אז למה איל גולן יכול להשכיב ילדה בת 16.

ת'שמעו סיפור.

אני היום היתי בתחנת אוטובוס של דן.

ישבו שם חבורה של ילדים. דתים. בן ושתי בנות.

ואני ככה שמעתי מוסיקה והם אמרו שאין להם מוסיקה אם אני יכולה להשמיע להם, לא היה וויי פיי בתחנת אוטובוס, אמרו הם עניים.. כנראה אין להם סים, דיברו על כך שהם מזרחים, אמרתי להם, בגיל שלכם יש עדיין אשכנזים מזרחים.. אמרה לי, "בת כמה את חושבת שאנחנו", אמרתי לה 14-15. אמרה "12.5". ידעתי שהיא משקרת, הורים לא יתנו לילדה בת 12 ללכת לבד לים.

עליתי לאוטובוס שאני צוחקת עם הנהג ששמע את השיחה שבגיל שלהם עדיין יש את הקטע של מזרחים אשכנזים, אז הילדה החלה לצעוק שהיא אשכנזית..

התישבתי והם התישבו לידי.

שאל אותי הילד, "אפשר להכיר לך מישהו", צחקתי איתו אמרתי לו שאני מוכרת..

שאל "את נשואה", אמרתי לו, לא. שאל "יש לך חבר", אמרתי לו- לא. שאל "חברה". אמרתי לו שהייתה לי..אמר "לסבית", אמרתי לו כן.

בשלב הזה התחילו שתי הבנות לדבר, אחת מהן אמרה שהיא נמשכת לבנות והשנית הצטרפה אליה, הראשונה אמרה שהיא חושקת באחותה. אמרתי לה שזה גילוי עריות, זה אסור. השנית המשיכה ואמרה שהיא חושבת שהיא נמשכת לחברות שלה. אמרתי לה את בת 12.5 את לא יכולה לדעת דבר כזה, אמרה לי "מי אמר לך שאני בת 12.5", אמרתי לה החברה שלך אמרה שהיא בת 12.5.. אז היא תיקנה ואמרה שהיא בת 16.5, אמרתי לה אני בגיל שלך שיחקתי כדורסל וג'ולים, את עדיין ילדה. אמרה שאצלהם הבנים רוצים רק סקס. אמרתי לה את ילדה, לא מדברים אתכם על הדברים האלה בבית הספר. אמרה שהם מבית ספר דתי, והמשיכה לתאר את משיכתה לנשים. אמרתי לה שאני לא מוכנה לדבר איתה על הדברים האלה, שאני יותר מבוגרת ממנה, שאלה "בת כמה את", אמרתי לה 47, אמרה לי "לא נראית"..הייתה סוג של הטרדה בדרך שהיא דיברה. התפלאתי שילדה מטרידה אותי.

קמתי והתיישבתי במקום אחר.

הם המשיכו לדבר בווליום גבוה שמעתי אותם מדברים בינהם.

אלה ילדים בני 16, שיש להם ידע שגוי על סקס, כנראה מהאינטרנט. יחד עם התמימות  (אותה תמימות שהביאה את הילדה לדבר על משיכה מינית לאחותה מבלי לדעת שזה שגוי) והידע השגוי על סקס יוצרת קלות בלתי נסבלת לכוכב לדמות נערצת להשכיב את הילדה הזאת באם יחפוץ.

.

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.