איוב.

אִישׁ הָיָה בְאֶרֶץ עוּץ, אִיּוֹב שְׁמוֹ.

כשהייתי בכיתה ה' בכצנלסון המורה למלאכה עשתה הפעלת יצירה של סלסלאות מנצרים. כדי לכרוך שתי וערב את הנצרים היה צריך להרטיב אותם כדי שהעץ ממנו עשויים הנצרים יתרככו ויהיו גמישים. על כל ילדה "הוטלה משימה"להביא שני דליים. והיא אמרה לרדת לקומה שנית למלא דלי להעלות אותו לכיתה בקומה השלישית ולרדת שוב פעם למלא עוד דלי ולהעלות לכיתה. ואני חשבתי לעצמי למה בפעמיים, לקחתי שני דליים ומילאתי אותם ועליתי לכיתה. המורה שראתה שלא עשיתי כרצונה צעקה צעקות איימה והדליים נשמטו וכל המים נשפכו על המכנסים של המורה והיא כעסה נורא וסתרה לי בפני. כשאני סיפרתי את הסיפור  בעבר אמרתי שהיא "נתנה לי כאפה של הלייף" . היו אנשים שניסו לשחזר את הרגע הזה משנת 1978 (לפי הספורות הנוצריות). אתה יודע, ללבוש בד מעוצב כבד שלבשתי בכיתה ה' (הכיתה החמישית), בזמן ברית בשנת 2014 (לפי הספורות הנוצריות). לראות אשה מבוגרת מנסה לייצר בשנת 2014 (לפי הספורות הנוצריות), פעולת העתקה לבד שלבשתי כשהייתי ילדה בת עשר שנים בשנת 1978 (לפי הספירות הנוצריות),זאת פעולה שמעוררת שחוק ולעג. כי אתם מבינים באותם שנים אם בנצרים עסקיינן, המורה למוסיקה לימדה אותנו את המיסה קריאולה של נוצרים ספרדים. בסופו של יום בשנת 1978 (לפי הספירה הנוצרית) המורה למלאכה התחננה בפני שלא אלשין על כך שהיא הרביצה לי. בסופו של יום בשנת 2014 (לפי הספירה הנוצרית) טוב שנכח ממזר בברית המילה של בנה של האשה ששכבה עם איש שאינו הבעל שלה כשהייתה בעולת בעל. לפעולות שנעשו בברית כמעשה פריצה- אין ערך, פעולת שווא. הבן שלך נושא משך זרע של אדם שלא היה בעלך בזמן שהוא התעבר ונולד. לא ניתן לשנות את הזרע שנמצא בגופו. ומשכך אין תיקון (אני ראיתי אותך מזמינה תיקון בדרך מתוחכמת) כמו שאין תיקון לאדם שהתורה של בורא עולם, גזרה דינו- דין מוות.

דוד המלך אמר:

שִׁמְעוּ-זֹאת, כָּל-הָעַמִּים;    הַאֲזִינוּ, כָּל-יֹשְׁבֵי חָלֶד.
גַּם-בְּנֵי אָדָם, גַּם-בְּנֵי-אִישׁ–    יַחַד, עָשִׁיר וְאֶבְיוֹן.
פִּי, יְדַבֵּר חָכְמוֹת;    וְהָגוּת לִבִּי תְבוּנוֹת.

דוד המלך אמר:

לא נירא בהמיר ארץ. ומשכך הספורות של דוד המלך שניסית לנכס לעצמך לא יכולות להתקיים על אדם ששייך לקבוצת סוד מרעים שסותר את אמונתו ודרכו של דוד המלך. אתה וודאי מבין שאחרי שלמדתי את התהלים שכתב דוד המלך יש לי תחושות של בוז ולעג לאנשים כמוך שמבקשים להיות הראש שלי כמו שביקשת. כמו שאמרתי לך- יהוה הוא הראש שלי. גם לא דוד המלך. למרות שתחילת דרכי הייתה במכלאות צאן (שמישהו הביא למכלאה,למכון החליבה, פח דמעות ממקומות בהם נוסעת רכבת העמק- ה- spanish train של קריס דה בורג, בהמשך הוא ביקש שאזמין רק חבילות אדומות של סולק סול לקבלק בן ציפור). דוד המלך אמר- לא המתים יהללו-יה. (מת- כת. אתה יודע של יורדי הדומה. metal אתה יודע..) דוד המלך מת. כך שבנסיונך לספור עצמך בספורות מתים- בחרת במוות. ובורא עולם אמר- ובחרת בחיים.

לֹא הַמֵּתִים, יְהַלְלוּ-יָהּ;  וְלֹא, כָּל-יֹרְדֵי דוּמָה. תהלים.

זאת העבודה שלנו היהודים ללמד את הגויים, כי הם לא יודעים שהמילה: metal פירושה- meta. מתה. כך שעבודתו של הנפח המכה בפטישו היא הפחת רוחות של מתים באמצעות השואבים הצהובים שבעניינם כתב פורטיס ביצירתו- חימושניגיגי ב- 2009 (לפי הספורות הנוצריות). בחמש קם ציד. הגויים לא יודעים שפעולת הפטיש, ההמר, משמשת להמרה, ל- יחלקו בגדי להם ועל לבושי יפילו גורל כפי שהתלונן דוד המלך בְּצֵל שַׁדַּי. כך שפיך אינו מדבר חוכמות ובהגות לבך אין תבונות כפי שמציע דוד המלך. גם אתה, כמו בנימין נתניהו- לא יכול לדרוש.

נקודה.

.ארץ עוץ.

את זה אנחנו היהודים נותנים ליהוה ולא לאנשי הקוסם מארץ עוץ. ולא לבני אדם קופים שאתה מעריץ.

וַיְהִי הַיּוֹם–וַיָּבֹאוּ בְּנֵי הָאֱלֹהִים, לְהִתְיַצֵּב עַל יְהוָה; וַיָּבוֹא גַם הַשָּׂטָן בְּתֹכָם, לְהִתְיַצֵּב עַל יְהוָה. וַיֹּאמֶר יְהוָה אֶל הַשָּׂטָן, אֵי מִזֶּה תָּבֹא; וַיַּעַן הַשָּׂטָן אֶת יְהוָה, וַיֹּאמַר, מִשֻּׁט בָּאָרֶץ, וּמֵהִתְהַלֵּךְ בָּהּ.וַיֹּאמֶר יְהוָה אֶל הַשָּׂטָן, הֲשַׂמְתָּ לִבְּךָ אֶל עַבְדִּי אִיּוֹב–כִּי אֵין כָּמֹהוּ בָּאָרֶץ אִישׁ תָּם וְיָשָׁר יְרֵא אֱלֹהִים, וְסָר מֵרָע; וְעֹדֶנּוּ מַחֲזִיק בְּתֻמָּתוֹ, וַתְּסִיתֵנִי בוֹ לְבַלְּעוֹ חִנָּם. וַיַּעַן הַשָּׂטָן אֶת יְהוָה, וַיֹּאמַר:  עוֹר בְּעַד עוֹר, וְכֹל אֲשֶׁר לָאִישׁ–יִתֵּן, בְּעַד נַפְשׁוֹ.

רדיו זמן השלום- צפניה - פרמו שני.

.

Write a Comment

Copyright © 2021 . All rights reserved.