערך- תקציבים לדוסים עושי דבר טייקונים.

עיין ערך- דרעי תומך במתווה גז.

עיין ערך- פינטו טייקונים פוליטיקאים.

עיין ערך- התנגדות  הציונות הדתית להעסקה ישירה.

עיין ערך- דוסים צרכני זנות.

ברור לכולנו שמצב זה יוצר חוסר צדק. היות העם היהודי בארץ ישראל על פי דבר יהוה היא היות מאוד מחייבת. הרבה יותר מעמים אחרים שלהיותם בארצם אין קשר ברור עם דבר יהוה כמו אותה הבטחה של יהוה את ישראל לעם היהודי.

כשהעם היהודי מקיים מצב כנ"ל בארץ ישראל- זה לעג לדבר יהוה.

כמאמר- אֲנִי יְהוָה וְאֵין עוֹד, זוּלָתִי אֵין אֱלֹהִים; אֲאַזֶּרְךָ, וְלֹא יְדַעְתָּנִי. לְמַעַן יֵדְעוּ, מִמִּזְרַח-שֶׁמֶשׁ וּמִמַּעֲרָבָה, כִּי-אֶפֶס, בִּלְעָדָי:  אֲנִי יְהוָה, וְאֵין עוֹד.  יוֹצֵר אוֹר וּבוֹרֵא חֹשֶׁךְ, עֹשֶׂה שָׁלוֹם וּבוֹרֵא רָע; אֲנִי יְהוָה, עֹשֶׂה כָל-אֵלֶּה. ישעיהו.

ברור שמצב כזה יעורר רוח בעולם שלא תאשר בגויים את העם היהודי שתיצור מצב של אנטישמיות ועוינות כלפי הריבונות המושלת בארץ ישראל בפרט ונגד היהודים בכלל.

בספר מלאכי  יש התניה ברורה למצב שיוביל לאישור הגויים, מדינת ישראל חייבת לקיים בתוכה מצב בו יש צדק חברתי. כי אם לא- אין אישור בגויים..

וְקָרַבְתִּי אֲלֵיכֶם, לַמִּשְׁפָּט, וְהָיִיתִי עֵד מְמַהֵר בַּמְכַשְּׁפִים וּבַמְנָאֲפִים, וּבַנִּשְׁבָּעִים לַשָּׁקֶר; וּבְעֹשְׁקֵי שְׂכַר-שָׂכִיר אַלְמָנָה וְיָתוֹם וּמַטֵּי-גֵר, וְלֹא יְרֵאוּנִי–אָמַר, יְהוָה צְבָאוֹת. כִּי אֲנִי יְהוָה, לֹא שָׁנִיתִי; וְאַתֶּם בְּנֵי-יַעֲקֹב, לֹא כְלִיתֶם. לְמִימֵי אֲבֹתֵיכֶם סַרְתֶּם מֵחֻקַּי, וְלֹא שְׁמַרְתֶּם–שׁוּבוּ אֵלַי וְאָשׁוּבָה אֲלֵיכֶם, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת; וַאֲמַרְתֶּם, בַּמֶּה נָשׁוּב.  הֲיִקְבַּע אָדָם אֱלֹהִים, כִּי אַתֶּם קֹבְעִים אֹתִי, וַאֲמַרְתֶּם, בַּמֶּה קְבַעֲנוּךָ:  הַמַּעֲשֵׂר, וְהַתְּרוּמָה.  בַּמְּאֵרָה אַתֶּם נֵאָרִים, וְאֹתִי אַתֶּם קֹבְעִים–הַגּוֹי, כֻּלּוֹ.  הָבִיאוּ אֶת-כָּל-הַמַּעֲשֵׂר אֶל-בֵּית הָאוֹצָר, וִיהִי טֶרֶף בְּבֵיתִי, וּבְחָנוּנִי נָא בָּזֹאת, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת:  אִם-לֹא אֶפְתַּח לָכֶם, אֵת אֲרֻבּוֹת הַשָּׁמַיִם, וַהֲרִיקֹתִי לָכֶם בְּרָכָה, עַד-בְּלִי-דָי. וְגָעַרְתִּי לָכֶם בָּאֹכֵל, וְלֹא-יַשְׁחִת לָכֶם אֶת-פְּרִי הָאֲדָמָה; וְלֹא-תְשַׁכֵּל לָכֶם הַגֶּפֶן בַּשָּׂדֶה, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת.  וְאִשְּׁרוּ אֶתְכֶם, כָּל-הַגּוֹיִם:  כִּי-תִהְיוּ אַתֶּם אֶרֶץ חֵפֶץ, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת. מלאכי.

אני חושבת שמלאכי הוא ספר מאוד ברור, גם לטובה גרטנר.

(אפשר לשלב בקלות עם :

The Beatles – Being for the benefit of Mr.Kite

.A splendid time is guaranteed for all" the beatles" )

וכשאומרים ארץ חפץ, לא מתכוונים להוא…שו אסמו.. ניר חפץ.

וינטג' בצבע

קפה טחון

יש מצב שזאת הכנה מוקדמת (הכנת פני שטח כמו שאומרים הצבעים…) לחשיבות השמירה על עסקיו של פישמן שתצדיק את התספורת הגדולה בתולדות המדינה (כי עכשיו שהשוודית הישראלית סיפרה שעשתה עליא למרות שיקר בארץ וזאת בגלל  האנטישמיות בשוודיא, יהיה חשוב לקנות בהום סנטר של פישמן ולא באיקאה):

אלי ציפורי- מגה

לפיד
(עשיתי ת'פוטו בסגנון וינטג'.. זה "in" וינטג'.. אנשים מחפשים את הלוק הישן).

שרי אריסון

בוכרית- פרומו שלישי.

.

[wpvideo c9hXWcqx]

מעשה 1

ענף ההומור פועל כמו כל ענף מסחרי, כלכלי. העולם צוחק אז מצחיקים. זאת אומרת שהצחוק הוא צורך שענף ההומור מספק לנוכח הביקוש. בדיוק כמו ששווארמה היא צורך..

העולם מצחיק אז צוחקים זאת כבר נקודת תצפית שרואה את המצחיק והצוחק על במה אחת. ומתוך המקום הזה אתה צוחק.

בלונדה

מר בנימין נתניהו,

כל רוב שתשיג משמעותו- הפרלמנט השתים אפס נגד העם היהודי שדורש שלא לאשר את המתווה כפי שאתה מציע. הצבעה שתאשר את המתווה שאתה מציע, תחשוף את בגידת נבחרי קהל העם מהאופוזיציא והקואליציא- בעם היהודי.

קולות העם.

בשורה התחתונה, אם כבר סואופ אופרה של החים, זה הסרט שאני מציעה עד שיסכימו למכור במחיר הגון ולשלם תמלוגים הגונים לתושבי ארץ ישראל היהודים והגרים:

מובי דיק

אני גם הייתי מציעה לשנות את שם המאגר.

יִקְּבֻהוּ אֹרְרֵי-יוֹם;  הָעֲתִידִים, עֹרֵר לִוְיָתָן. איוב.

חרדים

בוגדים

אחשווראש

זאת אומרת שבמגילת אסתר בחרו להקריב אִשָּׁה לאחשווראש במקום אִשֶּׁה לַיהוָה, וזה אסור:

וַיַּעַבְדוּ אֶת-עֲצַבֵּיהֶם;    וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ.
וַיִּזְבְּחוּ אֶת-בְּנֵיהֶם, וְאֶת-בְּנוֹתֵיהֶם–    לַשֵּׁדִים.
וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי, דַּם-בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם–    אֲשֶׁר זִבְּחוּ, לַעֲצַבֵּי כְנָעַן;
וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ,    בַּדָּמִים.
וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם;    וַיִּזְנוּ, בְּמַעַלְלֵיהֶם.

תהלים.

(עצבים זה אלוהים אחרים. לא כעס כמו שנהוג לחשוב).

מעלליהם- בלשון זכר.

מעשה חושב.

שרה נתניהו.

מה אתם אומרים, האם הדוסים מזיינים כשר את הזונות בקייב, האם הם גומרים בפנים כמו שאומרים…

כשרותזנות 12

.

יש מצב שלנוכח חוסר היכולת שלנו לדעת מתי הוא היום השביעי לפי ספירת הבריאה, אז הדוסים שמרו הרבה מאוד שבתות לשווא. כך שיש מצב שכל השרפות שלהם בכיכר השבת (וזאת כשהם לא דורשים לשנות את שם הערים גת ואשקלון בישראל (פיקוח נפש דוחה שבת, אתה יודע)) – לשווא.  בדיוק כמו לימודיהם בישיבות- לשווא. אוננות.

בנט 2.

בנט.

.

(הבהמתיות שהגדיר אותה קוטלר שונה מהגדרת הבהמה כפי שאני רואה בהמה, קוטלר וריבלין הם כנמשל לבהמות נדמו כמו שאמר דוד המלך, שכל מה שמעניין אותם זה עוד הצגה, עוד הופעה וסבבה על הבאר, זאת לא אומנות מה שהם עושים, מלאכתם היא אינה אומנותם.כי בסופו של יום הם לא מתווכחים עם מירי רגב את הויכוח הנכון והם יש להם הרגשה טובה שהם דורשים שלום צדק לפלסטינאים שגם אני דורשת אותו, אני לא יכולה לסבול שעידן עופר בו תומכת רגב דורש שלום עם הפלסטינאים שהוא מקיים מלחמת קיום יום יומית לעם ישראל, הם יותר מעוניינים בהרגשה הטובה מאשר בשלום, ויש מצב שלא תהיה להם סיבה טובה להרגשה טובה שיהיה שלום, אתם יודעים..כי אז הם יצטרכו להסתכל על עצמם. זאת הסיבה שלא עושים שלום, כי אז כולם יהיו ערומים..בדיוק כמו המתנחלים שמרגישים יהודים כשהם נאחזים באדמה ותומכים (בעזרת דמי שתיקה) בהעסקת עם ישראל דרך קבלן סוחר עבדים, סוג העסקה שממנה יהוה גאל את עם ישראל. בסופו של יום הויכוח של פועלי הבמה עם מירי רגב מעוור את עם ישראל לגבי פועלה של מירי רגב למען עידן עופר) (בדיוק כמו שהויכוח עם החרדים על צבא, על כשרות משכיח מלב אדם את תמיכתו של דרעי בבעלי הון, אותם בעלי הון שבסופו של יום, פוגעים באזרחי המדינה שבעלי ההון מזיקים להם- בצורת חשבון חשמל גבוה, שכר מינימום, העסקה באמצעות קבלן כח אדם וכו', שדרעי וקודמו בנט לא הראו סימני התנגדות להם. זה הויכוח שצריך לנהל עם האנשים האלה, שנסיים להתווכח, נשוב להתווכח על כשרות ואדמה ומופעי תרבות ודוניא כמו שאומרים..)

ביבי

רָשָׁע–כְּגֹבַהּ אַפּוֹ, בַּל-יִדְרֹשׁ;    אֵין אֱלֹהִים, כָּל-מְזִמּוֹתָיו. תהלים.

אפריקה ישראל

סריס

פשרה

אהדוטווהקאט

כך שבבואו של שמולי לפתור את בעיית שכר העובדים במסעדות\עסקים קטנים שיפנה אצבע מאשימה לשרון יצחק תשובה- לגוליאת. בעיית השכר בתחום המסעדנות\עסקים קטנים היא הסימפטום כמו שאומרים. (ברור לכולנו שזאת בעיא ששמולי קיבל תרומה מדנקנר והפטרונים שלו הם פואד ועייני (יו"ר התאחדות עובדים לשעבר)שעובד עם בנק דיסקונט ושקיבל משרון יצחק תשובה את הזכיון לשווק גז לעסקים בשותף עם שרגא ברוש (יו"ר התאחדות התעשיינים לשעבר שמסתבר שהוא כבר לא לשעבר ואת הויכוחים שהוא ניהל עם השותף שלו עייני הוא ינהל עכשיו עם נסקורן שהיה המועמד מטעם עייני להחליף אותו בתפקיד הדואג לעובדים בישראל ואתם תרגישו שניסקורן נלחם למענכם שהוא משיג במשא ומתן קשוח עליית שכר מינימום ל- 5000 שקל בפעימות עד 2017. זאת אומרת שאתם מתרשמים מתפעלים מהמלחמה ולא מתוצאותיה וזה בדיוק מה שעידן עופר, שטראוס ותשובה בעלי מניות בערוץ 2, רוצים שתחשבו) ולנוכח המונופול של שרון יצחק תשובה בתחום הגז משמע- לגרבץ ולדפוק בוחטות).

עובדי קבלן

קצאא קלאס גבוה הרצוגירדן

תשובה ובנט בנט צרפת אפס  סתיו אפס  סתיו שפיר  שמולי 2. סתיו אפס  תשובה אפס תשובה 60 בנט 4. הילארי אפס. שרי אריסון סלאח שבתי 1. תעמולה 3.

פאינה

עין גדי.

טמבל.

נותנת

זיין קטן

43 2  1

זלקינד

חינוך ותרבות. 

חושך ואור.

זיין גי זונט 40תיק בני שטיינמץגיזונטרע בינה

.

.

.

אפס.

שטיינץ

[wpvideo eWnvikOx]

תמוז

נקודה

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.