אפס עריץ.

בנט- העסקת עובדי קבלן.

הוא מציפור מגלן. הוא ואני יודעים למה הוא שם כיפה לאחר רצח רבין.

הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים.  הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן.

זאת אחת הסיבות שאני מאוד מתנגדת שבנט ימספר את ילדי וילדות ישראל ויכריז על כך בוושינגטון פוסט.

יַּעֲמֹד שָׂטָן, עַל-יִשְׂרָאֵל; וַיָּסֶת, אֶת-דָּוִיד, לִמְנוֹת, אֶת-יִשְׂרָאֵל.  וַיֹּאמֶר דָּוִיד אֶל-יוֹאָב, וְאֶל-שָׂרֵי הָעָם, לְכוּ סִפְרוּ אֶת-יִשְׂרָאֵל, מִבְּאֵר שֶׁבַע וְעַד-דָּן; וְהָבִיאוּ אֵלַי, וְאֵדְעָה אֶת-מִסְפָּרָם. וַיֹּאמֶר יוֹאָב, יוֹסֵף יְהוָה עַל-עַמּוֹ כָּהֵם מֵאָה פְעָמִים–הֲלֹא אֲדֹנִי הַמֶּלֶךְ, כֻּלָּם לַאדֹנִי לַעֲבָדִים; לָמָּה יְבַקֵּשׁ זֹאת אֲדֹנִי, לָמָּה יִהְיֶה לְאַשְׁמָה לְיִשְׂרָאֵל.

קבלן כח אדם בשם גלבוע, מאוד לא טוב. 

לכן-

ספורות

הַעִדֹתִי בָכֶם הַיּוֹם, אֶת-הַשָּׁמַיִם וְאֶת-הָאָרֶץ–הַחַיִּים וְהַמָּוֶת נָתַתִּי לְפָנֶיךָ, הַבְּרָכָה וְהַקְּלָלָה; וּבָחַרְתָּ, בַּחַיִּים–לְמַעַן תִּחְיֶה, אַתָּה וְזַרְעֶךָ.

נפח

זאת אומרת שברגע שאתה סופר עצמך בספורות דוד המלך.. אברהם.. שרה.. ישחק.. יעקב.. ובהתאם מניע את עצמך- אתה בוחר במות. ברור לך שאני מיכל שאינה בת שאול, אני אוהבת את דבריו של דוד המלך ולא בזה לו, לא שוחקת לו.. וכן, אני שומרת לעצמי את הזכות לא להסכים איתו. ואני יודעת לפי דבריו שהוא היה מאוד כועס אם הייתי מקבלת את דבריו כמו שמקבלים את דברי אלהים יהוה. ברור לי גם שהוא לא היה אוהב את הנסיון להספר בספורותיו- הוא אמר, שלא המתים יהללו-יה. והוא אמר שצריך שיר חדש. והוא אמר שהוא מתנגד לדרך עוצב וביקש מבורא שינחה אותו בדרך עולם. כך שאדם בשם שיר לא תמיד מייצר שיר חדש ויתכן שהוא אדם מעוצב כמו שאומרים..

פינק פלויד וג'ון לנון ב- instant karma אמרו לפני באנגלית את מה שאני אומרת בעברית את מה שאמר דוד המלך לפני כמה אלפי של שנים על האנשים שמכניסים אותם למטחנה ויוצא אדם מעוצב שסביר להניח יעריך את פועלה של שרי אריסון. או שלא תהיה להם הרוח להלחם בפועלה של שרי אריסון שמשלמת שכר עוני לעובדי הקבלן הערבים בתנאי עושק, אך תורמת לפסטיבל מוסיקה ותרבות ערבית בעיר שהתושבים שלה מוסלמים עשוקים באמצעות הסינמטק. שדה תרומות. שרי אריסון תורמת ליצירות שמתנגדות לה. זאת פעולה של שדה תרומות שבולמת את הרוח.. שהופכת את האדם לצמח ואת שרי לאלוהים אחרים. בדיוק כמו שנוחי תרם לשמולי ב"עיצומה" של המחאה.

כך שבסופו של יום היצירה, השירה, הרוח, התרבות והלמידה של אנשי ישיבות ההסדר הם כמעשה האוננות. שפיכת זרע לשווא. לא יתכן שאנשים שלומדים תורה לא יתנגדו  לנפתלי בנט. יש להם הסדר, דמי שתיקה בעבור תמיכה בהעסקת יהודים באמצעות סוחר בבני אדם ובמקרה אינטל העסקה באמצעות ציד ראשים.

אילת שקד אפס

ברור לכולנו שמאפשרים לאילת לכחלון ליאיר סתיו לעשות מעשים מעוררי אמון … גם התנגדותו של סמוליאנסקי לסתיו אלו מהלכים שמעוררים אמון כלפי סתיו.. בשורה התחתונה ליטבינוף מעין גדי, פאינה קירשינבראום והאיש ההוא ממטה בנימין- אחים:

תשובה ובנט

בנט000

.

דוד המלך והתורה מלמדים אותנו איך להתנגד לשרי אריסון וזאת העבודה שלנו היהודים ללמד את העם של פינק פלויד איך להתנגד ל-APAX ול- mi- 5. המכשול שלנו בלעשות וללמד את הגוים את דבר התורה הם  מוסדות המדינה ששולטים על התודעה שלנו שבולמת את העבודה שהעם היהודי צריך לעשות. לנוכח פועלם של ישיבות ההסדר למען נפתלי בנט ברור לכולם שמאוד לא טוב שילדי ישראל ילמדו תורה כששר החינוך הוא נפתלי בנט.

.

עייני, שמולי.

מצעד גאווה

 אין חוק יסוד שהמדינה יהודיה. נפתלי בנט הוא לא בית יהודי.

ברור לכולנו שלאחר שלא הצליח בנימין נתניהו לאשר באופן סופי את מתווה הגז, ידע אורי אריאל כמו קודמו פייגלין שעליא להר הבית תעורר מהומות.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

 וַיַּעֲמֹד שָׂטָן, עַל-יִשְׂרָאֵל; וַיָּסֶת, אֶת-דָּוִיד, לִמְנוֹת, אֶת-יִשְׂרָאֵל.

כשפרסקי שמעון חילק את העם היושב בציון לשישיות, הוא אמר שמדיניותו של נתניהו היא מדיניות מחורבנת ושיש ששת אלפים עשירים. והשאר, שישה מליון קבצנים. ושמדיניות זו היא קפיטליזם חזירי. אמירה זו של פרסקי יצרה הסכמה לדבר שלא ידעתם שאתם מסכימים לו. כי לכאורה פרסקי הלין על עושק וגזל. אך אתם הסכמתם מבלי לדעת לספירת שישיות. וזאת החלה של ספורות.(כולם יודעים שהבן של פרסקי נמנה עם ששת האלפים העשירים, סבן העשיר מ- partner חבר של פרסקי (סבן הוא גם חבר של הילארי קינטוןושרי אריסון העשירה החברה של פרסקי- נמנים עם ששת האלפים העשירים) אחרי שכתבתי על דרך עוצב, החתרנים הבלתי נלאים פרצו לאתר ושינו את נראותו.. הפכו את הצד של העמודה הצדדית.. זאת עוד דרך של מדינת עוץ לסמן. (כת הסימוניזים של שמעון מאגוס הקוסם מגיט"ה).

לכן,

מעתה אשנה את שמות מוסדות המדינה. באין חוק יסוד שהמדינה השולטת בציון היא מדינת היהודים, כל מוסדות המדינה יהיו מוסדות עוץ. למשל: הרדיו הציבורי, אתם יודעים רשת ב', 88 פח– יהיו קול עוץ. והמדינה- מדינת עוץ.

וזה דגל מדינת עוץ שבנימין נתניהו הראש שלה (ברור לכולנו שראשו של בנימין נתניהו\ben nitay, היא מדינתו של סמאל):

אילומיניטי 3

אגב,

שמו של האח של שמעון פרסקי- גיגי. יש מצב שאליו התכוון פורטיס כשחיבר את היצירה שלו – חימוש ני גיגי.

תתחילו להסתכל  על מספרי ה- telephon ,

33' 88' 666 אלו מספרים שמעידים על פועלם של אנשי מדינת עוץ בארץ ישראל.

אני בטוחה שתסכימו עִמָּדִי שזה מאוד מעורר שחוק שבנימין נתניהו ונפתלי בנט ודרעי מפחדים מציפורע לבני ולא מחוקקים חוק יסוד שהמדינה בציון היא מדינת היהודים. ועל הפלסטינאים הוא משחק גבר.. עמי העולם אשרו ב- 47 לפי ספורות הגוים שזאת מדינת היהודים. ככתוב בספר מלאכי- וְאִשְּׁרוּ אֶתְכֶם, כָּל-הַגּוֹיִם: אין סיבה שלא יהיה חוק יסוד שהמדינה בציון היא מדינת היהודים. יש מצב שמאותה סיבה שהם מפחדים מציפורע ליבני ולא מחוקקים חוק יסוד שהמדינה היא מדינת היהודים, הם מתנגדים לחוק העסקה ישירה. על כך אמר דוד המלך:

נֶאֶסְפוּ עָלַי נֵכִים, וְלֹא יָדַעְתִּי;

וזאת ההגדרה הנכונה לנכות. יש דברים שבנימין נתניהו ובנט לא יכולים לעשות, כי יש להם נכות שסביר להניח שהם יקבלו בגינה קצבת נכות אחרי פועלם בשרות הציבורי.

תיק עידן עופר.

נפח

וְהֵמָּה מָרוּ וְעִצְּבוּ, אֶת-רוּחַ קָדְשׁוֹ; וַיֵּהָפֵךְ לָהֶם לְאוֹיֵב, הוּא נִלְחַם-בָּם. ישעיהו.

צריך לחשוב אם למילה  עִצְּבוּ, יש קשר למילה עוצבת.

אני בטוחה שברור לכולנו מדוע זכה דוד המלך לתואר- עבד יהוה.

חָקְרֵנִי אֵל, וְדַע לְבָבִי;    בְּחָנֵנִי, וְדַע שַׂרְעַפָּי.
וּרְאֵה, אִם-דֶּרֶךְ-עֹצֶב בִּי;    וּנְחֵנִי, בְּדֶרֶךְ עוֹלָם.

ואתם יודעים, המילה יזם מוזכרת פעם אחת בתורה. לתאור פועלם של בוני מגדל בבל. מזימה. זאת מילה מאוד לא נכונה לתאר בני אדם שעושים לבנית הארץ לאחר כ- אלפיים שנות גלות. מי שקבע את המילה למד אותה מהתורה. ממעשה בוני מגדל בבל. זאת הצהרה מאוד ברורה של בוני המילון של בבילון. אתם יודעים.. בב איל וואד מלובביץ'..

(לון בערבית זה צבע).

.

Write a Comment

Copyright © 2021 . All rights reserved.