אחד.

הרצחת וגם ירשת.

ברור לי ולך שאם אכתוב נגד דרעי שר הכלכלה  את אותם מילים שכתבתי נגד בנט שר הכלכלה שהתנגד לחוק העסקה ישירה, זה יהיה לאשר את מילותיו של בנט שר החינוך על רצונו לעזור לתלמידים עניים שלהוריהם לא היה "מזל" מבחינה כלכלית.. ולא כי הוא התנגד לחוק העסקה ישירה. 

תוך דקה אני שולפת את תוכנית רדיו מלחמה שעשיתי לפני שנה, או את תוכנית רוצח 1+2+3, כותבת כמה מילים על דרעי וניסקורן. כי אתה מבין, אין דבר כזה נפתלי בנט או דרעי, יש שר כלכלה שלא מאשר העסקה ישירה וצריך להתנגד לו. אין טעם לכתוב חדש על אין חדש.

העברה של 15 אלף עובדי קבלן להעסקה ישירה עדיין  לא מבטל העסקה של מאות אלפי עובדי קבלן המועסקים לפי שיטה זו. וכן, יש מצב שאני אומר לדרעי אשכנזי מסריח 

בסוף התברר ששוואקי בן לאם שבאה מגרמניא ואב שבא מסוריא. הוא כנראה יותר מחובר לצד הגרמני..

אינטל

מי ה"לאל ידה" של אינטל, אני חושבת שאינטל הם אלוהים האחרים, הבעלים של נבחרי ציבור שהקצו לבית חרושת מסוג זה כל כך הרבה מענקים .. אמרו ישלמו מיסים יחזירו את המענקים באמצעות מיסים, כמה מיסים שילמו אינטל, אני כמעט בטוחה שעדיין לא החזירו את המענקים.. כולל המיסים ששילמו העובדים.

אדון אדם

האם נינט טייב, תעזור לבני ובנות הדרום בשיר מחאה קטן נגד אינטל…

אין את המילה מזל בתורה יש את המילה המקבילה לסלילה.. התוו דרך..סולל דרך..סולל כביש..סולל בונה..לפעמים גם מפריד כביש אתה יודע…כביש 6 הוא כביש חוצה ישראל כשמו כן הוא.. 6 כמחצית 12 השבטים.. צד אחד צפונה.. צד אחד דרומה אתם יודעים…

תשובה אפס

רוחות שמים

כאמור,

אחת ההוכחות הכי טובות להוכיח את יסוד טעותך בספורותך זהו שמו של הבורא. יהוה. בספורותך יהוה זה עשרים ושש ובצימצום שמונה. בורא עולם אמר בפירוש  שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל: יְהוָה אֱלֹהֵינוּ, יְהוָה אֶחָד.

המשוואה שלך היא בת ארבעה נעלמים = אֶחָד.

החרבלנוכח האמור, ברור לי ולך ש- 2.2 זה לא בב.זה לא דלת. זה לא השער לרכבת העמק. כי אין אדם שיודע את ספורות האותיות. כך ש- 2.2 זה לא בב אל וואד לגיא צלמוות.
  spanish train
אפס.

וַיַּעֲמֹד שָׂטָן, עַל-יִשְׂרָאֵל; וַיָּסֶת, אֶת-דָּוִיד, לִמְנוֹת, אֶת-יִשְׂרָאֵל. דברי הימים.


חצי צפונה חצי דרומה..

וַיְהִי כָל-הָאָרֶץ, שָׂפָה אֶחָת, וּדְבָרִים, אֲחָדִים. וַיְהִי, בְּנָסְעָם מִקֶּדֶם; וַיִּמְצְאוּ בִקְעָה בְּאֶרֶץ שִׁנְעָר, וַיֵּשְׁבוּ שָׁם. וַיֹּאמְרוּ אִישׁ אֶל-רֵעֵהוּ, הָבָה נִלְבְּנָה לְבֵנִים, וְנִשְׂרְפָה, לִשְׂרֵפָה; וַתְּהִי לָהֶם הַלְּבֵנָה, לְאָבֶן, וְהַחֵמָר, הָיָה לָהֶם לַחֹמֶר. וַיֹּאמְרוּ הָבָה נִבְנֶה-לָּנוּ עִיר, וּמִגְדָּל וְרֹאשׁוֹ בַשָּׁמַיִם, וְנַעֲשֶׂה-לָּנוּ, שֵׁם:  פֶּן-נָפוּץ, עַל-פְּנֵי כָל-הָאָרֶץ.  וַיֵּרֶד יְהוָה, לִרְאֹת אֶת-הָעִיר וְאֶת-הַמִּגְדָּל, אֲשֶׁר בָּנוּ, בְּנֵי הָאָדָם. וַיֹּאמֶר יְהוָה, הֵן עַם אֶחָד וְשָׂפָה אַחַת לְכֻלָּם, וְזֶה, הַחִלָּם לַעֲשׂוֹת; וְעַתָּה לֹא-יִבָּצֵר מֵהֶם, כֹּל אֲשֶׁר יָזְמוּ לַעֲשׂוֹת. הָבָה, נֵרְדָה, וְנָבְלָה שָׁם, שְׂפָתָם–אֲשֶׁר לֹא יִשְׁמְעוּ, אִישׁ שְׂפַת רֵעֵהוּ. וַיָּפֶץ יְהוָה אֹתָם מִשָּׁם, עַל-פְּנֵי כָל-הָאָרֶץ; וַיַּחְדְּלוּ, לִבְנֹת הָעִיר.  עַל-כֵּן קָרָא שְׁמָהּ, בָּבֶל, כִּי-שָׁם בָּלַל יְהוָה, שְׂפַת כָּל-הָאָרֶץ; וּמִשָּׁם הֱפִיצָם יְהוָה, עַל-פְּנֵי כָּל-הָאָרֶץ. בראשית.

וזה קצת אחרי פרשת נח.

.

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.