אן דן דינו, סוף על הקאטינו, סוף על הקאטי קאטו, אליק בליק- בום.

חטיבת הנח"ל (חטיבה 933)עוצבת הפלדהגדוד 50 (יחידה 88) יחידה 202נפח.

בכל עשרים שנה שבט המאיא נוהג להחליף את אבן הקאטון. סביר להניח שהשולטים על הספורות בישראל החילו ספירה בעת הירצחו של רבין שלאחריו הופיע benjamin netanyahu.

בעת הזו מספרו של הפרלמנט הוא- 20, בעת הזו אנו עדים לנסיון להעלות את bennet שהחל ספירה. אדם יהודי לא היה עושה זאת. המהירות שניסה נתניהו להעביר את המתווה היא כדי לקבע שליטה של בעלי הון על אוצרות העם ל-20 שנה הבאות. וזאת לפי תורת בני שבט המאיא הידועים כשבט ה- 13 וזאת כמעשה– חש עתודות למו. כדי להחיל את הספורות הם צריכים להגיע לנקודת האפס. לכן לפיד ביקש מע"מ אפס וקרנית פלוג חותרת להגיע לריבית אפס ומתוך נקודה להחיל את ספירות העשרים שנה הבאות בהן יהיו בני אדם שלא יבינו איך בנט נבחר למרות שהוא מעני את העם. חלק מהכלים לספור את העם הוא באמצעות מה שאתם קוראים לו ת"ז וחלק באמצעות ספורות במקומות עבודה וכמובן בצבא תוך שימוש במוסרות כמו- טלויזיא, רדיו ועיתונות וגם פירסומות לקבע תודעה של מתנגדת למהלכים של שליטה של בעלי כאלוהים אחרים.

ומה אני אומרת, הסימן העגול שאתם קוראים לו אפס. הוא לא אפס. הוא זירו. יען כי שהיה תוהו ובוהו, לא היה אפס- רוח אלהים ריחפה מעל פני המים. ונפתלי בנט הוא לא האב של היהודים והמוסלמים. יהוה אבינו.

הרצחת וגם ירשת.

ממונה. מון. מונים. פוסט- post . דואר. בספורות 88 = פח. איש הפח מארץ עוץ (ארצו של איוב שאתם מכירים את השיר של ג'ודי (כמו ג'ודןלא יהודים- אתם וודאי זוכרים שבערב הרצחו של רבין "הקרינו"– קרוקודיל דנדי) גרלנד מהאבנים הצהובות המשתלבות בסטייל babilon fading עור בעד עור כפי שדרש השטן מאיוב) שהספורות מעצבים את רוח קדשו כמעשה הנפח.

שני דברי תורה יתארו את רצונותיו של נפתלי בנט:

וְהֵמָּה מָרוּ וְעִצְּבוּ, אֶת-רוּחַ קָדְשׁוֹ; וַיֵּהָפֵךְ לָהֶם לְאוֹיֵב, הוּא נִלְחַם-בָּם.

וַיַּעֲמֹד שָׂטָן, עַל-יִשְׂרָאֵל; וַיָּסֶת, אֶת-דָּוִיד, לִמְנוֹת, אֶת-יִשְׂרָאֵל.  וַיֹּאמֶר דָּוִיד אֶל-יוֹאָב, וְאֶל-שָׂרֵי הָעָם, לְכוּ סִפְרוּ אֶת-יִשְׂרָאֵל, מִבְּאֵר שֶׁבַע וְעַד-דָּן; וְהָבִיאוּ אֵלַי, וְאֵדְעָה אֶת-מִסְפָּרָם.  וַיֹּאמֶר יוֹאָב, יוֹסֵף יְהוָה עַל-עַמּוֹ כָּהֵם מֵאָה פְעָמִים–הֲלֹא אֲדֹנִי הַמֶּלֶךְ, כֻּלָּם לַאדֹנִי לַעֲבָדִים; לָמָּה יְבַקֵּשׁ זֹאת אֲדֹנִי, לָמָּה יִהְיֶה לְאַשְׁמָה לְיִשְׂרָאֵל.

הם נקראים סטים. דת הציונות. המראה של התורה.

חבירה של צירים במעגל של קבוצת אנשים ששמותיהם ותפקידיהם ותאורם מייצר את היכולת לייצר עלילה, סיפור שראש החבורה, חובר החברים, חורש הצירים, מניע את האנשים ואנשים מניעים עצמם בהתאם לעלילה בדרך כלל מהתורה. ועל כך אמר יואל אלחנן שהציונות הדתית מעבידה את התורה לטובת השבט ה-13. ולהחלשת העם היהודי והמוסלמי בישראל. בקודים סט נקרא גם- וויסקי בר. בכל וויסקי- אלבמה. שווערצע חייעז, ווילדע חייעז. קורבן בן אדם לחטאים בסטייל ג'יסוס. גם מדינה יכולה להיות וויסקי בר לנוכח השליטה על הספורות.כמו פירמידה שסביבה מעגלים של חוברי חברים שכל המעגלים נשלטים ע"י מעגל הקצה.

 לֹא-אָשִׁית, לְנֶגֶד עֵינַי– דְּבַר-בְּלִיָּעַל: עֲשֹׂה-סֵטִים שָׂנֵאתִי; לֹא יִדְבַּק בִּי.

הם עושים את הפעולות שכתובות בתורה שעשו אויבי עם ישראל -לפגוע בעם ישראל.  כמו המעשים בגת ואשקלון. געילה בשדה תרומות. לעיתים גם יצירת עלילה ששמה את המוטבים של ארץ עוץ בתפקיד שמנכס להם את התוצאה הטובה באותה עלילה כפי שכתובה בתורה. (לצורך הענין שימוש באדם בשם חיים הוא שימת שם כי בורא עולם נופח נשמת חיים. לכן כדי שלא יחטיאו אדם בפעולה מאוד מדויקת, אני כותבת שם אדם בשם חים ולא חיים. יַחְפְּשׂוּ עוֹלֹת– תַּמְנוּ, חֵפֶשׂ מְחֻפָּשׂ; וְקֶרֶב אִישׁ, וְלֵב עָמֹק. תהלים) כמו בארץ עוץ (לא ראיתי את הסרט אך באיוב כתוב שיש אנשים שיכולים להשיג לעצמם ספורות טובות יותר כמעשה- עור בעד עור, בתהלים כתבו יחלקו בגדי להם ועל לבושי יפילו גורל וזהו מעשה שנוגד את האמונה והתורה היהודיה, אני חושבת שזאת הסיבה שבנימין נתניהו לא מחוקק חוק יסוד שהמדינה יהודיה. החוק היה מסרס לו את היכולות הכישופיות לעשות מעשי ארץ עוץ) יהיו משבצות של עניים. כמעשה האלטלנה. נדנדה. יש אנשים שיש להם יכולת והעדפה למספר עצמם בספורות עליונות, לכן כ-שבעים מתוך מאה נשארים באותו מעמד של הוריהם ובמהלך השנים אנחנו עדים לקיבוע עוני וזאת כי הפערים מקיימים יתרון לקבוצת בני אדם שמשמעותו אלוהות אחרת. וזהו לא דין תורה. לכן- נתפוס אותם כמו שתפסו את אל קפונה. ושוב, כשפרסקי מנה את ישראל בשישיות, קצת אחרי הביא בנימין נתניהו את סטנלי הנגיד. יש ענין מה שקוראים לו בנקאות וכלכלה כסף משמש לפדיון וכפרות.

הַשְׁלֵךְ עַל-יְהוָה, יְהָבְךָ– וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ: לֹא-יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט–  לַצַּדִּיק.

ההתבטאות של נפתלי בנט, מנסה ליצור עת שעם ישראל ישליך יהבו עליו ולא על יהוה. זאת סוג של געילה. כי יהוה הוא האב של העם היהודי.

טוֹב-אִישׁ, חוֹנֵן וּמַלְוֶה;    יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט.

ואתם יודעים ayelet shaked שרת משפטים. של אותו בית משפט שחנן את שרון יצחק תשובה.

"הופעת הציון האחרון בספירת עשרים שנה הקאטון, מבהירה שחורבן העיר לא התרחש יותר מעשרים שנים לאחר מכן, שאם לא כן הרי בחלוף קאטון נוסף היתה מוקמת אבן חדשה לציון התאריך האחרון לספירת עשרים השנה." ספרית מט"ח. the secret tribe you know…

בני שבט המאיא ידועים בבניא סטייל פירמידות שעל המדרגות שלהן הם היו מקריבים קורבנות בני אדם, את העבדים שלהם הם היו מקריבים לאלוהים בני אדם שלהם בסטייל שרון יצחק תשובה ובעלי ההון שמבנה האחזקות שלהם מוגדרים כפירמידות. וזאת הסיבה שמלובביץ' חילק דולאר כקמעות לברכה והצלחה, שעל one dolar תמונת פירמידה.

אילומיניטי 3אילומיניטי 5

בשורה התחתונה: אונקלוס אמר למאמיניו לא לעשות תיקון זכר באִשָּׁה, את אותו חילקו בגדי להם ועל לבושי יפילו גורל שלימד אותנו דוד המלך שפועלי אוון עושים. תיקון זכר באִשָּׁה מייצר החלפה בין זכר לאִשָּׁה שמעצבת רוח של זכר ששוכב משכב זכר…

.

לכן,

ספורות

.

Write a Comment

Copyright © 2021 . All rights reserved.