אסורה ומותרת.

.

כֹּה אָמַר יְהוָה עַל-שְׁלֹשָׁה פִּשְׁעֵי יִשְׂרָאֵל וְעַל-אַרְבָּעָה לֹא אֲשִׁיבֶנּוּ עַל-מִכְרָם בַּכֶּסֶף צַדִּיק וְאֶבְיוֹן בַּעֲבוּר נַעֲלָֽיִם: עמוס.

משמע אם אתה משבטי ישראל כשאתם מוכרים צידקה של אדם  אתם יוצאים מחוץ לישראל, גם מבית אביך, ואין לך דרך חזרה לישראל על פי דבר קדוש ישראל ויוצרו. אם אתה מחוץ לישראל, אין לך אישור להמשיך למכור מישראל כבן משפחת ישראל או כבן משפחת השבט אליו אתה משתייך. אתה מחוץ למשפחה גם במובן הרוחני. אתה מחוץ לפיקודי ישראל מחוץ לתפקיד שיעד לך הבורא שבחר בישראל  ישראל ככהן לעמים ושבט הלוי ככהן לישראל על פי דבר בורא עולם. להזכירך כהן הוא הפקוד להקרבת קורבנות.

אחרי הקרבתו של ישוע שנאמר שצידקתו והקרבתו כיפרה על חיטאי האנושות, עם ישראל יצא לגלות.

.

ושיהיה לך ברור,

גם אם תציע מליון שקל, אני אגיד לך- לא. גם אם תציע מליארד שקל אני אגיד לך לא. 

גם אם הומו יתקוף אותי, הוא ינצח אותי במכות. למרות שהוא הומו הוא יותר חזק מבחינה גופנית מאשה. זכר שיותר חזק מאשה לא מעיד על עצמו שהוא גבר.

גם אם תמשיכי לשלוח את הכלבים שלך לתקוף אותי, אני אגיד לך- לא.

.

אתם צריכים להבין שבורא עולם הוא קדוש ישראל ויוצרו. הרבנים שמנסים לבנות את עשיו כשבט השלושה עשר בישראל על ידי הרכבת בני עשיו עם בנות ישראל טועים ומטעים. גם על בנות עשיו שהורכבו עם בני ישראל חלק חוק הביתולין כדי שילדיהן יהיו מישראל אישה שאינה מישראל יכולה להתחתן עם ישראל רק אם היא בתולה. כמו כהנים שהם לא חלק מישראל שיכולים להתחתן עם בנות ישראל רק אם הן בתולות. ישראלים יכולים להתחתן עם נשים מישראל שאינן בתולות.

הרבנים של עשיו לא חשבו על בעיתיות של נישואי עשיו עם בנות ישראל שאינן בתולות.

גם אם היהדות היתה על פי אם המשפחה ולא על פי אב המשפחה, אני טוענת שאשה יהודיה שאינה בתולה ושהתחתנה עם עשיו מביאה ילדים פגומים לעשיו מבחינת התערבות עם אישה שאינה מעמך ואינה בתולה.

לנוכח ידיעתינו שגם לישמעאל יש ברית מילה, אז ברור לכל שהסרת העורלה לא עושה אותך יהודי. אדם שמתגייר הוא גר כתושב עימנו, אך הוא לא מקבל את זכויות הברכה והבכורה כשהוא עושה ברית. ילדיו לאחר הגיור אינם יורשים של הבכורה והברכה.

הבעיתיות הגדולה ביותר הן עם נשים שלאביהן אין בנים ומשכך הן יורשות נחלת אביהן בישראל ומעבירות אותה לבעליהן. לכן יש איסור בתורה על בנות ישראל שלאביהן אין בנים להנשא לאיש שאינו מהשבט שלהן כדי שהנחלה לא תעבור לשבט אחר (להזכירך על בת כהן לא חלים אותם חוקים כמו על בנות ישראל, כהנים הם לא חלק מישראל, אין להם נחלה בישראל).

העובדה שלבנות שבט המנשה נתנה פקודה שינשאו רק לאיש מהשבט שלהן מעיד על כך שאם בת שבט מישראל שלאביה אין בנים נישאת לאיש משבטי ישראל שאינו מהשבט שלה, נחלת אביה עוברת מהשבט שלה לשבט מישראל של בעלה ושאינו מהשבט שלה,

אך,

הדבר אינו מעיד על כך שאם היא נישאת לאדם שאינו מישראל, נחלת אביה עוברת לעם של בעלה.