אוטובוס.

.

דרך חים

אתם מכירים את הסרט צ'ארלי והשוקולד.. הילד ההוא שהיה מסתכל על מפעל השוקולד כשהוא ככה מסתכל על כרטיס המזל שלו .. ככה אני מסתכלת על תחנות מפעל הפיס מהחלון של ה otobus.

תשובה ובנטאני מוצאת שבאיזשהו שלב זה רק תרוץ להסתכל דרך החלון בנסיעה ב otobus , כי לאן תסתכל.. נוף הנסיעה קבוע- הבניינים , הכבישים, הרחובות והחנויות לא משתנים כל יום.. יש גם אנשים קבועים שאני רואה דרך חלון ה otobus , יש את האשה שלובשת את המדים מעל הבגדים לפני שהיא מתחילה לחלק את העיתונים של פוסט והיא עומדת ליד הקבצן שמנגן על האקורדיאון בכניסה לבנק לאומי.. אני חושבת שזאת תהיה המשימה הבאה שלי- לאתר את האנשים הקבועים שנמצאים באותו מקום באותה שעה שאני נוסעת ב otobus. בשעות האלה שאני נוסעת, אגד ודן מאוד דייקנים ובשעות האלה אין פקקים או עומסים לא צפויים שהם בדרך כלל צפויים רק המקום לא צפוי, יש שעות שתמיד יש בהם עומס צפוי במקום לא צפוי. כך שהעומס בשעות האלה הוא למעשה צפוי רק שהסיכויים שתיתקל בו נמוכים יותר מאשר בשעות של מבין שבע לעשר בבוקר. לכן שעת הנסיעה הכי טובה היא בין חמש בבוקר לשש וחצי בבוקר. ואם לא ניתן, אז עדיף מ-10 צפונה שם העומס הוא צפוי, רק שהסיכויים שתתקל בו נמוכים יותר..בכל מקרה עכשיו חופש והנסיעה במשך רוב שעות היום, יחסית נוחה.

?????????????
מחלון ה otobus…

שכר האדם

אוטובוס.

ואני נחרדתי שילדה דתית בת 16 נמשכת מינית לאחותה.. עם חינוך כזה מה אפשר כבר לצפות.. אני צריכה לבדוק כמה מנדטים קיבלו החבר'ה של דרוקמן .. לגבי בנט אני מאוד שמחה שהוא רק 8 מנדטים.. כ- 6 אחוז.. לא מעיד על כל העם היהודי..

אני אספר לכם סיפור ללא שמות.

הייתה לי בת זוג שאמא שלה חזרה בתשובה. (היו לי כמה וכמה בנות זוג) והגיע היום בו היא היתה מוכנה לשידוך. הכירו לה אדם דתי מהדת הליטאית (היא תמיד רצתה "רק אשכנזי") וככה התחתנו. יום אחד הבן אדם נסע במונית שרות והוא ככה תקף מינית אשה שנסעה איתו במונית. ואז נפתחה תיבת פנדורה ענקית. הסתבר שהוא היה פדופיל. הוא היה אונס את בנותיו ובשלב שהוא התחיל לאנוס את נכדותיו, אשתו הראשונה התגרשה ממנו. כולם ידעו, המקרה לא הגיע למשפט. וזה נורא ולא נורא. וזאת למה. כי האמא של בת זוגתי לשעבר, נאנסה ע"י אבא שלה. ובהמשך הוא אנס גם את בתה כשהיא שלחה אותה לגור אצל הסב האנס. וגם שם שמרו על שתיקה. ויש לו נכד שקרוי על שמו.. נושא את שמו ושם משפחתו.. יענו כבוד. שהייתי אומרת לה אייך אתם מסוגלים לשבת עם האדם הזה, היא אמרה שזאת המשפחה היחידה שיש לה וביקשה לא להזכיר לה את הענין שוב.

זה נורא הרצון להדחיק כדי לשמור על שפיות.

ואני אגיד לך, הסבתא שלה כל הזמן הייתה מקפידה לומר שהם ספרדים. לא מזרחים. זה היה מאוד מכעיס אותה שמכניסים את הספרדים והמזרחים באותה חבילה. ומה הקטע, שבת זוגתי לשעבר גידלה את הבן שלה לשמוח שהוא אשכנזי. הוא מדחיק את הצד הספרדי…

זה הזוי..וזה סיפור אמיתי. עם יד על הלב.

משכב זכר...

(עשיתי ת'פוטו בסגנון וינטג'.. זה "in" וינטג'.. אנשים מחפשים את הלוק הישן).

שרי אריסון

.

איל גולן

בלונדה

mc

.

leps

.


אנא

.

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.