אחרית הימים.

בשיר this is a man world המשורר התמקד ביכולת של הזכר לספק תשוקות של נקבה בסטייל מכונית מפוארת, בית מפואר, כסף אתם יודעים. יציבות כלכלית. אני מניחה שמפה נובע החלום של כל נקבה להיות סינדרלה שהנסיך מספק לה את הדברים הנ"ל. זה ברור לכולם שלא מדובר פה באהבה. אני מניחה שמפה נובע תסכול של הרבה מאוד זכרים שנהיו סוג של זונות שבית החרושת מעסיק אותם באמצעות סרסור, סוחר בבני אדם שלוקח חלק גדול משכרם שמונע מהם לספק תחושות כאלו של הנשים שלהם שחלמו להיות סינדרלה כשהיו ילדות..

בנט 2.

זאת הסיבה שבתהלים הזנות מיוחסת לזכר, בלשון זכר, תוך שימוש במילה- מעלליהם.

וַיַּעַבְדוּ אֶת-עֲצַבֵּיהֶם;    וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ.
וַיִּזְבְּחוּ אֶת-בְּנֵיהֶם, וְאֶת-בְּנוֹתֵיהֶם–    לַשֵּׁדִים.
וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי, דַּם-בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם–    אֲשֶׁר זִבְּחוּ, לַעֲצַבֵּי כְנָעַן;
וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ,  בַּדָּמִים.
וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם;  וַיִּזְנוּ, בְּמַעַלְלֵיהֶם.

כפרה

fatum

רייזלה.

.

.

קולות העם.

.

העם מלין ביקר..

ישתבח הבורא!

בשורה התחתונה-  העובדה שאדלסון הוא התורם\בעל המאה של בנימין נתניהו, לא עושה אותו בעל הדעה של העם היהודי.

.

חרדים

בנט

25

תמונה

תשובה אפס

וְנָתַתִּי לְךָ אוֹצְרוֹת חֹשֶׁךְ, וּמַטְמֻנֵי מִסְתָּרִים:  לְמַעַן תֵּדַע, כִּי-אֲנִי יְהוָה הַקּוֹרֵא בְשִׁמְךָ–אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל. לְמַעַן עַבְדִּי יַעֲקֹב, וְיִשְׂרָאֵל בְּחִירִי; וָאֶקְרָא לְךָ בִּשְׁמֶךָ, אֲכַנְּךָ וְלֹא יְדַעְתָּנִי.  אֲנִי יְהוָה וְאֵין עוֹד, זוּלָתִי אֵין אֱלֹהִים; אֲאַזֶּרְךָ, וְלֹא יְדַעְתָּנִי.  לְמַעַן יֵדְעוּ, מִמִּזְרַח-שֶׁמֶשׁ וּמִמַּעֲרָבָה, כִּי-אֶפֶס, בִּלְעָדָי:  אֲנִי יְהוָה, וְאֵין עוֹד.  יוֹצֵר אוֹר וּבוֹרֵא חֹשֶׁךְ, עֹשֶׂה שָׁלוֹם וּבוֹרֵא רָע; אֲנִי יְהוָה, עֹשֶׂה כָל-אֵלֶּה.

.

חַסְדֵי יְהוָה אַזְכִּיר, תְּהִלֹּת יְהוָה, כְּעַל, כֹּל אֲשֶׁר-גְּמָלָנוּ יְהוָה; וְרַב-טוּב לְבֵית יִשְׂרָאֵל, אֲשֶׁר-גְּמָלָם כְּרַחֲמָיו וּכְרֹב חֲסָדָיו.  וַיֹּאמֶר אַךְ-עַמִּי הֵמָּה, בָּנִים לֹא יְשַׁקֵּרוּ; וַיְהִי לָהֶם, לְמוֹשִׁיעַ.  בְּכָל-צָרָתָם לא (לוֹ) צָר, וּמַלְאַךְ פָּנָיו הוֹשִׁיעָם–בְּאַהֲבָתוֹ וּבְחֶמְלָתוֹ, הוּא גְאָלָם; וַיְנַטְּלֵם וַיְנַשְּׂאֵם, כָּל-יְמֵי עוֹלָם.   וְהֵמָּה מָרוּ וְעִצְּבוּ, אֶת-רוּחַ קָדְשׁוֹ; וַיֵּהָפֵךְ לָהֶם לְאוֹיֵב, הוּא נִלְחַם-בָּם.

.

אני מניחה שתשובה יצחק מקווה שהעם היהודי יהפך לרע והוא לטוב מה שיצור את ההצדקה לעושק שמבקשים שרון יצחק תשובה ושותפיו לעשוק את העם היהודי.

אשראי

השאלה הנשאלת היא- האם שרון יצחק תשובה שילם שוחד. וזאת רק בורא עולם יודע. (ומקבלי השוחד כמובן, גם יודעים…) (אני לא אתפלא אם הרצוג יחבור לבנימין נתניהו וזאת במסווה של הפגנת אחדות נגד ה"איום האיראני" ).

השועל..

לכן:

אחרית הימים

.

בשורה התחתונה, אם כבר סואופ אופרה של החים, זה הסרט שאני מציעה עד שיסכימו למכור במחיר הגון ולשלם תמלוגים הגונים לתושבי ארץ ישראל היהודים והגרים:

מובי דיק

אני גם הייתי מציעה לשנות את שם המאגר.

יִקְּבֻהוּ אֹרְרֵי-יוֹם;  הָעֲתִידִים, עֹרֵר לִוְיָתָן. איוב.

.

פרס

ושוב:

אֲנִי יְהוָה, וְאֵין עוֹד. יוֹצֵר אוֹר וּבוֹרֵא חֹשֶׁךְ, עֹשֶׂה שָׁלוֹם וּבוֹרֵא רָע; אֲנִי יְהוָה, עֹשֶׂה כָל-אֵלֶּה.

מוסיקה פרסית.

הקולות של פיראוס

[wpvideo 1391Mh0W]

.

מעשה 4פילוסופית המשחקים.

ברור לכולנו שנטילת אחריות האישית של נתניהו למתווה הגז יוביל למשבר קואליציוני באם לא יצליח בנימין נתניהו לאשר את מתווה הגז בפרלמנט השתיים אפס. ואז כנראה יפורק הפרלמנט השתיים אפס כמו שפורק הפרלמנט 19, גם הפרלמנט ה-19 לא הצליח לאשר את המתווה, זאת הסיבה שהוא פורק. בזמן הזה יושב נפתלי בנט בשקט, בסתר נסתרים כשכל החיצים בעניין הגז מופנים לנתניהו, כחלון, לפיד, קצת ליברמן קצת לדרעי אתם יודעים.. וככה נפתלי בנט יושב בשקט ומחכה ליום הבוחר שלדעתי לא רחוק יומו, לכן- לא לשכוח למי הודיע בנט על פועלו במשרד חינוך העם..לפוסט באמריקה החבר'ה של נובל.. לא לשכח כדי שלא יהיה מצב שבנט יחיל את מה שבנימין נתניהו לא יכול להחיל.

בגידה

גלובל

שטיינץ

אפרטהייד- שוקן

[wpvideo eWnvikOx]

חרדים

אפס.

בנט צרפת אפס

כתובית זו "פורסמה" בדף הפייסבוק של נפתלי בנט. כמה דקות אחרי, נפתלי בנט הסיר את הצילום שלו בבית הכנסת בצרפת. הספקתי לשמור לפני שהוא מחק. מנהיג לא היה מוחק.

תמוז

מר בנימין נתניהו,

כל רוב שתשיג משמעותו- הפרלמנט נגד העם היהודי שדורש שלא לאשר את המתווה כפי שאתה מציע. הצבעה שתאשר את המתווה שאתה מציע, תחשוף את בגידת נבחרי קהל העם מהאופוזיציא והקואליציא- בעם היהודי.

לפידהולכה

רָשָׁע–כְּגֹבַהּ אַפּוֹ, בַּל-יִדְרֹשׁ;    אֵין אֱלֹהִים, כָּל-מְזִמּוֹתָיו. תהלים.

אפריקה ישראל

סריס

פשרה

אהדוטווהקאט

.כך שבבואו של שמולי לפתור את בעיית שכר העובדים במסעדות\עסקים קטנים שיפנה אצבע מאשימה לשרון יצחק תשובה- לגוליאת. בעיית השכר בתחום המסעדנות\עסקים קטנים היא הסימפטום כמו שאומרים. (ברור לכולנו שזאת בעיא ששמולי קיבל תרומה מדנקנר והפטרונים שלו הם פואד ועייני (יו"ר התאחדות עובדים לשעבר)שעובד עם בנק דיסקונט ושקיבל משרון יצחק תשובה את הזכיון לשווק גז לעסקים בשותף עם שרגא ברוש (יו"ר התאחדות התעשיינים לשעבר שמסתבר שהוא כבר לא לשעבר ואת הויכוחים שהוא ניהל עם השותף שלו עייני הוא ינהל עכשיו עם נסקורן שהיה המועמד מטעם עייני להחליף אותו בתפקיד הדואג לעובדים בישראל ואתם תרגישו שניסקורן נלחם למענכם שהוא משיג במשא ומתן קשוח עליית שכר מינימום ל- 5000 שקל בפעימות עד 2017. זאת אומרת שאתם מתרשמים מתפעלים מהמלחמה ולא מתוצאותיה וזה בדיוק מה שעידן עופר, שטראוס ותשובה בעלי מניות בערוץ 2, רוצים שתחשבו) ולנוכח המונופול של שרון יצחק תשובה בתחום הגז משמע- לגרבץ ולדפוק בוחטות).

קצאא קלאס גבוה הרצוגירדן

תשובה ובנט בנט צרפת אפס  סתיו אפס  סתיו שפיר  שמולי 2. סתיו אפס  תשובה אפס תשובה 60 בנט 4. הילארי אפס. שרי אריסון סלאח שבתי 1. תעמולה 3.

פאינה

עין גדי.

.

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.